Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 cze 2012, 17:34

myszka - fajne chlopaki ci rosna !

martalka - mojemu malemu tez sie chyba nowa metoda spodobala,bo mi laktacje rozbujal tak,ze w nocy byl tylko na piersi,zasnal o 21.30 i obudzil sie dopiero o 2.30 ! i potem o 6 rano,dzis butle dostal w dzien raz,jak bylam z Zuzka na rehabilitacji,to maz mu dal,bo plakal maly i myslal,ze glodny :ico_oczko:

Sylwia, dla pewnosci zrob sobie diete przez tydzien bezbialkowa i zobaczysz :ico_sorki:

Asieńka86, ladnie ciagnie to mleko!!!Ja czasem mojego oszukuje i daje mu herbatke i tez wypija :-D

A po Bebilonie kupka jest codziennie :ico_oczko: Tzn po Bebiku jak mu Bebilon dalam,to widzialam poprawe,wiec niby sklad sie rozni minimalnie ale roznica jest :ico_sorki:
a wtym roku mam zajęcia do 8 lipca;(
- o kurcze,az tak dlugo :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

15 cze 2012, 17:59

kingoza, moje chłopaki też sypiali dobrze w nocy odkąd mieli... 1,5 czy 2 mce. A karmiłam ichBartka 11mcy i Damiana rok i 2mce.
Piersi zapamiętają rytm :)

trick (FILMIK pokazujący co i jak) łatwo znaleźć na blogu dr momma
wygooglaj słowa: breastfeeding latch trick
i to będzie to :)

A czy ktoś wie jak "zmusić" dziecko by wypijało mleko III fazy?????

Rybka: bo głębokie chwytanie cycka to = brak bólu + o wiele lepsza stymulacja/opróżnianie/produkcja :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

15 cze 2012, 18:00

kingoza, mnie się wydaje, że nie powinno się nic dziać z laktacją bo już teraz to już unormowane jest ale ja się kiepsko znam :ico_oczko: Kupiłaś małej te okularki przeciwsłoneczne?
nie kupilam jeszcze ... sama nie wiem czy takie okularki sa potrzebne bo w zasadzie tu w godzinach poludniowych (14-18: wtedy kiedy jest najwieksze slonce) sie nie wychodzi z domu .. zobaczymy ... jeszcze cale lato przed nami :-)

myszka zapomnialam powiedziec ze masz cudnych synkow a Niko to ja sobie zamawiam na ziecia :ico_haha_01:

[ Dodano: 15-06-2012, 18:04 ]
wygooglaj słowa: breastfeeding latch trick
juz znalazlam i przypomniaalm sobie ze juz ten filmik widzialam :ico_haha_01: tak w zasadzie nie mam na razie problemow z laktacja ale chetnie skorzystam z tego triku :-D

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

15 cze 2012, 18:07

Jakiego kremu z filtrem używacie dla dzieci? Bo większość z tych co chciałam kupić są od 6 miesiąca.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

15 cze 2012, 18:30

witam

myszko masz cudne chłopaki :-D

ja zaczełam rozszerzać dietę od marchewki. Dawidkowi zaczęłam od jabłuszka. A teraz wcinamy i zupki i deserki :-)

kazdemu dziecku trzeba przypasowac mleczko, bo kuzynka Patryczka była na bebilonie to miała problemy z zaparciami i bardzo niemile "pachnącymi" kupkami. Zmienili na nan i jest teraz ok.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 cze 2012, 20:57

Jakiego kremu z filtrem używacie dla dzieci?
- zadnego :ico_wstydzioch: Jeszcze nie byo takich upalow,zeby mlody rozebrany byl na slonku :ico_oczko:
kazdemu dziecku trzeba przypasowac mleczko
- dokladnie,bo Zuzka jak przeszla na mleko modyfikowane,to pila wlasnie bebiko i bylo git,a Szymek widze podobnie jak ANdrzejek jednak na Bebilonie musi jechac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

15 cze 2012, 21:02

biniu mój śpi od 21 po butli, budzi się o 2, dostaje cyca, potem o 4 też, a o 6 jest po spaniu i dostaje butlę..
rybka ja też swojego oszukuję herbatkami i wodą... staram się żeby jadł nie częściej niż co 3 godziny, a i tylko na noc dostaje tak w 100% do woli mm bo inaczej nie zaśnie, w dzień dostaje max 120ml i jak ciągle jest głodny to herbatkę ma...
biniu my mamy Linomag sun z filtrem 30, on jest już od 1 dnia, kosztuje ok.18zł. ale powiem Ci że rozsmarowuje się w miarę ale po jakimś czasie tam gdzie źle rozsmarowałaś to ten krem się jakby łuszczy i średnio to wygląda...

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

15 cze 2012, 21:32

Cześć dziewczynki, żyje :-D Mateusz tez :-D
U nas raz lepiej, raz gorzej (np dzis tylko cycus cały dzień, chocby do przytulenia), mały wazy juz 4 kg, czyli cyc sie u nas sprawdza :-D
Jakos generalnie weny nie mam, chyba, ze na zarcie :-D
Karmie i oglądam przepisy, potem gotuje i zre, zre i zre.......

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 cze 2012, 21:35

ja mam nasłońce mustelle fkt 50

moj jest na bebilonie HA ale powoli bede mu zmieniać na zwykly

sylwia jak ci powiem jedno babo USPOKÓJ SIE!!!!
nic małej nie jest a ty tworzysz sobie jakies filmy
każda z nas ci pisze że to trądzik i juz
tylko spokój może cie uratować :-D

[ Dodano: 15-06-2012, 21:39 ]
ale tak wogule to pytanie
dlaczego ograniczacie dzieciakom mleko MM?????
bo ja nie rozumiem takiej taktyki
to już nie są czasy naszych mam kiedy to z zegarkiem w ręku czekało się 3 godz i chociażby dziecko darło sie jak głupie to nie dostało
ja zawsze moje dzieci karmiłam na żądanie
czy to piersią czy MM i żadne nie jest otyłe ani w inny sposób chore
uwierzcie mi że ja tez jestem zdziwiona jak Iwo po niecałych dwóch godz zjada kolejną porcję ale widocznie potrzebuje

jeszcze miesiąc temu było tak że o 19 zjadł 120ml a potem po kąpieli ok 20 kolejne 90ml
i co miałam mu nie dać? miał płakać?
nie na moje nerwy

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 cze 2012, 22:19

potem gotuje i zre, zre i zre.......
- ehhh brzmi znajomo :ico_wstydzioch:
dlaczego ograniczacie dzieciakom mleko MM?????
- jak mialam mniej mleka w cyckach a mlody smoczka nie bral - to swoja potrzebe ssania zaspokajal pijac mleko z butli - dawalam mu na zadanie i raz,ze sie zatkal i kupy nie mogl zrobic,a dwa zwymiotowal mi - pytalam poloznej jak przyszla co robic i poradzila wlasnie oszukac herbatka i bylo git :ico_oczko:

generlnie ja tez na zadanie karmie,cale szczescie mlody je co 3 godzinki w dzien,czyli git :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości