Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 wrz 2007, 22:51

Jagódka chcesz mi powiedzieć, że już powinnam Hani zabombać mleczko 2??? ojojojoj, ale ze mnie głupol :ico_wstydzioch:

Kamizela zazdroszczę koleżanek!!!

Ewcik no to dobranoc, nasz Misiu Uszatku! :-D

Kate_k82 powodzenia jutro! ja już na szczęście mam to za sobą...choć powiem Ci, że solidne porządki to i u mnie by się przydały!

Glizdunia :ico_szoking: z kupą latać...no cóż...Mam nadzieję, że nic tam nie znajdą i będzie wszytsko ok. Może Maja po prostu się podziębiła? sama niem...Zresztą, ja to się nie mieszam, bo chyba jestem zacofana jakoś...

No i generalnie, to ja też bym na basen chciała...ale chyba jeszce nie pora. No bo mi się trafił jakiś wrażliwy egzemplarz :-D zresztą, ja też taki wątlak byłam to się nie dziwię....
Siedzę jak trusia i głupich myśli dostaję. Mam dziś jakiś wewnętrzny niepokój! i w ogóle...Tak se myślę, że zanim wrócę do pracy, to muszę jakieś odzieżowe zakupy sobie zrobić, no bo jak? w 1dżinsach??? to przy okazji znów powyrzucam wszystkie ciuchy, którwe tylko leżą bez sensu! oj, jak ja mam ochotę na zakupy...tylko skąd kasę wziąć??? już powiedziałam J, że na urodziny nic mi nie ma kupować, a ja sobie sama coś wybiorę. Może rodzicom też tak powiem, to bynajmniej styknie na spodnie i jakieś bluzki...A ja chyba moje szmatki na allegro powystawiam.
A, znów mam dylemat wózkowy...Moja kumpela rodzi w maju i może kupią od nas nasz wózek za patyka...Ale nie wiem czy na pewno. Jak nie, to chcą sam fotelik. A ja już nie wiem, czy dobrze robię pozbywając sie tego wózka? no bo w razie co, to już będzie, a jak patrzyłam na ceny samych gondoli, to :ico_szoking: bez sensu...i już nic nie wiem...

To chyba czas iść spać, bo nudzę :-D
Dobranoc!!!

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

15 wrz 2007, 00:08

przeczytałam kurcze zajęło mi to trochę... ale fajnie Was tak poczytać, ale już późno i ...gaszę światło...
DOBRANOC

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

15 wrz 2007, 07:40

No to ja witam się pierwsza. Mały spał dzisiaj dobrze-pewnie to zasługa kropelek do noska, które mu podałam :-D

A dziś składamy życzenia kochanej MAJI z okazji ukończenia 4 miesiączka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Obrazek

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 wrz 2007, 09:19

zborra w zadnym wypadku nic ci nie sugeruje pisze tylko co wiem na temat mleka 2
biedna majeczka
moja mała tez zielone kupy robi ale podobno po nutramigenie to normlane

dzisiaj nocka super b mała spala do 6 ale za to ja nie bardo
mam taki straszny katar ze splywa mi do gardla i boli jak cholera
woda z nosa mi leci

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

15 wrz 2007, 09:37

Witajcie!!

na wstepie jagodka dzieki za rady, ty troche wiecej na ten temat wiesz bo juz tyle nowosci zastosowałas na Jagodce, na razie trzy razy dostała 2 i zobaczymy, obudziła sie dopiero 5:45 od dawna juz tak długo nie spała, zjadała 120 i dalej zasneła, a o 9 zjadła tylko 70 ml :ico_noniewiem: zobaczymy jaka bedzie kupa...

Mielismy dzis w palnach jechac do Wisły jeszcze troche pokorzystac z dobroci natury ale pogoda dzis juz nie jest taka zachecajaca jak wczoraj, wiec chyba nici z naszych planow..

Poki dziecie spi ja ide na kawke, dzis znow sama... :(

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 wrz 2007, 09:37

Obrazek
Dla Mayeczki z okazji wkroczenia w 5 miesiąc życia wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka ip cudownych uśmieszków na codzień

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

15 wrz 2007, 09:42

kurcze z tego przejecia zapomniałam o naszj Majeczce i dla niej mnostwo buziakow i wiecej kulania w tym 5 m-cu :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
:509:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

15 wrz 2007, 09:55

hejko :)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 wrz 2007, 09:58

ladybird23, no wlasnie a szystko przez glupich lekarzy ktorzy mi zmieniali mleka a ja sie slichałam
mowie ci że nie ma co panikowac tylko trzeba dziecia obserwowac
ja mam zamiar juz dniedługo podac dwojke bo mi sei konczy 1 i mam tylko 2

najwzniejsza jest nasza intuicja bo ja juz kilka razy sie przekonałam że moja intuicja daje mi bardzo dobre znaki

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

15 wrz 2007, 10:00

WITAM...
NA WSTEPIE...[size=150]WSZYSTIEGO NAJ DLA MAJECZKI :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_tort: DUZO MLECZKA I SUPER 5 MIESIACA[/size]

a ja zadowolona maly spal od 22 do pierwszej a potem tylko cycy i do 6 wiec pierwsza lepsza noc od jakiegos miesiaca :-) :-) :-) jestem wyspana a dzis jedziemy z mezem kupic wozeczek nowyn,spacerowka :ico_oczko: :ico_oczko: juz sie doczekac nie moge :-) :-) brzydka pogoda ale humor mi dopisuje...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości