Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 kwie 2010, 11:36

obiecał, że będzie bardziej asertywny i że bedzie ze mna w takich sytuacjach
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kasia90, ja nic nie dostałam wysłałas na prywata ?
ja też podaje ze słoiczków, jak na razie smakuje Maciusiowi marchewkowa z ryżem
u nas pomidorowa i rosołek to ulubione zupki Idy :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

12 kwie 2010, 11:41

Masz na gg. :)

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

12 kwie 2010, 12:42

witam dziewczyny. Chciałabym wpadać częściej na forum, ale czasami już brak mi sił... :ico_placzek: od kilku dni Weronika bardzo absorbuje nas swoją osobą aż nie mam czasami sił na zabawy z Szymkiem... W nocy aż pojechaliśmy z nią na pogotowie bo przechodziła samą siebie :ico_szoking: co się okazało: nawrót kolki :ico_olaboga:
Chyba przez to że musiała przejść na sztuczne mleko bo nie przybierała na wadze. Dajemy jej bebilon 1. A cyca już nie chce wcale :ico_placzek:
Te jej "himery" w wózku to chyba też przez kolkę :ico_noniewiem:
Aha nie zauważyłam czy któraś napisała o tym, jak zrobić na profilu ile dziecko ma ząbków... Pozdrawiam

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 kwie 2010, 14:02

My już po spacerku, biedronce i netto.Pogoda cudna.Milenka pospała prawie 2 h. Mati jechał za nami rowerem.
Musiałam się zawijać z placu zabaw. Najpierw przyszły jakieś dzieci. Grupka. Dwóch chłopców ok 8 lat wyzywało się, biło, pluło na siebie i rzucało piachem. Mateusz powiedział,że to śmieszna zabawa i zaczął latać za nimi. Ja drugi mały chciał się z nimi bawić, to go odepchnął. Wkurzyłam się, że przyjdą tacy na plac i maluchy ich naśladują. Powiedziałam potem do tej nauczycielki bo już inna babka do niej poszła by się zainteresowała co dzieci robią żeby zwróciła om uwagę. A ona mi na to, że to dzieci ze szkoły specjalnej i nie da się ich upilnować :ico_szoking: powiedziałam, że sama jestem nauczycielką i rozumiem to, ale jednak te dzieci nie są w niczym gorsze od tych "normalnych" i trzeba też im uwagę zwracać na złe rzeczy. Zwołała bandę i poszła. Mój Mati tak się rozkręcił, że już się nudził i jak mu inna babcia, co popchnął tego małego powiedziała, nie wolno bić trzeba być grzecznym, to on do niej bo cię zaraz zabiję :ico_sorki: powiedziałam, że jeszcze raz i do domu :ico_olaboga: nie minęło 5 minut i stwierdził na cały głos,że zostały same beznadziejne dzieci :ico_szoking: ale darł opony do domu, a płakał przy tym, ale co ja nie będę tego tolerować. Ma się nauczyć, że nikt nie jest beznadziejny. Oj diabełek mój.

PaulinaS grochówka na 3 miesiące? :ico_szoking: ta nas karmili. Moja mama ostatnio powiedziała, że też już wtedy normalnie jadłam a na 5 miechów dała mi 1 frytkę bo ktoś tam miał na obiad gdzie byli akurat.

Kala to kolka może powrócić?? :ico_olaboga: chroń Boże.

Kasia90
no widzisz nie taki diabeł straszny:) teraz na pewno mąż już będzie za Tobą.

Edulita dziś mam też pomidorową:) :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

12 kwie 2010, 15:27

W końcu dotarłam na forum i doczytuję, sporo tego :ico_olaboga: Niestety w weekeny rzadko tu zaglądam, a dziś odwiedziła mnie przyjaciółka i też nie było jak

Kasia90 :ico_brawa_01: dla męża i super, że sobie porozmawiiście i wyjaśniliście wszystko

Magduś81 gratulacje dla Olusia za zębolka i zalążek kolejnego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Matikasia bardzo dobrze zrobiłaś, a ta opiekunka to jakaś dziwna, nieważne, że to dzieci ze szkoły specjalnej, nie są gorsze od innych i takie dzieci też trzeba wychowwać jak należy.

zaczarowana mój P też słuchał tylko mamuni i toco powiedziała, to było święte, do czasu aż się porządnie nie wkurzyłam, teraz jej się postawi, ma swoje zdanie...a mamusia...no cóż, nie jest u nas zbyt częstym gościem :ico_oczko: z czego ja się cieszę :ico_brawa_01: mną też chciałą rządzić, ale się nie udało i nie lubi mnie, ale mam to w nosie

dziewczyny super fotki na poczcie :ico_brawa_01:

isia życzę sprawnego pakowania

Matikasia, Edulita narobiłyście mi ochoty na naleśniki i chyba też dzisiaj zrobię, choć w piątek miałam, ale po mesykańsku, a dziś na kolacyjkę na słodko :-D

Edulita czy policja w końcu coś zrobiła w związku z tą kradzieżą? Złodzieja im pod nos podstawiasz, a ci nie potrafią nic z tym zrobić :ico_olaboga: Ja w piątek opierniczyłam policjanta, bo stanął na pasach i nie miałam jak przejść z wózkiem :ico_zly: ale się inni kierowcy śmiali jak mu strzeliłam "wykład" o przepisach :-D

Kala ja pisałam o suwaczkach ząbkowych :-D tzn, że trzeba zalogować się na stronie http://pierwszezabki.pl/, uzupełnić dane i wstawić link z suwaczkiem w podpisie, jak będzie przybywło ząbkow, to wystarczy na tej stronie zmieniać ilość, a na forum w podpisie zmieni się automatycznie. Mam nadzeję, że nic nie pominęłam i mnie zrozumiałaś :-)

mnie powoli udaje się Zosię przekonywac do butli, ale cycuś też jeszcze jest i na pewno rano i po pracy i na noc będize, a jak będę w pracy, to moje mleczko odciągnięte :-D

zaraz prześlę na pocztę fotkę jak moje dziecko usnęło, nie wyglądała na śpiącą i włożyłam ją do leżaczka, zaczęła się bawić, a ja skorzystałam z okazji i w końcu weszłam na forum, za chilę cisza, patrzę, a Zosia śpi w leżaczku z gryzakiem w ręce...jestem w szoku, bo zwykle usypia tylko przy cycusiu :ico_szoking:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

12 kwie 2010, 15:48

My po spacerku butli :-D i kolejna dżemeczka chłopaków więc 30 min dla siebie :ico_brawa_01:
Ja zajadam sobie obiadek dzisiaj mam penne ze strogonofem :-D pychotka!!
pediatra kazała nawet natkę wrzucić
ja dodaje pietruszke i koperek,wrzucam do gara i gotuje.
A mięsko narazie osobno w garnku albo na parze.
Pogadałam z mężem i nie było tak źle,
no to super!!! Najważniejsze że zrozumiał chłop :-D bo z nimi to czasem różnie bywa :ico_haha_01:
nawrót kolki
współczuje bidulka :ico_sorki:
Kala ;), co do ząbków to wstaw ten najkrótszy link wtedy się pojawi.

Magda33, myślałam dzisiaj gdzie ty się podziewasz :-D
kiedy ty tak dokładnie do pracy wracasz????

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

12 kwie 2010, 15:54

Magdus81 4 maja :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

12 kwie 2010, 16:03

Magdus81 4 maja
mnie to też czeka, jeszcze mam troche czasu ale normalnie czuje jak by to miałobyć jutro!!!
ALe Madzia damy rade :-) bo musimy dać!!!

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

12 kwie 2010, 16:06

Na mojego chłopa to nie mam co narzekać. :))

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

12 kwie 2010, 16:07

ALe Madzia damy rade bo musimy dać!!!
nie mamy wyjścia :ico_noniewiem: aż się boję co to będzie, dzisiaj Zosia pierwszy raz zobaczyła moją koleżankę i zaczęła płakać, ale później mama dla niej nie istniała :-) mam więc nadzieję, ze jak wrócę do pracy, to nie będzie za bardzo za mną płakać :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość