eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 paź 2007, 15:11

Hej, u mnie dale brak netu i znowu korzystam z komputera brata a maly zasypia na jego łózku :-D Ja tez widziałam te reklame z biedronki i zastanawialam się czy będą białe tylko że my 4 listopada mamy chrzest i troche ryzyko czekać do 2 :ico_noniewiem: Raczej poszukam gdzieś indziej.
eve81 pisze:ja mam dla Szymcia 4,
:ico_szoking: Ja na razie mam 1 ale to bardziej wiosenno-jesienny niż zimowy
eve81 pisze:ale dzis u nas zimno...brrr
no własnie, zimno i na dodatek pada o spacerku nie ma mowy
eve81 pisze:położyłam sie z moim bąblem czyt.Szymulkiem o 9.00 i on nadal śpi już prawie 4h od poprzedniego karmienia
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Szymonka
to już wysyłam i zaraz pisze dalej... czyli c.d.n.

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

23 paź 2007, 15:13

hej dziewczyny,my mamy kolki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wczoraj płakałam razem z hanulka bo nie mogłam juz znieśc jej cierpeinia...
dzis dostała kropelki,ja mam pic ta hebatke koperkową ,mam nadzieję że będzie dzis lepiej...
mam pytanie do Was,bo dzis znowu zaczełam krwawić..ostanio tego było juz mniej a rano mi dosłownie po nogach leciało,nic mnie nie boli ale nie wiem czy to może przez szew który puścił w końcu(ulga niesamowita-mogę siadać normalnie) nie wiem czy sie tym krwawieniem przejmowac czy olać..ile wy krwawiłyście po porodzie??

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

23 paź 2007, 15:22

Lalka, ja ostatnio pisałam ze dostałam okres, ale okazało się że to takie chwilowe krwakienie, dzwoniłam do gin. no i powiedziała ze to normalne do 6 tygodnia po porodzie mogą zdarzyć się jeszcze jakieś krwawienia o ile nei są jakieś ogromne no i nic nie boli!!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

23 paź 2007, 15:55

No nareszcie jest co czytac :)
Lalka biedna Hanusia, wspolczuje strasznie, nas na szczescie kolki omijaja, czasami Jasiu ma problem z puszczeniem baka i wtedy placze, tak jak dzisiaj w nocy, ale jak pierdzioszki wyjda to jest ok. Ucaluj Malutka! niech ja to paskudztwo opusci jak najszybciej!! No i 3 tygodnie po porodzie to jeszcze mozna krwawic, ja tak mialam. Teraz juz nic, tylko jakis taki sluz.

Justyna pisalam Ci juz ze Marcelinka ma fajny misiowy kombinezonik?? Slodziutko wyglada. Moj Jasiu tez wylysial na przodzie glowki, z tylu ma dlugasne wloska a z przodu nic :)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 paź 2007, 16:02

Dominisiu, ja na początku jak chodziłam ze znajomą do ciucholandu to zawsze wychodziłam z pustymi rękami, jednak z czasem po pierwsze wiesz gdzie czego szukać a po drugie jakoś to samo przychodzi że znajdujesz fajne rzeczy. Najważniejsze nie poddawać się. :ico_nienie:

>> zal mi go bylo, bo wiedzialam ze on tez chce zasnac a nie moze... Ale w takich momentach to ja juz trace cierpliwosc, zloszcze sie na niego a potem mam wyrzuty sumienia<<
Ja też dzis się pozłościłam na mojego szkraba, rano pobudka o 5.10 dwa cyce wydojone i zasnął na rękach, przełożyłam do łózeczka, koniec spania i ryk, znowu na rece i do cyca, moment i spał, znowu do łóżeczka i znowu ryk, ja śpiąca, zimno mi było, marzyłam o łóżku a ten nic tylko przy cycu, takie odkładanie trwało do 6.30 potem zrobiłam mu butle, pochulałam na rękach i spaliśmy od 7.30 do 10.00. Tyle szczęścia. :ico_sorki: :ico_sorki:

>>Kurcze musze z nimi pogadac, no i koniecznie zabrac instrukcje obslugi do Jackuzzi :) << No gdybys tylko mieszkała bliżej to można by było zrobić tik takowe spotkanie w jacuzzi :-D

Eve, Szymuś ślicznie dźwiga główke :ico_brawa_01: , i pomyśleć ile taki brzdąc musi się nawysilać żeby chwilke popatrzeć przed siebie :ico_oczko:

>>Dałam dziś Zuzi butelkę, bo ona rano taka wygłodniała i zjadła 50ml, tuż po cycu<<
Kocura jakie wyrzuty sumienia :ico_nienie: , przecież zrobiłaś to dla dobra córeczki, dziecko pewnie szczęśliwe bo dojadło sobie.

Justynko no ty to pracowita kobietka jesteś, (piszesz o prasowaniu a mnie się własnie przypomniało że pranie od rana lezy mi w pralce, no skleroza, zapomniałam powiesic :ico_olaboga: )
A co do tych potomków za 3-4 lata to ja też tak planuję, nie wiem tylko co na to mąż

Lalka :ico_pocieszyciel: biedna Hanulka, nie wiem co ci poradzić, mam nadzieje ze kropelki malutkiej pomogą.

[ Dodano: 2007-10-23, 16:09 ]
No to troszke poodpisywałam, teraz lece powiesić w koncu to pranie :ico_olaboga:
i biore sie za obiad bo meżuś za godzinke wraca z pracy. No a wieczorem ciacho mam zamiar upiec, ciekawe tylko czy synek pozwoli. Na razie spi w łózku wujka (mojego brata), zostawie go tutaj, babcia go dopilnuje a ja zmykam do siebie na dół. Kurcze żeby w końcu i u mnie ten net zadziałał :ico_sorki: :ico_sorki:
A gdzie się podziały moje suwaczki ??? :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-23, 16:16 ]
Są i suwaczki :ico_brawa_01:
Coś po tych rozdwojeniach przeludniło się na tym naszym forum, gdzie te mamy się podziewają ?? No bo chyba wszystkim net nie padł :-D
Dominisia pisze:Jasiu tez wylysial na przodzie glowki, z tylu ma dlugasne wloska a z przodu nic
hmm a ja słyszałam że to własnie z tyłu włoski wypadają z leżenia, mojemu jak na razie nic tylko wyjaśniały i powoli robi się szatynem hmmm :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

23 paź 2007, 16:48

eSKa pisze:Najważniejsze nie poddawać się
ok nie poddam sie :-D Jak przyjade do Polski to sprobuje!!

eSKa pisze:No gdybys tylko mieszkała bliżej to można by było zrobić tik takowe spotkanie w jacuzzi
No zapraszam, zapraszam :) Moze ktoras zdecyduje sie mnie odwiedzic w wakacje?? Albo nawet teraz :)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 paź 2007, 17:40

eSKa pisze:A co do tych potomków za 3-4 lata to ja też tak planuję


to może sie zgadamy i wspólnie wszystkie zaplanujemy, a później znów bedziemy wspólnie odliczać na TT dni do porodu :-D byłoby extra :ico_brawa_01:

eSKa pisze:teraz lece powiesić w koncu to pranie :ico_olaboga:


ja też wzięłam sie za pranie, teraz to chyba nie zapomne powiescić bo mam pralke w kuchni, ale jak stała na dole to bardzo często zdarzało sie zapomnieć o pranku, a później ten cholerny zapach wilgoci na ciuchach i musiałam ponownie prać :ico_olaboga:

Szymul chyba śpi, pisze chyba bo położyłam go to on w ryk ale dałam mu smoczka i pieluszke i sie uspokoił wiec mam nadzieje że do 19.00 pośpi a później kąpanko.

no i dzisiaj ominął nas spacerek
miałam jechać samochodem do mamy z Szymciem ale przez tą pogodę to nawet w samochód mi sie wsiadać nie chciało
M poszedł do pracy na noc wiec dziś z Szymciem sami nocke spędzimy.

[ Dodano: 2007-10-23, 17:56 ]
ale sie wkurzyłam, dziś wylicytowałam M gre na allegro już było że aukcja zakończona i że ja wygrałam a teraz patrze a ta aukcja nadal trwa :ico_szoking: z moją najwyższą ofertą :ico_szoking: normalnie nie wiem co na tym allegro sie zjeb... ale sie wkurzyłam :ico_zly:

[ Dodano: 2007-10-23, 17:57 ]
Szymuś śpi rączki w górze i lekko pochrapuje sobie mały bąbelek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-23, 20:05 ]
jeszcze mam pytanko: jak robicie swoim maluchom mleczko to jak lejecie np. 60ml wody i sypiecie 2 płaskie miarki mleka to po wymieszaniu w butelce jest 70ml, to mówicie że dzidzia wypiła 60ml czy 70ml??? mam nadzieje ze nie zamieszałam za bardzo i zrozumiecie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

23 paź 2007, 21:00

Eve przyznam Ci sie, ze ja to mowie od ilosci wody :) To znaczy jeszcze bez mieszanki. Jasiowi przygotowywuje 120, no ale po wymieszaniu to bedzie chyba 135... Nie wiem jak powinno sie pisac poprawnie :-D Chyba juz powinno sie podawac ilosc po wymieszaniu, no bo to jest rzeczywista ilosc zjadanego pokarmu ale ja jakas taka pokrecona jestem :-D Zmykam teraz pod prysznic, no i sie zegnam

Kolorowych snow!!

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 paź 2007, 21:27

Powiedzcie, jak to z tymi włoskami jest- jak Zuzi przez miesiąc się nie wytarły to już zostaną? Czy to za krótko,żeby stwierdzić?
Ja już mam dość pogody! Już chyba tydzień nie byłam na spacerku, bo albo wichury albo deszcz, zła jestem :ico_zly:
A Zuzia mi dziś prawie cały dzień śpi, szok normalnie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 paź 2007, 12:33

no i ja znów pierwsza???
a specjalnie troche później do was zajrzałam...ehhh chyba już taka moja rola żeby zaczynać dzień na TT :ico_oczko:

dzisiaj mamy w planie zakupki z M, tzn. musimy jechać bo on ma jakieś paczki do pracy zrobić z okazji ukończenia kursu, wiec ja sie już ciesze że z domku wyjdziemy :ico_brawa_01:
dzisiaj chyba troche lepiej na dworku, bo chyba mniejszy wiatr jest choć na 100% to nie wiem, bo nie byłam sprawdzić :-D
zaraz lece na strych po moje zimowe sweterki, bo normalnie po ciąży to nie moge sie doszukać większości swoich rzeczy i wogóle jak patrze w szafe to stwierdzam że nie mam w czym chodzić :ico_szoking: zanim spowrotem skompletuje moją poprzednią szafe to troche minie bo już pozapominałam gdzie ja te ciuchy poupychałam :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość