Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 lis 2012, 22:20

Witam
Beatka, no to dobrze, że coś się przynajmniej wyjaśniło, obyście szybko zażegnały problem :-)
Mad, a Tobie życzę, żeby Martynka się szybko uporała z tymi ząbkami, ehh żyć nie dają te bolące dziąsła :ico_noniewiem: widziałam filmik, super sobie panna wstaje :-D są z Filipem w zasadzie na tym samym etapie - on też sobie wstaje już gdzie popadnie, potrafi np. przejść wzdłuż niskiego stolika trzymając się go :-D
dzwoneczku, uściski dla Ciebie, trzymajcie się z Mamą dzielnie :ico_pocieszyciel:
no i oczywiście buziak dla Lili i Martynki za kolejny miesiąc przesyła kawaler Filip :-D :ico_wstydzioch:
a u nas, ehh, beznadziejne nocki ostatnio... już nie pamiętam, kiedy się wyspałam... :ico_noniewiem: Filip niby zasypia normalnie, ale codziennie, regularnie o tej samej porze mniej więcej, tzn. ok 22-23, zaczyna się wiercić, postękiwać przez sen, aż w końcu budzi się z płaczem i trzeba go ululać na rękach :ico_noniewiem: to jest taki płacz dziwny, jak by mu coś przeszkadzało, bolało, sama nie wiem... potem śpi przez 2gą część nocy, no i po 4 znów się zaczyna wstawanie do niego, bo się przebudza, a jak on się przebudza to przewraca się od razu i próbuje taki nieprzytomny wstawać na czworaka - wasze dzieci też tak robią? i już po prostu nie wiem, co myśleć o tym, może go następne zęby męczą?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 lis 2012, 22:22

dzwoneczek w zeszlym tygodniu pierwszy raz sama usiadla a na drugi dzien stanela :-) Dzieci raczkujace szybciej wstaja bo im latwiej, a ze Martynka nie raczkuje to trwalo to wiecej.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 lis 2012, 22:28

próbuje taki nieprzytomny wstawać na czworaka - wasze dzieci też tak robią?
Patryk podobnie...śpi niby twardym snem...a tu raptem siada , a potem składa sie jak scyzoryk i już nie ma spania tylko płacz... :ico_noniewiem: teraz ostatnio znow budzi sie co kilka chwil, wiec usypiamy go w wozku i tak kołyszemy co jakiś czas...masakra...zabieram go do łożeczka gdy sama sie już kładę...pośpi z 10-20 minut i znow sie przebudza...wtedy już biorę go do siebie...ale tu też sie czesto budzi...ale wtedy przez sen go uspokajam... :ico_noniewiem:
o następne zęby męczą?
ja już nie zastanawiam sie co mu znowu jest...zaakceptowałam to...poddałam sie...czekam az stanie sie cud :ico_oczko:
jutro ide wizyte umowic na najblizszy termin
daj znać na kiedy sie umowiłaś:)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 lis 2012, 22:30

Dzieci raczkujace szybciej wstaja bo im latwiej, a ze Martynka nie raczkuje to trwalo to wiecej.
oj...żle sie wyraziłam...nie chodziło mi o to ze tak poźno...tylko czy na dzisiejszą rocznice :-D , czy taki prezent ci przyszykowała...o to mi chodziło w tym moim zapytaniu :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 lis 2012, 22:47

Hejka :)

Ja dzisiaj zabralam się za przedświąteczne porządki :) praktycznie cały dzień mi zeszło bo do 14 moim pomocnikiem był Borys i tak sprzątanie w szafie w przedpokoju które zwykle zajmuje mi max 40min dzisiaj trwało prawie 2h ale przynajmniej było wesoło :) jak mąż wrócił z pracy to zajął się Bobkiem a Emilia zaczęła mi pomagać więc miałam dzisiaj niezłych pomocników :) no ale część mam już zrobioną :)

Beatka ciesze się że to nic poważnego. No i daj znać co lekarz zadecyduje.
Mad hehe super jest Martynka :)
Dzwoneczek a może Patryk jest głodny w nocy i stąd te pobudki?? Pytam bo Borys się tak samo zachowuje w nocy jak butli nie dostanie. Tzn on do spania czyli kolo 19 wypija butle i potem kolo 22-23 budzi się na kolejną a potem ciągnie do 7-8 rano.
Albo może mu się chce pić??
Nostromo Borys śpi u nas w łóżku więc generalnie nie wstaje, ale zdarza mu się na spiocha np usiąść :)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 lis 2012, 22:48

No i oczywiście brawa dla dzisiejszych solenizantów :)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 lis 2012, 22:52

Wy nie boicie się tak spać z maluchami kiedy one takie ruchliwe ?

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 lis 2012, 22:59

a to ja się jeszcze wtrącę a propo porządków :-D udało mi się w sobotę umyć okna i jestem przeszczęśliwa z tego powodu :ico_brawa_01: kombinuję też powoli, co by tu na święta upiec :-D bo powiem wam, że takiego bakcyla złapałam, wszystko przez tego bloga! ehh :-D i normalnie nic mi takiej radochy nie sprawia, jak wyprawa do sklepu (tk maxx :579: kochammm!! mogłabym tam mieszkać...) i buszowanie w dziale dom :-D wczoraj kupiłam sobie foremki do ciasteczek i cieszyłam się jak dziecko, a mąż się ze mnie śmiał, nazywa mnie gadżeciara :ico_haha_01: no uwielbiam się obkupywać w takie rzeczy... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 lis 2012, 23:02

Mad, no też się właśnie ciągle zastanawiam, jak się rodzice nie boją spać z dzieckiem w łóżku ;) chociaż przyznam się, że czasem mam taką nieodpartą chęć wziąć Filipa do łóżka i tak się przytulić do niego, i czuć jak oddycha i pachnie :) to jest takie super uczucie...

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 lis 2012, 23:09

Hej Witajcie!
piszę dzisiaj juz drugi raz, bo mi wczesniej coś posta zjadło:(
Dzwoneczek- wyrazy współczucia, trzymaj sie kochana. :ico_buziaczki_big:
Mad jak zwykle jestem pod wielkim wrazeniem Twojej córci, al edzis i mamci bo fryzurka i awatarek śliczne. :-)
Beatko- mam nadziję, że nic poważnego u Hani nie stwierdzi lekarz i wszystko samo sie pięknie wchłonie;) :-)
Wielkie gratki dla dzisiejszych jubilatów- Lilianki,Filipa,Martynki i Patryczka!!! Brawa, ale szybko dzieciaczki rosną :ico_olaboga:
U nas wszsytko gra, powoli zabieram sie za pisanie mojje pracy, za tydzień mam oddaćpierwszy rozdfział a nie mma nic;( :ico_placzek:
Pozdrawiam,odezwę sie niebawem i pokaze moją Olę:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość