Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 lut 2011, 12:02

też wysoka a chuda
Wiki też. Niby waży 12,100, ale mierzy 82
Sama nie wiem jak bym zareagowała na 2 :ico_noniewiem:
nie ma co się na razie nad tym zastanawiać. Ciąże mnogie w końcu nie są aż tak częste
Tylko wyobraźcie sobie taki wózek z 3 siedzeniami, bo takie tutaj są:)
he he, to tylko do ogródka byś nim wyjeżdżała
My kupowaliśmy mieszkanie w 2006 i spoko obyło się bez kredytu, no tylko pożyczka u teścia, ale już dawno spłacona :ico_oczko:
to Wam się jeszcze udało :ico_sorki:

Ja dziś prowadzę z mężem kłótnię sms-ową. Szok, jakie on głupoty pisze... Teraz nie wiem czy chcę żeby wracał

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

10 lut 2011, 12:54

Hej laseczki :-D

No i po ładnej pogodzie dziś pada od rana :ico_olaboga:
Dobrze, że wczorajszy spacerek się udał :ico_oczko:

Kamcia oj to fakt takie tu wymyślne wózki mają :ico_oczko:
Ja w PL mam po Elizie wózek używany nie cały rok ale będę musiała go sprzedać bo nie chcę
już tego kolocha :ico_noniewiem: bo waży bagatela 18kg oj pamiętam jak musiałam go dzwigać.
Więcej już nie chce bo mój nieszczęsny kręgosłup tego nie wytrzyma, a już jest na skraju
wyczerpania :ico_placzek:

Kocura no widzisz jak z tymi wagami jest :ico_oczko: Moja idzie w górę a od
pół roku tą samą wage utrzymuje :ico_noniewiem: Najważniejsze, że nie chudnie.
Ale najśmieszniejsze, że na tych lekarskich wagach ma prawie 16 a na domowych 15 :ico_puknij:
I bądź tu mądry człowieku.

Inia to duża Twoja niunia :ico_brawa_01: Ja pamiętam jak Eliza miała 14mcy
to ważyła troche ponad 10kg i mierzyła 80cm. Także kruszynka :-D
A co do męża to się nie przejmuj :ico_nienie: Napewno chcesz żeby wrócił :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 lut 2011, 13:00

dziś pada od rana :ico_olaboga:
uuuu, to nieciekawie
Najważniejsze, że nie chudnie.
dokładnie. Wiki od początku duża była, ma po kim, ja mam 178, a mąż 188, także raczej niska nie będzie
A co do męża to się nie przejmuj :ico_nienie: Napewno chcesz żeby wrócił :ico_sorki:
teraz to on mi napisał, że nie wraca :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

10 lut 2011, 13:09

Inia ojejku jaka Ty wysoka :ico_szoking: u mnie mąż wysoki 187cm a ja kurdupel
165 :ico_noniewiem:
A ponoć dzieci to po ojcu mają wzrost i wage w dzieciństwie tzn podobną jak ojciec miał
w podobnym wieku :ico_oczko: Także u nas się zgadza bo K to zawsze chudzielec był :ico_oczko:
A najważniejsze, że dziecko dobrze i zdrowo wygląda i ma apetyt :ico_sorki: :ico_sorki:
teraz to on mi napisał, że nie wraca :ico_puknij:
Aj te chłopy :ico_puknij: gorzej jak z dziećmi :ico_puknij:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 lut 2011, 14:13

Kinga_łódź, normalnie ci zazdroszczę takiego wzrostu, ja mam 175 i zawsze koleżanki były niższe ode mnie i źle się czułam jak jakaś starsza siostra, już nie wspomnę że chodzenie w szpikach już nie dla mnie, bo przez to że czuję sie wysoka to sie garbię. A jak ktos jest wyższy ode mnie choć o głowę to czuję sie wtedy tak fajnie, a mój mąż jedynie może 5 cm wyższy w sumie tego prawie nie widać.
inia1985, Kochana no coś Ty czemu sie kłócicie??? Mam nadzieję, że szybko sie dogadacie, szkoda nerwów (pisze ta co aferowała się ostatnio z mężem sama) wróci wróci mąż co ma nie wracać, gada bzdury by cię zdenerwować

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

10 lut 2011, 15:17

Kamcia no to chociaż taki mam plus, że wszelkie wysokie butki to uwielbiam :ico_brawa_01:
No i przy mężu to nawet wskazane :-D :-D :-D
No i wiem, że dzieci to mnie przerosną bo taka kolej rzeczy. Choć ja się wrodziłam w moją
babcie :ico_oczko:
Nie przeszkadza mi to ale na 5cm więcej bym się nie pogniewała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 lut 2011, 16:04

ojejku jaka Ty wysoka :ico_szoking:
he he, nie da się ukryć, mnie się też wydaje, że 165 to wcale nie kurdupel, a raczej idealny wzrost dla kobiety
Aj te chłopy :ico_puknij: gorzej jak z dziećmi :ico_puknij:
żebyś wiedziała, już mi wysłał sms-a z przeprosinami :ico_oczko:
źle się czułam jak jakaś starsza siostra
ja tak miałam do końca podstawówki, później już mi wzrost przestał przeszkadzać, choć w dalszym ciągu bardzo niekomfortowo czuję się przy niższych mężczyznach. Ale szpilki zakładam i bardzo lubię, a to, że w nich mam 185, to trudno :ico_oczko:
Kochana no coś Ty czemu sie kłócicie?
między nami ostatnio mnóstwo niedomówień, on ma problemy z zasięgiem i nie wszystkie wiadomości do niego dochodzą, a jak rozmawiamy, to taki natłok informacji mu przekazuję, że połowa mu gdzieś ucieka, a później nieporozumienia z tego wychodzą

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

10 lut 2011, 19:39

Kwiatuńku super bbbbbbbbbbb Ci Gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :509: :ico_ciezarowka: dużo dużo zdrówka Ci życzę

sorki, że się wciełam w wątek ;) już znikam :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 lut 2011, 21:58

A ja zapomniałam się pożalić, że schudłam od 16-tego stycznia ponad 1 kg :ico_noniewiem: Nie wiem dlaczego, apetyt mam wilczy, mdłości brak, powinnam raczej przybierać na wadze, a nie chudnąć :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 lut 2011, 22:02

inia1985, dzieciatko z ciebie wyciaga więc nie martw się to nic złego że schudłś a kilo to też nie jest tak dużo, może mimo, że jesz masz lepszą przemianę materii???

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość