Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

31 gru 2009, 18:15

Życzę dużo zdrówka ,szczęścia w Nowym Roku 2010 , aby Wszystkie malutkie i te większe dzieci były zdrowe ,grzeczne , szczęśliwe . No i oczywiście miłej i udanej zabawy Sylwestrowej .

Obrazek

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

31 gru 2009, 18:48

ja wszystkim mamusiom,ich dzieciatkom i calym rodzinom zycze spokojnego sylwestra i mnostwo radosci i przede wszystkim zdrowia w nowym roku :-)

[ Dodano: 2009-12-31, 19:14 ]
i zaparszam do oglądania i kupowania moich dzieł: http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=8176
do kreacji już nie tylko sylwestrowych :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

31 gru 2009, 21:18

kochane:
Obrazek

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 sty 2010, 00:28

Hej dziewczyny, my już z Adasiem w domku:) Młody zdrowiutki, więc nas wypuścili, tylko straszny z niego żarłoczek i na początku mieliśmy problem bo miałam za mało pokarmu ale dzielnie się karmiliśmy i teraz jest już dobrze:) Cieszę się ogromnie, że już Sylwester w domku, co prawda jestem umęczona okropnie bo w szpitalu specjalnie nie było jak się przespać, ale teraz dzieciaczki już śpią i mam chwilkę dla siebie:)

Rybka- wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ale duża ta twoja córcia :-D

A tu krótki opis mojego porodu, jak pisałam 28 wieczorem zaczęły mi się skurcze co 10-12 minut i tak ciągnęły się przez pół nocy, nawet nie specjalnie bolesne, potem odszedł mi czop już taki z krwią i tyle, skurcze były coraz mocniejsze ale cały czas 10 min ostępu więc stwierdziłam, że nie ma się co spieszyć do szpitala, ale tak o 3.30 mówię do męża, że może jedźmy już bo coś to dziwne jest że boli co raz bardziej ale nie są mniejsze odstępy, no więc zaczęliśmy się zbierać, jak przyjechaliśmy na izbę to była 4 rano, położna mnie zbadała i się okazało, że ma już ponad 8cm, chlusnęły wody :-D zalałam całą izbę i zaczęły mi się parte, tak że ledwo zdążyli mnie przewieźć na porodówkę, a pół godziny później urodził się adaś, dokumenty podpisywałam już po porodzie bo wcześniej nie było czasu. Miałam super położna bo mimo, że Adaś ważył 4300g, to tak nim manewrowała, że mnie nie nacięła i miałam tylko lekkie otarcie i jeden mały szew. Adaś okręcił się pępowiną i Bogu dzięki że nic się nie stało poważnego :ico_sorki: bo gdybym rodziła długo to by się mógł przydusić. Więc w sumie wyszło na to, że maż był ze mną cały czas, a rano zdążył :ico_haha_01: wrócić do Tosi jak się obudziła. Dzisiaj była taka przejęta, jak przyjechała po braciszka do szpitala, potem tylko zaglądała do łóżeczka i go głaskała, patrzyła, czy nie płacze, czy mu ciepło, a jak zaczynał płakać to szybo przybiegała mamo polulaj adasia, albo mamo on jest głodny daj mu cyca :-D Tak, że zero zazdrości, zobaczymy co będzie dalej.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

01 sty 2010, 00:57

Dużo szczęścia i radości w Nowym Roku niech zagości, by się wszystko udawało i pieniążków przybywało :-D :-D

Dziś po południu wróciłyśmy z Justynką ze szpitala, doczytam Was w miarę możliwości później.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 sty 2010, 13:36

Pruedence, Shiva, super, że dzieciaczki już w domkach! teraz niehc się tylko zdrowo dalej chowają! :ico_brawa_01:


my stawiamy dziś torcik za skończony 26.tydzień!
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

01 sty 2010, 14:04

Pruedence, gratuluje szybkiego porodu

Shiva, dobrze ze juz w domu i miejmy nadzieje ze to ostatni raz
my stawiamy dziś torcik za skończony 26.tydzień!
:ico_brawa_01:

a ja dzisiaj w szoku, mala poszla wczoraj spac o 23 a ja razem z nia, wstala o 4 zjadla 1 cyca i dalej spala, o 6 2 cyca i dopiero o 9 zrobila pabudke :ico_brawa_01: normalnie pierwszy raz sie wyspalam i obeszlo sie bez butli w nocy :ico_brawa_01: no ale rano jzu musialam dac bo nie dala sie oszukac cycem na dlugo :ico_noniewiem: pije hipp dla matek karmiacych i bawarke i chyba nie ma postepow, mleka niew przybywa, :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 sty 2010, 14:08

anetka- :ico_brawa_01: za przespana noc. U nas tez problem z pokarmem bo Ada ma spory apetyt i niestety albo cały czas wisi na cycu albo muszę dokarmić, w dzień jest ok ale w nocy nie ma jak oka zmrużyć. obu nam przybyło pokarmu!

tibyy- :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 26tc!

A ja dziś wlazłam na wagę, spało mi tylko 7kg i jeszcze zostało 10 do zrzucenia :ico_placzek:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

01 sty 2010, 14:26

anetka607, Pruedence, przepraszam że się wtrącam ale ja jak miałam mało pokarmu to czesto przystawiałąm Igo do piersi i piłam dużo bardzo dużo głownie wodę nawet jak mały wisiał na piersi to ja piłam

[ Dodano: 2010-01-01, 14:27 ]
pije hipp dla matek karmiacych
nadmiar takiej herbatki moze właśnie powodować odwrotny skutek :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 sty 2010, 15:46

margolcia- ja pije ponad 2l wody plus herbatę a młody siedzi mi prawie cały dzień na cycu, ale widzę poprawę mam nadzieje, ze będzie jeszcze lepiej!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość