Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

03 sie 2007, 20:21

są takie co kwitna co roku,a ten mój to taki okaz który kwitnie raz w życiu :-D
zdjęcia pietrowca beda dopiero jak zrobimy tak porzadny remont, bo teraz jakbym chciala zrobic zdjecie to chyba z placu przed oknem :ico_oczko: bo miedzy łozkiem a meblami jest przejscie tylko dla jednej osoby i w dodatku bokiem :ico_noniewiem: w listopadzie kupimy noiwa szafe i wytapetujemy im na nowo to wtedy zrobie fotki :-)

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

03 sie 2007, 21:07

matula1, trzymam za słowo :ico_oczko:
matula1 pisze:a ten mój to taki okaz który kwitnie raz w życiu

oj, to musiałaś go dopieścić, że zakwitł :-D w takim razie ja też czekam na zdjecia :ico_oczko:
dzieciaki pewnie cieszą sie z remontu? :ico_oczko: szczególnie Marzenka, bo Radzio to pewnie jeszcze nie kuma, że bedzie nowa tapeta :ico_oczko:
a co was tak wzięło na zamiany? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

03 sie 2007, 21:40

kaasiaa79 pisze:oj, to musiałaś go dopieścić, że zakwitł

:ico_smiechbig: dobre, od 4 lat nie mieszkam z rodzicami, a on został u nich - ja mam teraz za nisko parapety zeby postawic na nich kaktusy, boje sie zeby dzieci sie nie pokłuły - a ten kaktus stał wmoim dawnym pokoju, ktory przejal ojciec, a on od maja siedzi na dzialce i malo kiedy jest w domu, ten kaktus to chyba z radosci ze został sam tak zakwitł :-D
kaasiaa79 pisze:dzieciaki pewnie cieszą sie z remontu? szczególnie Marzenka, bo Radzio to pewnie jeszcze nie kuma, że bedzie nowa tapeta
a co was tak wzięło na zamiany?

to nie zmiany - to było zaplanowane, po prostu jak urzadzalismy mieszkanie nie mielismy kasy na nowe meble do malego pokoju i tak wyszlo ze stoi tam 30letnia mebloscianka, a do tej pory Marzenka spała na łóżku polowym a młody w swoim, teraz potrzeba jeszcze 600zł zeby skonczyc ten pokoj - ale w listopadzie płaca "barbórke" wiec bedzie zastrzyk gotówki na to :509:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

03 sie 2007, 23:02

matula1, to chyba naprawde tata musiał źle działać na tego kaktusa :ico_haha_01:
no trudno, poczekam do barbórki na te zdjęcia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

04 sie 2007, 23:47

Witajcie kobietki i sorki za dłuuuugą niebytność :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
już nadrabiam zaległości :-)
właśnie wróciliśmy z urlopu a plażowaliśmy nad polskim morzem choć to może ziiimne i wogóle było zimno... ale co tam :-)
nasz kaktus nie kwitnie ale matula Twój to chętnie zobaczę bo to rzadkość :-D
Trochę jest późno więc jutro wpadnę to może na kogoś się nadzieję bo cosik tu pusto a mi się chce już spać.
To dobranoc

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

05 sie 2007, 10:47

Ulcia, :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ja już myślałam, że ktoś cie porwał i nie masz dostępu do netu :-D ja teraz znikniesz to znowu na tak długo to... :ico_nerwusek: :ico_haha_01:
poisz co tam u ciebie!
o mamo! Justynka ma juz 11 miesięcy :ico_szoking: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

05 sie 2007, 19:40

kaasiaa79, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: litości prezesowo :-) już postaram się trzymać wątku rękami i nogami bo już boję się tego wałka na mojej biednej główce :ico_haha_01:
pokaże Wam zdjęcie z wakacji

to ja dźwigam swojego skarbka na plecach

Obrazek

a to nasze maleństwo pierwszy raz w morzu :)

Obrazek

było super tylko potwornie zimno... a teraz to widzę że tam w końcu pogoda się zrobiła... kurna...
a jutro znowu do pracy a tak mi się nie chce ale tylko do końca sierpnia w Tychach w placówce a potem znowu dojazdy do innego miasta czyli Jaworzna... ale tam już idę na dyrektora oddziału :-D oj będzie się działo :ico_haha_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

05 sie 2007, 20:44

Ulcia, ale super nosidełko i seuper figurka u mamusi :ico_brawa_01: Lenka jeszcze morza nie widziałą, za to Pilice ma obcykaną :ico_haha_01:
Ulcia pisze:tam już idę na dyrektora oddziału
fiu fiu :ico_brawa_01: :ico_haha_01: ale wiesz co to oznacza...większe zarobki, większe składki na wątku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

07 sie 2007, 00:00

Ulcia nareszcie zajrzałaś, nieładnie się tak odcinać od koleżanek z TT :ico_nienie:
ale dobrze, że już jesteś i cieszymy się z Twojego awansu :ico_brawa_01:
a ja miałam w sobote przejscia z Radkiem, Marzenka chciała go wygonić z łazienki a że siedziąła na kibelku to "pomogła" mu wyjść nogą :ico_zly: no i młody zaliczył ścianę czółkiem :ico_olaboga: ryk niemożliwy, guz rósł w oczach mało mu skóra na czole nie pękła, ale mamusia przytomnie przyłożyła woreczek z lodem (a nie nóż :ico_haha_01: ) i trochę się sklęsło; niemniej jednak na pogotowiu dziecięcym byliśm,y, rtg głowy i wizyta u neurologa i na szczęście wszystko oki
ale doszłam do wniosku ze chyba za czestko oglądam kryminalne zagadki... w oczach mialam widok laski która po uderzeniu aparatem foto w głowe dwa dni potem zmarła, bo pekl jej krwiak podtwardówkowy :ico_szoking: brrr okropnosci
kochane, odliczam do wesela, sukienka już lezy superaśnie, nawet wczoraj ją znowu przymierzałam i małż mi mówi żebym skończyła z odchudzaniem bo ona zacznie na mnie wisieć, a ja mu na to że wtedy ze spokojnym sumieniem bede mogla obżerać sie na werselu bez obawy ze na mnie szczeli w szwach :ico_smiechbig:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 sie 2007, 22:42

matula1, kurcze blade, ale mialaś wypadek w domu :ico_olaboga: dobrze, ze Radkowi nic sie nie stało, ale rzeczywiście mogło byc groźnie :ico_noniewiem: a jak marzenka, wystraszyła sie troche? teraz na pewno, przynajmniej przez jakiś czas, będzie sie z barciszkiem jak z jakiem obchodzić :ico_oczko:
a ty jesteś cały czas na diecie? myslałam, ze juz koniec odchudzania, naprawde ta kiecka będzie wisieć, wciągnij jakieś mięcho na kolacjw dla podratpowania kilogramków :ico_haha_01:

a u nas nic nowego, lenka zamienia sie w łobuza, kuba jej na wszytsko pozwala, a ja wychodze na kapo, przy którym nic nie wolno :ico_noniewiem:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość