Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

24 mar 2009, 22:14

laktatora sie nie używa na sucho,
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

25 mar 2009, 11:28

Ja nadal 2w1. Dzisiaj to już czuję się fatalnie. Nie dość, że pogoda do niczego to jeszcze maluch mi uciska na nerwy od kręgosłupa tak, że nie mogę na nogę stanąć. A na pęchęrz tak ciśnie, że non stop na kibelku siedzę. Te ostatnie dni będą po prostu męczarnią.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

25 mar 2009, 12:04

hej
melduję się w dwupaku

Dora super wyglądasz
FioletowaAnia brzuszek super i śliczne łóżeczko :ico_brawa_01:
adka kochana jak nie masz pokarmu to normalne że odciąganie boli.Piesek uroczy no i brzuszek masz zgrabniutki :ico_brawa_01:
taa super brzuszek :ico_brawa_01:
widzę że macie dni wklejania swoich brzuszków.Pochwalę się moim później
My wczoraj byliśmy w szpitalu ale niestety nie udało nam się obejrzeć boksów do porodu bo wszystkie były zajęte.Kazali nam czekać ale po godzinie odechciało nam sie i pojechaliśmy do domu.Jedyny plus że wiemy gdzie ten szpital jest.Ale teraz już sama nie wiem gdzie chcę rodzić.Chyba poczekam az sie zacznie i wtedy w przypływie chwili zdecyduję.No i wózków też nie obejrzeliśmy bo tyle nam zeszło w tym szpitalu ze sklep już był zamknięty.W szpitalu miałam moment że myślałam ze sie rozpłaczę.Mąż zaczął marudzić ze mu sie wydaje że każdy szpital taki sam i może jednak urodzę u nas,ile mozna czekać,jak ja nie cierpię szpitala i takie teksty.Wkurzyłam sie i mu powiedziałam że mogliśmy tu w ogóle nie przyjeżdzac a nie on teraz narzeka.no i mnie przeprosił i zaprosił do restauracji na gorącą czekoladę i ciacho wiec ok.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

25 mar 2009, 13:14

dziewczynu u mnie tragedia, z męzem rano miałam straszna awanture, wyszedł wyłaczył oba telefony zabrał kluczyki od samochodu wszystkie pieniądze i wziął butelke whisky, ja z tych nerwów strasznie sie czuje brzuch mnie bardzo boli i czuje kłucie co jakiś czas na dole, coś jeszcze k**** zaczyna lecieć, nawet nie mam jak jechać do szpitala ani jak wyjsc k**** boje sie, że przez to wszystko urodze bo czuje sie fatalnie a on ma wyłączone telefony, Boże ja nie wiem co mam robić

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

25 mar 2009, 13:29

Justynko a nie masz do kogo zadzwonić.? Do przyjaciółki, sąsiadki? Sama nie wiem. Temu Twojemu facetowi to należy się porządny wpierd..

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

25 mar 2009, 13:33

misiunia_29, nie mam właśnie o to chodzi, że nie ma. Przez gnojka zostałam sama. Ja nie wytrzymam , strasznie mnie boli, żebym choć miała kluczyki albo pieniądze na taxi a on wszystko zabrał, płacze jak głupia i nie jestem w stanie przestać a przez to jeszcze bardziej mnie brzuch boli, strasznie jest twardy, nienawidze go i siebie za to, że tu jestem,

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

25 mar 2009, 14:01

Boże Justynko nawet nie wiem jak Ci pomóc. :ico_olaboga: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-03-25, 13:02 ]
Spróbuj się uspokoić, bo to jeszcze przyśpieszy, a Ty masz jeszcze czas. Weź sobie kąpiel tylko nie za ciepłą

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

25 mar 2009, 14:12

hej mamusie

Ejustysia dzwon po pogotowie!!!!!! jestes w 9 miesiacu ciazy nawet do bolu glowy misza do Ciebie przyjechac, a co do tego p.... to brak mi slow nie wiem co Ci poradzic jedyne co mi przychodzi do glowy to faktycznie zloz wniosek o separacje sama nie wiem pogon du....
to juz nie sa zarty Ty zaraz rodzisz a skoro on zostawia cie w takim stanie w domu i nie martwi sie niczym to znaczy ze jest nieodpowiedzialnym gnojem ktory nie dorosl do roli jaka go czeka ja wogole mam wrazenie ze on nie dorosl do tego zeby zajac sie soba a co dopiero mowic Toba i Wiktorkiem

[ Dodano: 2009-03-25, 13:14 ]
Agnieszka nie martw sie chlopi tacy sa :-D moj Adam pomimo tego ze jest najcudnijszym facetem pod sloncem :-D tez czasmai ma takie dziwne zagrywki zachowania ze sama jestem w szoku :ico_olaboga: :ico_olaboga: dzieki Bogu zdarzea sie mu to rzadko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-25, 13:52 ]
Ejustysia i co jak sie czujesz?????

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

25 mar 2009, 15:47

:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: co tutaj się dzieje. Szkoda Ejustysia że nie jesteś moją sąsiadką już dawno bym ciebie zawiozła do tego szpitala. Nie mam słów do twojego męża, jak można zostawić kobietę w 9 m-cu ciąży bez pieniędzy w domu i wyłączyć specjalnie komórki :ico_placzek: :ico_placzek: należy się juemu solidne lanie i pranie mózgu. Nie chcę ciebie dołować ale ten facet nie jest WART CIEBIE, jesteś otwartą i piękną kobietą zasługujesz na kogoś wyjątkowego. Daj znać jak się czujesz, czxy bóle przeszły. Buziaki

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

25 mar 2009, 16:32

Justyna dzwon na pogotowie to sa objawy porodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby wszystko sie dobrze skonczylo i Wiktor posiedzial w brzuchu! Masz trudna sytuacje gdyby chociaz mama pomogla to bys odeszla!


dawno nie zagladalam ale klopotki z mała....Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość