Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 maja 2007, 19:14

diem pisze:Maggie to dopiero przemila niespodzianka :ico_oczko: ale i Ty wyjatkowa jestes i Antos cudo chlopak ... to i tesknia :ico_haha_01:

aż sie :ico_wstydzioch: :-D
diem pisze:A wiesz i ja wkoncu dolaczylam do grupy ... jakos na dniach ... bardzo milo mnie przyjeli tzn. spotykamy sie kazdego dnia ( kto chce) na placu zabaw ... Kourosh ma przyklejony usmiech do buzki :ico_brawa_01: jest taki szczesliwy! i ze slizgawki juz zjerzdza ( ja mowie '' zjezdzamy'' a on na to ''dz dz dzzzzzzz'' :ico_oczko: ) naturalnie trzymam go ... przeciez to jeszcze malenstwo

diem, to super, bardzo sie cieszę, fajnie jest kogoś poznać, wyrwać sie na pogaduszki, a potem mieć z kim chodzić na spacerki z dzieciaczkiem, fajna sprawa z tymi grupami :ico_oczko:

Ja dzisiaj od rana cierpię na bóle żołądka... :ico_olaboga: dopiero niedawno wpadłam na pomysł wzięcia ranigastu i przeszło jak ręką odjął :-D
ale zrobie sobie jakąs dietkę bo chyba sie zatrułam winogronami :/

[ Dodano: 2007-05-01, 19:52 ]
super foteczki Kourosha...wiesz podoba mi sie na tutejszych ze są te maty pod huśtawkami i drabinkami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

01 maja 2007, 20:26

diem, Kourosh - świetny chłopiec ... i te bose stópki :ico_brawa_01: jak ja wam zazdroszczę pogody... ja dziś byłam z Malwinką na spacerze w grubej kurtce i jak Misia usnęła to przykryłam ja jeszcze kocykiem ....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 maja 2007, 09:50

Witam sie ladnie z rana z wami mamusiami

I tak moze zaczne ze u tesciow bylo ok,ale poczulam sie jakos tak nizej bo jak juz wychodzilismy to mala byla u mojej tesciowej a u swojej babci i niechciala do mnie isc jak juz ja wzielam to znaczy tak sila :ico_olaboga: ale nic nikogo nie bolalo to dopiero jeszcze bardziej chciala do babci isc i sie az odemnie odpychala bo chciala do niej strasznie sie poczulam ale tulmacze sobie to tym ze babcia jak mala miala na rekach to mala tam sie zajmowala a to takim pieskiem co stal na tv i kiwala mu sie glowa i moze chciala do niej pojsc no niewiem w kazdym razie potem jak juz poszlismy do domku to mala wogule niechciala pojsc do mojego meza na rece kiwala mu glowka ze niechce i ze chce byc u mnie kurde takie male dzieciatko a juz takie madre...

Ogulnie u nas nocka przespana ladnie tylko ze mala sie obudzila o 3 rano i wzielam ja do nas do lozka i zasnela tak az do 8 30 :ico_szoking: Moj maz zdazyl pojsc do pracy,a ja o 7 dalej sie polozylam przy malutkiej i sie wyspalam i jest ok.Wiem ze takim spankiem razem troche przyzwyczajam mala do spania ze mna ale jak ona sie budzi z placzem w nocy to co mam robic??
A z ta babcia to bylam w szoku ale mysle ze mala ma tez inne osoby nie tylko Mame,ale i tate babcie i dziadka tylko sie tak wam przyznam troche boje w duchu zeby babcia nie miala wiekszego wplywu na mala niz ja mama Nicole ale zobaczymy

Zycze wam milego dnia i ladnej pogody bo u nas jest od rana jakos tak chlodno ale slonecznie

Diem dzieki u tesciow nawet bylo wzglednie,ladne foteczki super plac zabaw i te hustawki takie fajne zabezpieczone :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 maja 2007, 09:59

Hej Dziewczyny.
Znów narobiłam sobie zaległości w czytaniu :ico_olaboga: . U mnie niestety G. w pracy był w poniedziałek, jest dzisiaj i idzie w piątek, więc mamy taki dziwny tydzień w kratkę- raz jest tatuś Niuni, a raz go nie ma.
Jaka ja jestem szczęśliwa, że Kinga pięknie śpi rano. Czytam Wasze posty i aż mi Was szkoda... Kinga nie budzi się wcześniej niż o 7 (i to sporadycznie). Przeważnie śpi do 7:30 a nawet czasem do 8:30. :ico_brawa_01: .
Od kilku dni Maluch mój pokochał chodzenie na własnych nóżkach. Oczywiście trzeba ją trzymać za łapki, ale drepta i drepta. I jest wielki płacz, kiedy się ją sadza na pupę. Ona dalej chce chodzić!
I taka nowa jeszcze umiejętność. Zabawki do tej pory tylko zwalała z wersalki czy stołu, a teraz podnosi je z podłogi i układa na wersalce, za chwilę znów je pięknie kładzie na podłogę. I tak w kółko.

Co do kąpieli- kąpiemy ją codziennie wieczorem, chyba ,że wracamy do domu później i ona zasypia już w samochodzie. Wtedy tylko się ją przebiera i do łóżeczka.
I właściwie używamy zawsze chusteczek do pupki. Kilka razy było tak, że upaćkana była kupalem "po same uszy" i wtedy było mycie w łazience.

W Suwałkach niestety zimno i wietrznie, więc nie ma mowy o jakimś grillu, chociaż byliśmy umówieni ze znajomymi, że coś zrobimy. Niestety :ico_placzek: nic z tego nie wyszlo. Może kolejne dni będą cieplejsze.
U mnie zrobiło się tyle :ico_prasowanko: , ale ja mam "leniwca" i nic mi się nie chce. Kinga śpi, a ja zamiast do roboty, to przed komputer...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 maja 2007, 10:05

No to witaj w klubi Mama_Kingi ja tez mam leniwca,jakas taka przybita jestem niewiem czym... Moze mi przejdzie..

[ Dodano: 2007-05-02, 11:31 ]
Moja malutka juz spi sobie od godzinki,a ja wlasnie dostalam paczke z polski i tam mam takie herbatki ktore pomagaja schudnac no fajnie musze wyprobowac ale to trzeba pic 3 razy dziennie ?? O rety jestem ciekawa jaki to ma smak ? Jakos to przelkne Od jutra zaczynam kuracje wow Trzymajcie kciuki :ico_oczko: :-D
Pogoda u nas sie poprawia,i moze sie z malutka przejdziemy na spacer jak sie obudzi A co tu takie pustki o rety co z wami mamusie??

Tak wyglada dzisiaj moje male kochane szczescie :
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

02 maja 2007, 11:41

witam was kobitki!!!!!!

Kristi, nie przejmuj sie!!!!! Nocolka wie ze to ty jesteś jej mamusią najdroższą i zawszę bedzie cię kochać.....postaraj sie byc zazdrosna o babcię.....powiem ci szczerze ze to bardzo dobrze ze Nicolka tak targnie do babci...w razie czego zawsze bedziesz mogla ją zostawic u tesciowej i bedziesz miec pewnosc ze jest jej dobrze
ja tez mam rózne dziwne sprawy z tesciami ale jesli chodzi o Mateuszka to wiem ze kochają go bardzo i jestem spotkoja jak zostaje z nimi.....tylko boje sie ze go za bardzo rozpieszczą!!!!!!!

Mama_Kingi, gratulacje dla Kinguni za nowe umiejętności!!!!!! u nas pogoda takia sobie...ale bedzie juz cieplej teraz....oby!!!!

diem, super foteczki Kourosha!!!!! super z mą matą wymyślili..u nas to beton lub piach...swoją droga..uwazam ze takei spotkania z innymi mamusiami sa super sprawą...maggie..diem...naprawde..sama chetnie bym sie umowila na spacer z jakimis mamusiami.....ja bym sobie pogadala a matuś by sie pobawił..a tak to raczej sama wychodzę..kolezanki albo bezdzietne albo juz mają starsze dzieci..lub pracujują!!!!

u nas dzis nocka katastrofa.....do 4 rano mati prawie wcale nie spal tylko płakał......nockę mamy wszyscy z głowy!!!! o 7 już pobudka i do tej pory jeszcze nie spi....a do tego płacze i marudzi..bo spiacy sjest przeciez..ale nie potrafi zasnąc.....ja juz sobie nie radzę!!!! bardzo chcę to zwalic na ząbki ale tak jest już od dłuzszego czasu....

cieszę sie bo jutro jedziemy....odpoczniemy......oby tylko Matuś był w miarę grzeczny....ale jedzie z nami pomoc..dwie moje kuzynki ktore mają fioła na punkcie Matiego wieć bedzie dobrze

milego dzionka!!!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 maja 2007, 11:50

Iza dzieki ze tak mowisz ale mi chodzi o to ze Nicole sie tak spodoba u babci ze bedzie caly czas u niej chciala byc?? Albo ze babcia bedzie miala wiekszy wplyw na mala niz ja ?? Takie jakies glupie mysli mi chodza po glowie,napewno tak nie bedzie ale to ostatnio sie martwie jakos na zapas niewiem czemu.. ??? :ico_olaboga:
Fajnie ze sobie jedziesz nad jeziorko,odpoczniesz i bedzie fajnie a do tego kuzynki co beda malego nosic no fajnie tez bym gdzies sie wybrala ale narazie niema czasu na to i raczej tylko pogrillujemy i to wszystko ..
Ale tak jak mowisz ciesze sie ze Nicole ma ladny kontakt z babcia tylko czasami to takie dziwne uczucie jak jej sie podoba u kogos innego a nie tylko u mnie na raczkach..?? No musze sie jeszcze duzo uczyc..
To masz tez ciekawie z Mateuszka spankiem?? Oj ten twoj chlopunio to ci pospac nieda.. moja Nicole to spi juz od 10 15 i to jej pierwsza drzemka jak sie obudzila rano ciekawe ile jeszcze pospi ..
No nic ja ide cos na obiadek przygotowac a potem musze nasze autko umyc i zobaczymy co bede dalej robic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 maja 2007, 12:19

Kristi, ja powtórzę za izą- dobrze, że Nicolka lubi babcię. A Tobie powiem tyle- ja byłam też bardzo zaborcza w miłości do małej. Aż mnie serducho bolało, kiedy ktoś ją brał na ręce. Ale teraz wiem, że Niunia kocha mnie i męża bezgranicznie. Owszem, pobawi się u innych na rękach, potuli, ale i tak zawsze to dla nas okazuje swoją największą miłość, i to do nas chce wracać na łapki. A do mojej teściowej też wyciąga rączki. Dzięki temu, że jej ufa (i ja jej ufam), to mogłam bez obaw zostawić Kingę na całą noc i nie bałam się, że coś się stanie złego. Wiedziałam, że Kinga ją w jakiś swój sposób kocha i będzie się u niej dobrze czuła. Nie martw się więc o nic. Oduczenie się zazdrości o Niunię pewnie troszkę potrwa, ale warto!
iza, miłego odpoczynku życzę. Oj, jak ja Tobie zazdroszczę...My niestety nigdzie się nie ruszamy z domu :ico_placzek:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 maja 2007, 13:57

Cześć dziewczynki...
mam wiadomość która mnie bardzo ucieszyła...ANTOŚ mója mały łobuziaczek ustał dzisiaj na własnych nózkach kilka sekund, poczym zrobił bęc na pupsko, ale tak jak diem pisała, dla mnie równiez ttrwało to wieczność :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Byliśmy dzisiaj na tych pogaduszkach przy ciasteczku i kawie, było bardzo fajnie, miło, bałam się ze przy takich "duzych" pogaduchach nie poradzę sobie z językiem, ale powiem Wam ze nawet dobrze sobie radziłam, a jak ja jestem z siebie zadowolona, co rzadko sie zdarza :ico_olaboga: to nie jest żle :-D
Antoś pobawiłsię z Emilią, Georginą, Josphe'em i Ben'em :ico_oczko:
Najpierw był zaskoczony i zdziwiony, ze tak dużo dzieci, a zabawek jeszcze więcej, zarał Emilii chrupkę, ale ogólnie był bardzo grzeczny i ślicznie się bawił.

[ Dodano: 2007-05-02, 14:06 ]
iza, strasznie mi Was szkoda...z chęcią bym Ci pomogła, ale tak daleko jestem...wiem co to nieprzespana noc, powiem Ci ze jak Antek tak nie mógł spać którąśz kolei nockę, to ja już miałam jakieś lęki przed kolejną, bop tak bardzo chciałam sie wyspać. :ico_noniewiem:
Mama_Kingi, :ico_brawa_01: dla Twojej Kingusi, zdolna dziewuszka, no i naprawdę gratulacjony się Jjeej należą za to wspaniałe spanie. A w dzień jak spi?
MójAntoś własnie padł po zabawie z dziećµi, strasznie go to wymęczyło :ico_oczko:
Kristi, kochana TY nie bądz taka zazdrosna o córcię, przeciez wiadomo ze NICOLCIA kocha Ciebie i Tatę najbardziej na świecie, tylko z Tobą się czuje najbezpieczniej :ico_haha_02:
a to ze nie jest strachliwa, chce sie bawić z babcią czy z dziadkiem to bardzo dobrze, tylko na polus dla NICOLE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kristi pisze:Nicole sie tak spodoba u babci ze bedzie caly czas u niej chciala byc?? Albo ze babcia bedzie miala wiekszy wplyw na mala niz ja ??

O nie nie nie, ja uważam ze napewno nie :ico_nienie:

Dzisiaj usłyszałam piekne słowa jednej z moich ulubionych psychologów pani Heidtman , że my jako rodzice wychowujemy swoje dzieci nie dla siebie...tylko dla świata!!!

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

02 maja 2007, 15:25

witam wreszcie do was dotarlam Monika spi wiec mam chwilke czasu, co u was dzialo sie cos przez ostatnie 21 stron?
tak dla przypomnienia zasypie was zdjeciami, z gory przepraszam za ilosc ale nie moglam sie powstrzymac

:-D :-D :-D
Ostatnio zmieniony 17 maja 2007, 10:58 przez abyss20, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości