dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

29 lis 2012, 14:42

Witam:)

oj dziękuję za pochwały :ico_wstydzioch: ale az tak super nie zawsze sie czuje... :ico_wstydzioch:

nastromo to świetny pomysł, jak masz ciekawy plan oraz swoj wkład finansowy to mozna spróbować... :-) a co jaki to byłby interes???
Gabi święta nad morzem lub w gorach...cudo...chyba nie muszę pisac ze już zazdroszczę :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :-) nam sie marzy w gorach...ale to tylko marzenia...
Powiedzcie mi ile mniej wiecej mierza Wasze maluszki ?
Bo wszyscy mi mowia ze Martyna jest bardzooo dluga jak na 10 mies dziecko i wyglada jak ponad roczne dziecko :ico_noniewiem:
Patryczkowi też dają wiecej niż ma...a jak dodam ze wcześniak to robią duże oczy hihi :ico_oczko: Ja też sie przyzwyczaiłam do tego gdyż moj Dawidek też zawsze wyglądał na starszego...mimo ze ma niecałe 5 lat...to już rok temu pytali sie czy już do pierwszej klasy chodzi... :-)
mam takiego doła, że się po prostu upiłam z rozpaczy i dietę szlag trafił..
e...jeden taki wyskok z winem nic nie zaszkodzi w diecie :-)
ostałam delikatnie mówiąc zrównana z ziemią
:ico_szoking: a co takiego powiedzieli???
Któraś ma ochotę na poranną kawke??
ja mam ochote na popołudniową :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

29 lis 2012, 15:36

Dzwoneczek właśnie wpadlam z popoludniowa kawka :)
Mad zmierzyłam małego I ma Tak 79/80 cm. No I też nie wygląda na swój wiek :) zawsze chce mi się śmiać jak go jakiś lekarz pierwszy raz widzi :) no ale mój bączek poza wzrostem ma I wagę odpowiednią bo pewnie z 12kg już waży :)

No a co do sprzątania to teraz robię takie gruntowne porządki a przed świętami to tylko poprawie I będzie git :) poza tym od przyszłego tygodnia planuje zabrać się za świąteczne wypieki a że robię na 3 domy to trochę tego zawsze jest :) Tak to przynajmniej nie skumuluje mi się sprzątanie I pieczenie :)

Byliśmy w szkole Emilii bo musiałam podbić jakąś deklaracje, w drodze powrotnej dopadł nas deszcz a pod domem Borys uciął sobie drzemkę. Chciałam żeby pospal więc wtargalam go w wózku do domu a ten pospal jeszcze 5minut I sie obudził.

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

29 lis 2012, 17:56

witam witam, już mi trochę lepiej :-) "winna" terapia poskutkowała :ico_oczko:
Aaa i jakie ciasta bądź ciasteczka zamierzasz piec na święta??
heh, no właśnie zdecydować się nie mogę, ale na pewno będą to przepisy z moich wypieków :ico_oczko: a tam jest z czego wybierać... zrobiłam sobie już ekstrakty pomarańczowy i waniliowy (przepisy na blogu), stoją sobie i czekają aż ich użyję :ico_brawa_01: wczoraj wieczorem zrobiłam też w końcu naleweczki świąteczne - późno bo późno, ale zdążę, stoją do miesiąca i są gotowe. jedna waniliowa, a druga piernikowa :-D ciekawa jestem bardzo, co z tego wyjdzie. przepisy oczywiście znalazłam w necie :-)
A masz pomysl na własny biznes? To moze warto sie za to zabrać.
no właśnie szkopuł w tym, że pomysłów mam kilka i się określić nie mogę :ico_noniewiem: a kto mi zagwarantuje, że TEN akurat wypali? a ja to taka bojna d*** jestem i się boję zaryzykować... kasy też nie mam, bo niby skąd mam mieć :ico_noniewiem: ale starałabym się o dofinansowanie z UP. no ale tu jest potrzebny dobry biznesplan... nie wiem, nie wiem co robić :ico_noniewiem:
co na rozmowie Ci powiedziano, ze zrownali Cie z ziemia ? Az tak zle bylo ?
aa szkoda gadać, aż mi się ryczeć chce, jak o tym myślę... chciałabym jak najszybciej zapomnieć o tym. po prostu byłam w szkole językowej na takiej lekcji pokazowej, no i - delikatnie mówiąc - nie spodobałam się :ico_oczko: usłyszałam parę słów prawdy, a że ja biorę wszystko bardzo do siebie i ogólnie źle krytykę znoszę, no to właśnie zareagowałam tak a nie inaczej. po tym, co wczoraj usłyszałam, mam wrażenie, że nic kompletnie nie potrafię i nie nadaję się do niczego :ico_placzek: no i jak tu nie myśleć o własnym biznesie po takim czymś? a nie, żeby mi jakieś matoły (młodsze ode mnie) mówiły pogardliwie "co to miało być?..."
od przyszłego tygodnia planuje zabrać się za świąteczne wypieki a że robię na 3 domy to trochę tego zawsze jest :)
coo? :ico_szoking: jak to?

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

29 lis 2012, 22:06

Nostromo pierniczki pieke tak 2-3 tygodnie przed świętami. Wkladam do pudełka i tak tydzień przed świętami dekoruje z Emilia :)
Hmmm idę przejrzeć przepisy na moje wypieki :D
Gabi też mi się marzą takie święta w górach :)

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

29 lis 2012, 22:13

hihi Aga, ale mi chodziło o to "na 3 domy" :ico_oczko:

Gabi, tak jestem nauczycielem j.niemieckiego niestety...

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

29 lis 2012, 22:16

Takie wyjazdowe święta były by idealnym rozwiązaniem na pokopaną sytuację rodzinną...
Odskocznią i wreszcie wyjazdem GDZIEŚ. Także szczerze zazdroszczę !

Aga26, ja nie mogę na moje wypieki lukać bo bym zjadła ekran, tak mnie na słodkie ciągnie dziś bo @ tuż, tuż.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

29 lis 2012, 22:36

Nostromo hehe no na 3 domy :) do moich rodziców bo tam idziemy zawsze na wigilię, do teściów no i do nas do domu żebym też coś miała :)

Hehe wybrałam cisteczka i ciasta :D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

30 lis 2012, 21:02

Pewnie andrzejkowo u dziewczyn :)
U nas zwykły piatek.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

30 lis 2012, 21:28

witam


u nas też zwykły piątek... :-) . Gabi miłego wypoczynku :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

30 lis 2012, 22:05

U nas też nic specjalnego. Mąż wybył z domu a ja buszuje po necie otoczona śpiącymi dziećmi :)

Gabi udanego wypoczynku :)

Spisuje właśnie składniki które muszę kupić do pieczenia i chyba jutro upieke pierniczki co by do świąt zmiękły :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość