kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

02 wrz 2011, 09:25

Hej dziewczyny :-)

Ja mam 28 wiosenek :-) gozdzik, mi zdecydowanie bliżej do Ciebie :-)
Co do mówienia to Jasio mówi mama, tata, bach, amam, naśladuje krowe muuuuu i takie tam dużo bardzo mówi po swojemu o i jak przykłada telefon do ucha to mów aloooalooo jeszcze baba, na dziadka dodo.

wiśnia, niezła historia z tą kupką no cóż zdarza się ja często sadzam Jasia na nocnik i potem puszczam go z gołym tyłkiem zawsze zasika mi podłogę :ico_zly:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

02 wrz 2011, 09:39

hehe, nie obejdzie się bez takich akcji przy uczeniu nocnika :D

U nas bartek dowcipniś stwierdził, że posadzi Milę na nocnik, zdjął pieluszkę a ta zwiała.
Zrobiła kupę na jego dywan :ico_haha_01: Potem zostawiła brązowy trop w całym przedpokoju.
Damian kupę na dywan robił ładnych kilka razy. Raz trafił nawet na stertę klocków :ico_haha_01: taką rzadziochę. Ale było mycie, ble!
Siuśki to często ścierałam z podłogi :ico_olaboga:

Goździk ja właśnie skończyłam 31 w zeszłym miesiącu :D Czyli rocznik 80? :-D
I jaka tam stara? to mlody wiek jest :)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

02 wrz 2011, 12:42

hihi ano 80 :-D
a my po spacerku :-D
U nas na weekend szykują sie jakieś atrakcje przyjechały karuzele i maja byc jakieś koncerty
zaś z portfela ubędzie
bo te wszystkie atrakcje sporo sobie kosztują jak na kilka minut nap jazdy pseudo pociągiem itp

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

02 wrz 2011, 13:03

a my po spacerku
my tez po spacerku zuzka spi a ja koncze myc podlogi
to macie wesoly weekendzik, my jutro mamy ten slub mamy

zapisalam sie do ginekologa na 14 wrzesnia

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

02 wrz 2011, 13:10

my też spacer zaliczyliśmy. Maluch śpi, a ja korzystam i się relaksuję. Jeszcze godzina i do pracy :ico_noniewiem:

NICOLA_1985

02 wrz 2011, 13:53

hej laski
zaraz ide pa karole do przedszkola, krystian jeszcze drzemie
jutro idziemy po poludniu do rodziców a w niedziele jedziemy do Ochab

wisnia jak tylko sie da to jasne ze lepiej płacic kredyt niż wynajmować a na pewno na dwóch małych pokojach z dwójką maluchów moze być ciasno.
nieźle Cię zuzka załatwiła z tą kupą hehe :-) moja Karolina to do tej pory potrafi nawalic albo w majty albo do nocnika i rozmazac po łazience.. ale juz rzadziej jej sie to zdaża

ja mam 26 lat (prawie bo skoncze w grudniu) więc tak po środku chyba jestem :ico_oczko:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

03 wrz 2011, 21:53

Hej
Powiem tylko że u nas w rodzinie nowin ciążowych :ico_szoking: mój mąż P ma dwóch braci bliżniaka i starszego o 6 lat , przed wczoraj dzwoni do nas bliżniak i mówi że jego zona w ciąży tak na samym poczatku ok 5 tydzień a dzisiaj zadzwonił ten sarszy że jego żona też w ciąży :ico_haha_01: tez tak na początku ok 4 tydzień i okazuje sie że dziewczyny będa rodzić prawie w te same dni ale historia :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 wrz 2011, 13:05

:-D :-D hihi faktycznie
wychodzi na to że bliźniaki wszystko robia w identycznym czasie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 wrz 2011, 13:54

Ale fajnie! :ico_brawa_01:


Dla was dziewczyny babeczki z okazji naszej I rocznicy ślubu :)

Obrazek

NICOLA_1985

04 wrz 2011, 14:05

hej
gozdzik blizniacy to P. od kaczorka i jego brat blizniak a oni mają jeszcze starszego brata o 6 lat i to ten o 6 lat starszy i brat bliźniak od P. bedą mieli dzidziusie :ico_oczko: :-D bliżniacy się wyraźnie nie zgadali :ico_oczko:

kaczoek super wieści, ja też zawsze sie ciesze jak u mnie w rodzinie ma się dzidziuś urodzić :-D po mnie na razie tylk jedna kuzynka się odważyła.. na grudzień ma termin, jej siostry sie dopiero starają, tzn jedna już tak konkretnie a druga czeka aż sie maluszek urodzi żeby się zarazić :ico_oczko: :-) powiększy nam się rodzinka prędzej czy później.. no i ja też mam siostre ale ona chce jeszcze trochę poczekac :-)

[ Dodano: 04-09-2011, 14:11 ]
my dzisiaj jedziemy do Ochab, aja nie czuję się za specjalnie tzn. dzisiaj już lepiej ale wczoraj to była masakra, dreszcze, ból brzucha (żołądka i jelit) , senność do tego miałam zaparcie i jak poszłam na tron to mi sie tak krew puściła, że aż się przestraszyłam ale to z hemoroidka :ico_noniewiem: a dzisiaj to tylko jakby mnie kolka po bokach chwyciła i jakbym miała lekkie zakwasy ogólnie, troche mnie jeszcze mięśnie bolą jak przy grypie ale nie mam gorączki nie wymiotuje nie mam biegunki więc chyba po prostu z żołądka takie objawy.. :ico_noniewiem: biore amol i ibum, wczoraj jeszcze mama mi dała jakieś tabletki dojelitowe a tata dał mi kitu pszeczelego - fuj... miałam takie mdłości , że myślałam, że umre ale później ogólnie trochę pomogło.. ciekawe z czego to wszystko... może mi się skórka z kiełbaski albo z szynki przykleiła na żołądku, już raz tak miałam ale byłam wtedy dzieckiem i umierałam wręcz.. wymiotowałam jak kot.. :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość