blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

18 lis 2008, 11:28

Motylek22, - w aptece to moze faktycznie problem z tą herbatką ale ponoć mozna ją zdobyć w sklepie zielarskim. Ale nie ma kłopotu, Ania wysle :)

betka, - Maja przez dwa tygodnie spała z nami w łózku bo się bałam ze jej nie usłyszę. Taka była malutka i słabiutka. A teraz czasem z nami zasypia a potem hop do łóżeczka :)

Dzis jedziemy na pierwszą wizytę do pediatry. Sprawdzę czy Maja prawidłowo się rozwija i rosnie. I wiele pewnie sie dowiem. Cos mi pokichuje od wczoraj, mam nadzieje ze sie nie zaziebiła nie daj Boze :ico_olaboga: Zaraz idziemy na spacerek póki pogoda ładna. I jakies ubranka męzowi kupię :)

#ania#, No to ładnie pospałaś. Ale z doswiadcenia juz wiem, że po sztusaznym mleku dziciaczki śpia dłuzej. Po cycu Maja śpi max do 3 godzin a po butli potrafi spac 5. A jak cycowanie? Kupilas lakator? U mnie on sie bardzo sparawdza.

Aj, i sprzedałam na allegro wszystkie ciążowe ubrania. Wpdło pare groszy. A tak to bym na PCK oddała.
pa dziewczynki.

rozsypujecie sie w koncu :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-11-18, 10:29 ]
A po niedzieli jedziemy na sesje zdjeciową z Majunia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 lis 2008, 11:31

Witam :-)

Ja byłam dziś na ostatniej morfologii i badaniu moczu, jutro odbieram wyniki i mogę rodzić :ico_oczko:

Aniu czekam cierpliwie na herbatkę, w sumie termin mam za tydzień więc chyba zdążę wypić troszke tej herbatki :ico_oczko: Gratuluje udanej nocki z Jasieczkiem :ico_brawa_01:

betka, antynorma moja siostra odrazu kładła Gabrysię do łóżeczka i przyzwyczajała ją do spania w swoim łóżeczku i nie było problemu. Ale z pierwszym dzieckiem chyba jest najłatwiej, tak mi się wydaje.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

18 lis 2008, 11:45

Motylek22 pisze:Ale z pierwszym dzieckiem chyba jest najłatwiej, tak mi się wydaje.
chyba masz racje. Bo jest samo... a jak sie rodzi nasteone to roznie to bywa. Napewno dla malutkich dzieci takich 2 letnich ktore juz cos rozumieja, trudno sie nagle przestawic ze jest nowa osoba w domu i jej trzeba poswiecic teraz wiecej czasu, i bywaja zazdrosci. Ale co zrobic - nam doroslym nie da sie czasem przetlumaczyc a co dopiero dzieciom!!!

blumek pisze:Maja przez dwa tygodnie spała z nami w łózku bo się bałam ze jej nie usłyszę.
u nas pewnie tez tak bedzie :ico_brawa_01: i teraz sama sobie zaprezczam... ale to pierwsze dziecko nasze bedzie i moze dlatego tak jest... A zreszta po porodzie roznie sie kiebiety czuja i czasem nawet lepiej zasnac kolo malenstwa zeby w nocy nie wstawac do karmienia. Ale chcialabym przyzwyczaic do samotnego spania.

Zostalo nam dwa dni :ico_brawa_01: :ico_placzek: ale sie boje - chcialabym miec Juniora w tym tygodniu!!! :ico_sorki: :ico_sorki: ALE SIE BOJE

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 lis 2008, 12:13

betka każda z nas odczuwa lekki strach ale chyba nie ma co panikować :ico_oczko: Napewno dasz sobie radę!!!!!! Już tak niewiele dzieli Cię przed spotkaniem z maleństwem :ico_brawa_01: Staraj się więcej o tym mysleć :-)

Ja dziś się zapisuję na następny wtorek na KTG bo to będzie mój termin porodu. Ginka mi kazała wcześniej ale w szpitalu mi powiedzieli że jak chcę wczesniej to potrzebuje skierowanie a ona mi nie dała :ico_puknij: No ale może już zostanę we wtorek w szpitalu i będę rodzić :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 lis 2008, 13:16

betka pisze:Maja rzez dwa tygodnie spała z nami w łózku bo się bałam ze jej nie usłyszę.
ja przed ciaza tez sobie obiecywalam,ze maly jak sie urodzi to bedzie spal tylko w łozeczku, ale w praktyce wyglada to calkiem innaczej.
Spimy wszyscy w jednym pokoju, mały w łozeczku, ale zdazylo sie nie raz,ze spał z nami :ico_haha_01: Głównie dlatego, ze ciezko mi było podniesc sie z łózka ze wzgledu na to krocze i kazdy ruch sprawial mi bol, wiec wolałam małego zostawic miedzy nami w łozku. W ogole ciagle wstawanie do łozka jest meczace i przyznam sie szczerze, ze czasami mi sie nie chce wiec mały do cyca i spi z nami :-D
A tak sobie obiecywałam ze nie bede tego robic :-) no coz wszystko sie zmienia po porodzie jak juz ta malutka istota jest wsrod nas :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

18 lis 2008, 13:16

Wiecie ze nie mam zadnych oznak jak narazie??

O wlasnie mialam sie was zapytac. Mialam wczoraj KTG i co oznaczaja te %?? Czy im mniejsze tzn ze skurcz idzie?? Bo maz obserwowal i mowil ze spadaja a ja poczulam ze skurcz mi idzie. Czy to o to chodzi?? Bo ten drugi wyswietlacz to bicie serduszka :ico_brawa_01: A te procenty to co to?? :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-18, 12:19 ]
wiola85 pisze:Głównie dlatego, ze ciezko mi było podniesc sie z łózka ze wzgledu na to krocze i kazdy ruch sprawial mi bol, wiec wolałam małego zostawic miedzy nami w łozku.
no wlasnie - pewnie kazda mama woli usnac z dzidzia zeby nie meczyc sie a odpoczywac jak najwiecej - nie wiem jaki to bol ale napewno nie najmilszy :ico_sorki: tym bardziej ze trzeba miec te wielkie lotniskowce miedzy nogami a tam swieza rana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-18, 12:21 ]
Ciekawe jak dziewczyny w szpitalu?? No i jak Anetka z Sarunia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kiedy ona nam ja pokaze w koncu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: pewnie jest sliczniutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 lis 2008, 13:29

betka Anetka właśnie mi napisała że jak dobrze pójdzie to jutro wyjdą do domku :ico_brawa_01: Malutka ma lekką żółtaczkę, a Anetka dochodzi już do siebie.
Domidj i Asia jeszcze dzisiaj się nie odzywały ale dziś rano Domidj mieli podać oksytocynę na wywołanie więc może jeszcze się męczy.

wiola85 no właśnie zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :ico_oczko:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

18 lis 2008, 15:21

poczytałam co tam u was... w sumie nie wiem co odpisac...
wieć grzecznie melduję ze nadal w dwupaku się turlam...

kolezanki obstawiaja termin... 21,22 lub 25..ciekawe która zgadła... heheh
do napisania...
:ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 21:26 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

18 lis 2008, 15:28

Poccoyo - a ty w domku czy w szpitalu??
Co tam z tobą wyprawiali?? :-D :-D :-D

W dwupaku czy nie, wazne ze wszystko w porządku :ico_haha_01:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

18 lis 2008, 15:30

ja wlansie doszlam do rodzicow. Jakies 4 przystanki na piechotke :ico_brawa_01: a teraz jeszcze wlazlam na 6 pietro :ico_brawa_01: lekarz mowil zeby chodzic, sprzatac i jakies inne pierdolki no to ja sie wzielam :-D ale jak sie zmeczylam na to 6 pietro :ico_sorki: :ico_chory:

mialam sie was zapytac. Mialam wczoraj KTG i co oznaczaja te %?? Czy im mniejsze tzn ze skurcz idzie?? Bo maz obserwowal i mowil ze spadaja a ja poczulam ze skurcz mi idzie. Czy to o to chodzi?? Bo ten drugi wyswietlacz to bicie serduszka A te procenty to co to?? pogrubilam bo nikt mi nie odpowiedzial :ico_noniewiem:

poccoyo pisze:21,22 lub 25
tez bym chciala byc juz po w tych terminach!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ciekawe czy nam sie uda :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość