Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

04 wrz 2011, 18:00

Hej Kobietki:)))
Oj stęskniłam się już za Wami i z chęcią poczytałam Was troszkę :-)

My nie mieliśmy internetu w naszym "nowym" domku do wczoraj... Muszę teraz wszystko powoli nadrobić :ico_oczko:
Od 1,5 tygodnia mieszkamy już u siebie, uffff ale ulga :ico_brawa_01: Co prawda brak jeszcze wiele rzeczy, a już pierwsze dni były baardzzoo uciążliwe. Mój Misiek miał szkolenia i zostawił mnie w domu nawet bez szklanek czy innych naczyń, nawet nie było kiedy tego z powrotem przynieść z garażu...No ale powoli powoli wszystko dojdzie do ładu. Wczoraj kupiliśmy sobie płytę indykcyjną i okap, więc moje gotowanie niebawem powróci do łask :ico_oczko: już mi tego brakowało!
Nikoś rośnie i ma się świetnie :-) Pozdrawia wszystkich swoich kolegów i koleżanki :-D Ma 5 ząbków, wyszła nam ostatnio prawa, górna dwójka, teraz czekamy na lewą.
Nikoś biega jak szalony i gada jak szalony. A nasze słówka: mama, tata, baba, dada, doda, ide, buja buja, myju myju, am am, mniam mniam, nie, dzidzia, beja i różne inne :-)
Widzę tu wspaniałą nowinę :ico_brawa_01: Wisnia, moje gratulacje :-) Tylko się cieszyć, a cała reszta się ułoży i dostosuje pod drugą dzidzię :-) Pracę już masz z głowy, a co do obrony to wierzę, że dasz radę w czerwcu. Pracę napiszesz wcześniej, najlepiej już powoli zaczynaj, a do obrony to już aż tak wiele roboty nie ma :-) trzeba znać swoją pracę i ewentualnie przygotować się z pytań, czy jakiegoś zakresu materiału. Dasz radę, jestem pewna i trzymam kciuki! :-)

Nicola, oj z opisu kiepsko to wygląda... szczególnie ta krew. Mam nadzieję, że to nic poważnego i już dobrze się czujesz :-) Cieszę się, że Karolka czuje się w przedszkolu jak ryba w wodzie, pewno kamień z serca Ci spadł :-)

Gozdzik, a gdzie fotki z wakacji?? :-)

Tibby, mam nadzieję, że zębiska już Tobikowi nie dokuczają :-) No i życzę zebrania się do tej magisterki :-)

Martalka, no jak Wam tam po ponad miesiącu chyba już?? :-) Pewno już znacie wszystkie okolice i znaleźliście korzeń selera i inne cuda niezbędne do pichcenia :ico_oczko:

Kaczorek, w takim razie my jesteśmy tym samym rocznikiem :-) Ja też mam 28 wiosen na karku :-) i też myślimy z Mężem o drugiej dzidzi koło wiosny, może lata, zobaczymy :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 wrz 2011, 21:42

Witajcie
NICOLA_1985, ech z tymi hemoroidami :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: mnie też czasem tak przyciśnie zaczęło sie jak urodziłam Julcie i nie mogę do teraz sobie z tym poradzić :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem: mimo odpowiedniej diety
karo-22, fajnie Cie widzieć :-D :-D :-D
pochwal sie zdjeciami :-D :-D :-D
Gozdzik, a gdzie fotki z wakacji??
były były i to wysłane z Węgier :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 wrz 2011, 08:19

właśnie, Karo, dawaj foty mieszkanka! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 wrz 2011, 08:40

Witam z :ico_kawa:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 wrz 2011, 08:49

przyda się, przyda! :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

05 wrz 2011, 08:56

gozdzik, ja tez poprosze

my wczoraj dzien spedzilismy u cioci na dzialce zuzka sie wybiegala.ja caly czas senna jestem ale nie mam kiedy w dzien sie polozyc mam nadzieje ze jeszcze troszke mi przejdzie

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 wrz 2011, 08:59

:ico_tort: za 16 i 1/2 mies. Tobisia :ico_haha_01:

[ Dodano: 05-09-2011, 09:00 ]
wisnia3006, ja pamiętam, jak w ciąży z Tobisiem codziennie przez pierwsze 3 m-ce musiałam się kłaść do południa spać, bo inaczej byłam nie do życia. Tak samo było potem w ostatnich miesiącach.

NICOLA_1985

05 wrz 2011, 09:36

hej
u mniej już lepiej, dzisiaj już dobrze się czuje, trochę boli mnie w pachwinach jakbym miała jakieś zakwasy czy coś... nie wiem z czego to jest może z tego bólu byłam taka spięta i moze to z tego :ico_noniewiem: brzuch już o wiele lepiej nie boliprawie wogóle, pije espumisam , amol i biore leki przeciwbólowe i jest ok :ico_sorki:

Karolina w przedszkolu a Krystian właśnie zasnął :ico_sorki: , dzisiaj obudził się przed 5.. :ico_noniewiem: ale chociaż tyle , że śpi całą noc bez pobudek.. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 wrz 2011, 09:41

Nasz dziś markotny w nocy był. Zasnął po 21, a po 1 już się obudził. zaliczył mleko i poszedł dalej spac. :ico_sorki: Pobudkę zaliczyliśmy po 6. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 05-09-2011, 09:42 ]
na 14.09 mamy szczepienie z tobisiem! :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

05 wrz 2011, 09:54

tibby, my w srode idziemy i 400zl pojdzie bo mamy 2 dawke na pneumokoki i ta 5w1

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość