ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

06 cze 2007, 10:19

Tak Dorotko my jedziemy w trojke, wzielismy sobie urlop w jednym czasie zeby wyjechac razem. Ja pracuje w dodatku w takiej firmie, gdzie zwracają nam polowe za wczasy i tak np. za dwa tygodnie pobytu w Darłówku zaplacimy 1500 zl ( w tym nocleg, jedzenie, sprzet plazowy itd. ) a nie 3000zl. a z tym mrozeniem zupek to rewelacyjny pomysl, dziekuje Dorotko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Gabrysiu my stwierdzilismy,ze z urzadzeniem pokoju dla Majeczki wstrzymamy sie dwa lata i potem jej zrobimy bo ona teraz i tak nie potrafi zostac sama , od razu placze.

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

06 cze 2007, 10:23

Dzień dobry dziewczeta!!! U nas noc rewelacja od godziny 22 do 5.30 ani jednej pobódki oczywiscie znowu go obudził ten cholerny budzik :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale o 7 znowu usnelismy i spanko do 9 rewelacja oby nie zapeszyc.

Ja tez wczoraj gotowałam Pawełkowi kaszkę manną na zwykłym mleku tylko ze 3.2 ale na pol z wodą bo te 0.5 jest za chude wcinal bylo tylko ogromne Mmmmmm. Dzisiaj na obiadek robię mu potrawkę z kurczaczka i puree ziemniaczane myśle ze bedzie Mmmmm.
Oliwka ma super zdjęcia Moj Pawełek nawet nie chce słyszec o smoku a jak wezmie to na chwile zaraz sobie wyjmuje i sie nim bawi taki cudak ze glowa boli a wczoraj to tak marudził ze glowa boli no a dzisiaj wybieram sie do fryzjera czas najwyzszy bo nie byłam od listopada.

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

06 cze 2007, 10:26

U nas dzisiaj bedzie makaron z sosem pomidorowym i z szyneczka ja tez uzywam mleko 3,2 bo uwazam ze 0,5 to jest za chude no nic ja uciekma gotowac obiadek

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

06 cze 2007, 10:27

Dorotko ja nigdy nie moge napatrzec sie na pysie Oliwki, takie fajne, okrąglutki, przeslodkie :ico_buziaczki_big: A piaskownica faktycznie POŻAL SIE BOŻE. :ico_szoking:
Jak bede na miescie to zrobie zdjecia kilku placow zabaw jakie zrobili w Pulawach, wszystko wylozone gąbką zeby dziecku nic sie nie stalo jak sie przewroci. Ale tych placow w miescie jest kilka ( jest tam zawsze tłum dzieci ) reszta nie nadaje sie do niczego.

Maja zasypia w podobnej pozycji jak Adusia i Wiktoria :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-06-06, 10:33 ]
A Maja bez smoka ani rusz :ico_olaboga:
Ewelinko na mnie fryzjer dziala jak balsam, zawsze jak wracam to inaczej sie czuje, a jesli chodzi o fryzury to ja jestem bardzo odwazna. Moj fryzjer ma ze mną dobrze bo zawsze obetnie mnie tak jak chce a ja sie na to zgadzam. Oby Łukasz ( wlasnie ten fryzjer ) nie przeniosl sie do innego miasta :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

06 cze 2007, 10:34

Moj Pawelek tak nie zasypia ale Adusia ma niezłe pozycje do zasypiania moj synus zasypia tylko przy cycu. u nas na osiedlu sa place zabaw w calkiem niezlym stanie

No nic ide gotowac obiadek dla Pawełka

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

06 cze 2007, 10:40

ja kiedyś piłam mleko 0,5 ale od dłuższego juz czasu konsumujemy 3,2
ale wziełam to chudsze dla Olwiki bo jak na pierwszy raz to chce tylko zobaczyc czy nic jej nie bedzie a pozniej przejdziemy na to 3,2

Ivon super masz firmę, ja jestem na wychowawczym a mój mąż pracuje w takiej firmie ze szkoda gadać
jest zarejestrowany na najniższa krajową a zarabia zupełnie inne pieniądze ale tak jak pisałam wcześniej jak pojdzie na urlop to dostanie połowe tego co przynosi teraz do domu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wiec bede sie cieszyc jak dojedzie do nas na co drugi weekend

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

06 cze 2007, 11:02

Dorotko to tak jak niektorzy moi znajomi, na umowie mają niecale 1000 brutto a na rekę biorą 2500. KOSZMAR :ico_puknij:

Gabrysiu widze,ze Twoja Emilka chodzi w spioszkach, Maja nie bo jak tylko jej zalozylam to ciagnela tak za spioszki,ze rozpinaly sie guziczki i zostawala bez. Czapke tez caly czas zdejmuje :ico_olaboga:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

06 cze 2007, 11:15

Gabrysiu o butach to ja nawet nie wspomne, jednego juz zgubilismy. Mai buty to służą tylko i wyłącznie do gryzienia :ico_olaboga:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

06 cze 2007, 11:33

No nic dziewczynki, ja zmykam na spotkanie, mam nadzieje,ze nie potrwa dlugo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

06 cze 2007, 12:08

Hejka! ja dziś już też po porządkach :ico_olaboga: Gabrysiu, ja z kollei liczę na dziewczynkę, a mam niebieskie ciuszki :-D
co do tego ciągnięcia się za uszka, to też myślałam,że to może zapalenie, ale nie ma gorączki i nie płacze jak musię uszko dotyka. no i wyczytałam w gazecie, że przy ząbkowaniu częstym objawem jest ciągnięcie się za uszka lub pocieranie uszkami o poduszkę :ico_noniewiem:
Gabrysiu Michałek ciągnie cyca często,w dzień jak mu dam mleczko z niekapka to pije, ale przed zasnięciem i w dzień i w nocy musi być cyc. Ciężko mi go będzie oduczyć,ale do roczku jeszcze mu pozwolę :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości