Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 lut 2012, 09:55

Beatka78, sesje u Ani zrobię pewnie na święta bożego narodzenia bo teraz u nas krucho z kasą
Kaja, Gabi, zazdroszczę pogody. U nas dzisiaj jest pochmurno i pewnie będzie padać. Ale mam nadzieję że w porze obiadowej uda nam się chociaż na chwilę wyjść

U nas nocka taka sobie. Pobudki były po północy o 3 i 5 ale od tej ostatniej do 7 Borys urządził sobie pogaduszki z lampa :-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

28 lut 2012, 10:34

witam :-D

eska ciągle sie czuję przemęczona po takich nockach...ale cały czas mam nadzieje ze jakos sie unormują...niedługo znow wizyte ma u nas połozna...wiec moze ona mi coś poradzi... :583:

Kaja, :ico_szoking: jaki z Kubusia słodziak...pączuś :-D :ico_brawa_01: Kaja a Kubuś miał szczepienie na gruźlicę w szpitalu??? Bo my nie mieliśmy i teraz czekamy na szczepionkę ktorą zrobią nam w przychodni...od gruźlicy...i przez to wszystkie inne szczepienia sie odwleką o co najmniej 6 tyg... :ico_noniewiem:
Pobudki były po północy o 3 i 5 ale od tej ostatniej
nawet takimi pobudkami nie pogardziłabym :ico_haha_01: :ico_oczko: w mojej sytuacji :ico_haha_02:


Miłego dnia życze...i stawiam torcik :ico_tort: za I-wszy mkiesiąc życia mego synka...

Lenko i Haniu r
ównież gratuluje wam za I-wszy miesiąc życia na tym świecie :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

28 lut 2012, 10:52

dzwoneczek82, Kuba miał gruźlicę w szpitalu robioną ale dopiero w ostatnim dniu pobytu także nam się szczepienia tylko o 2 tygodnie przesunęły

i gratulacje naszym dzieciaczkom z okazji ukończenia pierwszego miesiąca życia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 lut 2012, 11:51

Dla forumowych trojaczkow wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia pierwszego miesiąca :ico_buziaczki_big:

My jutro mamy na 12 szczepienie.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 lut 2012, 12:08

ja też przesyłam buziole dla maluszków, które skończyły już cały okrąglutki miesiąc : dla Hani :ico_buziaczki_big: Lenki :ico_buziaczki_big: i Patryczka :ico_buziaczki_big:

Kaja Kubuś taki chłopak duży :ico_szoking: nic a nic nie widać po nim że wcześniak :ico_nienie: i jaki wystrojony na tej drugiej foci :ico_brawa_01: Przystojniak :-D

A moje dziecko dba żebym sie za bardzo do pięknych nocek nie przyzwyczajała :ico_oczko: dziś pobudki co 2,5 godz były i jedna 1,5 godzinna przerwa nocna w niespaniu :ico_olaboga: Teraz bobo nadrabia nocne spanie :ico_haha_01:
Dziś na 15.30 jedziemy na kontrole bioderek ciekawe co dziś nam lekarka powie mam nadzieje ze już będzie ok, przez 6 tygodni zakładałam mu dodatkowo pieluche tetrową tak jak kazała :ico_noniewiem:

[ Dodano: 28-02-2012, 11:09 ]
Śnieg u mnie strasznie zaczął sypać
u mnie tez posypuje sobie, nie aż tak strasznie ale leci z nieba i leci

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 lut 2012, 12:54

Mała dopiero teraz zasnęła mocniejszym snem. Już taka zmierzła była i śpiąca ale dalej twardo walczyła :ico_haha_02:
W nocy spała od 21 do 2, a potem od 3 do 5... i o 5 wzięłam ją do łóżka na cycusia, bo D. poszedł do pracy to w łóżku swoboda była i spałyśmy do 9 ;-)
Uśmiechy przy przewijaniu czy po prostu jak się na małą patrzy to widzę już jej słodka codzienność heh :-)

Brawa dla trojaczków za 1 miesiączek życia :-) :ico_brawa_01:

Ciekawe co u nostromo20 i jej Filipka ?
szyszeczka mi nie odpisała nic do tej pory ...

U nas okropna pogoda, zimno i sypie gęsto śniegiem.
Ze spaceru więc nici.
Ale chyba do Ikei sobie podjedziemy po wkłady do pościelki dla małej i suszarkę na pranie :-)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 lut 2012, 13:03

i suszarkę na pranie
w Biedronce są fajne suszarki chyba za 25 zł, wczoraj własnie mamie kupiłam :ico_haha_02:

[ Dodano: 28-02-2012, 12:05 ]
o takie własnie i kosztuje 27 zł bez grosika ;)
Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 lut 2012, 13:16

W ikei jest fajna taka akurat na dziecięce ciuszki i zmieści się fajnie w dziecięcym pokoiku :-) a taka jak pokazałaś eSKa to mamy ;-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 lut 2012, 13:38

U nas też sypie śnieg. Znowu biało się zrobiło :ico_szoking:

Borysowi albo pomidor albo pieczarki niepodeszly bo cały odsypany jest :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

28 lut 2012, 14:16

cześć wszystkim
dawno mnie nie było, ciężko znaleźć chwilę, żeby posiedzieć przy kompie :ico_noniewiem:
u nas w miarę w porządku, wczoraj świętowaliśmy z Filipem - ja 30-ste urodziny :ico_placzek: , a on pierwszy miesiąc życia. i w nocy junior postanowił chyba zrobić mi prezent i pobił kolejny rekord w spaniu - spał 6,5 godz. ciągiem :ico_szoking: jestem mega szczęśliwa i wyspana :ico_brawa_01:
ale nie zawsze jest fajnie :( od paru dni urządza jakieś cyrki i miewa takie ataki płaczu, że nie wiem gdzie uciekać :ico_placzek: wydaje mi się, że boli go brzuszek, moja mama twierdzi, że Filip się nie najada i jest wiecznie głodny. dlatego wczoraj zamówiłam te kropelki Sab Simplex i zobaczymy czy coś się zmieni, a jeśli chodzi o karmienie to parę dni temu się poddałam i robię mu butlę przed spaniem - najpierw 90, ale było mu jeszcze mało, więc teraz dostaje 120 a i to czasem nie wystarczy, więc resztę wyciągnie z cyca i w końcu pada nasycony i śpi parę godzin. więc może faktycznie ja nie potrafię wykarmić własnego dziecka? :ico_noniewiem: :( jeśli to prawda i dlatego on tak płacze, to podle się z tym czuję, bo to by znaczyło, że Filipek od miesiąca jest głodny :ico_placzek: ja co chwilę sprawdzam, czy mu coś leci z tego cycka czy nie, no i leci, ale moja mama twierdzi, że za mało, bo powinno lecieć ciurkiem, a mi tam ledwo co kapie. chyba że jest noc i dłuższa przerwa w karmieniu to wtedy aż sika na odległość z piersi. nie wiem co myśleć, ogólnie mam doła, bo zależało mi tak bardzo, żeby dziecko piersią karmić, a tu się okazuje, że to za mało :(

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość