Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

19 maja 2007, 09:25

ok teraz muszę zmykać, odezwę się wieczorkiem . co do imienia do pierwotnie miała być Laura lub Lena... a teraz jakoś nie możemy ustalić wersji ostatecznej. pozdrawiam was wszystkie... ps. jest ktoś z mojej okolicy?

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

19 maja 2007, 09:36

avisek, czxeść ja jestem z zagłębia,tzn przez 25 lat mieszkałam w dabrowie,urodzona w bedzinie. Ale od ślubu mieszkam w chorzowie...A Ty skąd?

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

19 maja 2007, 09:44

Dzień dobry kochane :ico_ciezarowka: ,

Dominiko , Avisek witajcie wśród nas :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: , jak to mówią " w grupie rażniej ". Dominiko wiem co przeżywasz bo tez jestem mamą Aniołka

Asuilka mam nadzieję ,że wieczorny spacerek ci pomógł a mężuś dziś rano podał sniadanie do łóża.Oj te chłopy czasami nie pomyślą , mój wczoraj łóżka mi nie rozłozył i zdziwiony zapytał " a ty co będziesz robiła "hmmmm ciekawe jakby miał takie brzuszko i miał odsunąć ławę i rozłożyć sofę to nie zadawałby takich pytań :ico_noniewiem:

Madzia ja też zrobiłam w domu zapasy jak na wojnę :-D , chemia, spozywka i zamrażalnik.W końcu jak się mała urodzi to do hipermarketu od razu nie pódę a nasz sklep nie dość ,że jest drogi to jeszcze taka lipa.Wczoraj wieczorem wzięłam samochód i kupiłam jeszcze mineralną niegaz. , mleko w kartonach i soki dla małego.Hi hi w domu mam jak w hurtowni :-D

Madziorka ja przy tobie też bym padła po pierwszych 100 metrach

Frydza, Kamila, Agniecha buziaki dla was

zabieram się za pranie bo w końcu słonko u nas zawitało i upiekę ciacho z rabarbarem :-D

Miłego dnia , do póżniej

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 maja 2007, 09:57

CZESC DZIEWCZYNKI :-D :-D WITAM NOWE KOLEZANKI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja jestem ze Slaska a dokladnie z Siemianowic Slaskich :-D ,wczoraj mezus kupil deske do prasowania och ale sie cieszylam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: od poniedzialku prasowanie czyli pieluchy a pozniej ciuszki :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

19 maja 2007, 10:26

dziewczyny - dzieki za przyjecie do grona...

agniecha - jestem z DG. mieszkam tu juz prawie 28 lat :-)

chcialam sie pochwialic moim prawie 5-letnim synkiem, ale nie wiem czy zdjęcie wejdzie... zmykam... pa pa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 maja 2007, 10:31

zmykam sprzatac bo po poludniu mamy gosci przyjdzie moj wujek ,ciocia i kuzynka to narka Dziewczynki buziolki dla Was :588: :588: :588: :588: :588: :588:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

19 maja 2007, 10:47

Witajcie moje kochane!
Nadaję dziś do Was z kawiarenki internetowej, bo w domku internet nie działa. Może od wtorku znów będę z Wami, mam nadzieję, bo mi tęskno :ico_placzek:
Mam tylko chwilkę (za niecałą godzinkę przyjeżdża do nas mój ojciec), więc napiszę krótko o wczorajszym usg i pędzę czytać co u Was.
Po pierwsze - nasze Maleństwo to na 100% DZIEWCZYNKA!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oczywiście tatuś jest mega szczęśliwy :ico_oczko: Maleńka jest zdrowa, ułożona ładnie główką w dół i starsza o tydzień. Termin porodu to 26 czerwca :ico_haha_02: Aha, i duzia jest - waży już ok. 2800 :ico_szoking: i urośnie jeszcze o kg jak powiedziała pani doktor. Jesteśmy z mężem mega szczęśliwi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Trzymajcie się kochane, miłego weekendu :ico_papa: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 maja 2007, 11:32

cześć dziewczynki

witam nowe czerwcóweczki wśród nas.
ja własnie wcinam śniadanie - hott dogi, w sklepie oczywiście spędziłam prawie godzinę, a że poszłam bez śniadania to zaczęło mi się robić słabo, myślicie że ktoś mnie przepuścił?? Nie ma szans, nawet na mnie nie patrzyli żeby nie musieli ustąpić mi miejsca

Mąż wrócił grzecznie do domu, i jak wróciłam ze spaceru to on już spał, chyba był za abrdzo wcięty bo nie mogłam sięz nim dogadać. A rano wstał chyba o 8ej i pojechał ze szwagrem do warsztatu, także Aciu śniadanka do łóżka nie było.

Teraz muszę zabrać sie za sprzątanie i obiad ale jakaś leniwa jestem,

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 maja 2007, 11:46

ja wstalam dopiero o10 i glowa mi peka :-D to z lenistwa :-D czekam na t...aniu super,ze usg dobrze wyszlo i macie teraz tyle radosci :ico_brawa_01: my chyba dzisiaj w koncu pojdziemy po fotelik i przy okazji wanienke,bo lepiej nie zwlekac :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 maja 2007, 11:49

Lucy to ja wstałam jeszcze później i pewnie dlatego taki leć mnie ogarnął że zamiast zabrać się do roboty to przed kompem siedzę. Po tym wczorajszym oparzeniu żelażkiem "piękna" blizna mi zostanie i to na nadgarstku :ico_placzek: , ja już nie zliczę tych wszystkich blizn na moim ciele :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 1 gość