diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

30 kwie 2007, 19:03

kaola brawa dla coreczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wlasnie dzieciaczki tez strasznie sie ciesza jak uda im sie te pierwsze kroczki przebyc :ico_haha_02: Kourosh normalnie w szoku byl :-D buziaki dla Nicol :ico_buziaczki_big: i do zlobka juz jutro?
wstyd, ale czytam po lebkach statnio , bo doslownie na sekunde kompa wlaczam ( teskno mi za Wami) i albo Kourosh sie na mnie wspina , albp D cos chce ... :ico_spanko:
Kaolcia npisz co i jak po tym pierwszym dniu i jak w szkole bylo, bop tez chyba jutro? :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

30 kwie 2007, 19:55

kaola dla Nicoli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Maggie ja jak Ada zrobi kupke przecieram chusteczkami jeśli kupki jest tylko trosze a jak zrobi big kupe :-D to wtedy myje wodą :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

30 kwie 2007, 20:17

Maggie, ja kąpię dzieci wieczorem - rzadko jeszcze i rano (wtedy kąpią się np dodatkowo ze mną - dy wieczorem pójdę padnieta spać "na prosiaka" ) i zawsze używamy chusteczek do dupci .... chyba ze jedynym rozsadnym wyjsciem jest kąpiel ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 kwie 2007, 20:39

cześć dziewczynki, ale sie miło zaskoczyłam...pisałam Wam wczesniej że zaczełam chodzić na takie zajęcia z Antosiem, poznałam tam wiele fajnych mam z dzieciaczkami, Antoś bardzo lubi przebywać w gronie dzieciaczków, potem tak się złozyło ze przerwałam te zajęcia., bo najpierw choroba Antosia, potem ja się przeziebiłam, potem znowu coś...i myślałam ze jkuz tam wszyscy o mnie zpomnieli, a tu niespodzianka, zresztą bardzo miła, własnie pare minut temu zadzwoniła do mnie jedna kolezanka i zaprosiła mnie na spotkanie i pogaduszki przy kawie bo mówią ze się za mna stęsknily... :ico_oczko:
Fajnie, bardzo mi się miło zrobiło. :-D

Dobra lecimy kapać Tosiaka.

Kaola to czekamy na jutrzejsze relacje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 kwie 2007, 20:59

Witajcie mamusie
Widze ze sa zdania podzielone na temat podobienstwa mojej Nicole no jedni mowia tak a inni inaczej moze jak mala podrosnie bedzie bardziej widoczne po kim odziedziczyla wiecej genow i podobienstwa ale najwazniejsze ze jest zdrowa

Aginka ciesze sie ze podoba ci sie moja coreczka twoja tez jest ladna i slodziutka
Maggie to naprawde mile jest ze nie zapomnieli o tobie i chca odnowic kontakty przyda sie Antosiowi taka mala szkolka przed zlobkiem :ico_oczko:

Ok ja bede powoli uciekac,ogulnie dzien mi minal pracowicie i czuje sie zmeczona a Nicole jest obudzona i siedzi na podlodze i sie bawi no to do zobaczenia jutro zajrze i cosik napisze Pzdrawiam was i milej nocki dobranoc paaa Buziaczki dla wszystkich paa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

01 maja 2007, 07:24

witam raniutko

my na nogach od 5.30

co do chusteczek to ja uzywam po siusiu i po małej niegrożnej kupce..ale jak jest BIG kupa to trzeba koniecznie zaliczyc łazienke..nie da rady!!!!

Maggie, no widzisz......super..idz na to spotkanie....i tobie i Tosiaczkowi na pewno to duzo da.....
Kristi, mimo wszystko twoja mała mieszanka i tak pięknie spi..przynajmniej jak sobie porównuje do matiego.on wczoraj tylko ha na spacerze..pozniej caly dzien nic..ale na szczescie spal juz po 19

kaola, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nocolki..super sie takie wiesci czyta
powodzenia w szkole ....daj znac jak NOcolka w żłobku..czekamy na wiesci

diem, :ico_haha_02: :ico_haha_02: dziekuje..staram sie ..chce aby blog byl pamiątka dla Matusia....

a nam rzeczywiscie idą ząbki ale raczej nie dlatego matuś jest taki rozkapryszony....po prostu jest przez wszystkich w rodzinie rozpieszczony i dlatego tak sie zachowuje.....a ja go chyba najbardziej rozpieszczam niestety

jednak pogoda sie zmienila i juz na weekend 20st wiec w czwartek z samego rana wyjezdzamy nad jeziorko.....bedzie super!!!

milego dzionka!!!

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

01 maja 2007, 07:45

witam :-)
U nas dzisiaj pobudka była o 6.
Mój W dzisiaj w pracy :ico_olaboga: a ja siedze sama z Adą .
Ale jak tylko wróci jedziemy do rodzinki,także nie będzie mnie do niedzieli i nie będe mogła do was zagladać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: bo tam nie mają neta.
Będe tęsknić za wami.Pozdrawiam was gorąco i życze udanego majowego weekendu.Buziaki dla dzieciaczków :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

01 maja 2007, 10:25

I ja rowniez sie witam z wami z rana :ico_haha_02:
U nas nocka pieknie przespana mala zasnela wczoraj o 2 a dzisiaj obudzila sie o 7 50 swietnie,wyspalam sie i juz po sniadanku jestesmy malutka znowu zasnela i mam nadzieje ze raczej co 2 godzinki bedzie spac,

Iza masz racje mala to czasami ma takie odskoki od normy jak np wczoraj a tak to spi co 2 godzinki,i niemamy problemow ze spankiem Jak chodzi o rozpieszczanie to ja ja najbardziej rozpieszczam wszyscy inni (babcia,dziadek,tata)tez rozpieszczaja ale nie az tak jak ja bo nie widzimy sie za czesto i to dobrze jest tak czasami mam tylko takie glupie uczucia jak mala idzie z moich raczek do babci ale sobie to tak tulmacze ze mnie ma na codzien a babcie widzi raz na jakis czas i staram sie zazdrosna nie byc :-) :ico_oczko:

Justyna to zycze ci milego spedzania czasu z rodzinka potem poopowiadaj jak bylo i jak Adusie ladnie rozpieszczali Pozdrawiam i milego dnia :ico_haha_02:

A ja za niedlugo ide sie wyprysznicowac i potem zjemy obiadek jeszcze nam ze wczoraj zostalo a potem idziemy na kawke do tesciow i zobaczymy jak bedzie mam nadzieje ze bedzie wzglednie :-)

[ Dodano: 2007-05-01, 10:26 ]
Mala zasnela wczoraj o godzinie 22 00 co ja jeszcze spie ze nie umiem dopisac jednej dwojki?? :-D

[ Dodano: 2007-05-01, 10:40 ]
Teraz mam ladny profil :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 maja 2007, 10:45

cześć dziewczynki, u nas nocki juz prawie całkiem OK....kurcze tylko żebym nie zapeszyła.
Justys będziemy za Tobą tęsknić!!
iza, justyna25, obejrzałam Wasze blogi, są śliczne, zazdroszczę Wam i pluje sobie w brodę, że nie zaczęłam od razu robić mojemu Toskowi takiego bloga, trochę zaczęlismy robić stronkę int, ale potem się urwało.

Ja mam dzisiaj względny porządek w domciu więc sobie trochę odpocznę, tylko to prasowanie :/

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

01 maja 2007, 15:35

hej dziewczynki :ico_haha_02: :ico_brawa_01:
tak zawsze mam wyrzuty , gdy do Was nie zajrze :ico_noniewiem: :-)
iza nad jeziorko? mmmmmmmmmmmmm pomarze sobie
udanego pobytu !!!
justyna i my z Kourosh'em tez juz tesknimy,ale mamy nadzieje,ze sobie u rodziny odpoczniesz :ico_haha_02:
Maggie to dopiero przemila niespodzianka :ico_oczko: ale i Ty wyjatkowa jestes i Antos cudo chlopak ... to i tesknia :ico_haha_01:
A wiesz i ja wkoncu dolaczylam do grupy ... jakos na dniach ... bardzo milo mnie przyjeli tzn. spotykamy sie kazdego dnia ( kto chce) na placu zabaw ... Kourosh ma przyklejony usmiech do buzki :ico_brawa_01: jest taki szczesliwy! i ze slizgawki juz zjerzdza ( ja mowie '' zjezdzamy'' a on na to ''dz dz dzzzzzzz'' :ico_oczko: ) naturalnie trzymam go ... przeciez to jeszcze malenstwo
mam gdzies fotki to zaraz z przyjemnoscia wkleje :ico_oczko:

Dziecko obserwujace inne dzieci ma czysta milosc w oczach czyz nie?

Kristi wzglednego pobytu u tesciow :ico_haha_01: :-D :ico_buziaczki_big:

A my dzis od 6.30 na nogach ... gdy misiu sie obudzi smigamy na plac zabaw :ico_brawa_01:
Wczoraj Kourosh zasnal slicznie okolo 200, a po 22 D niby niechcascy go obudzil i tak kukalismy do 24 :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-05-01, 15:41 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość