Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

06 gru 2007, 16:47

Niunia witaj, dobrze że masz energię i nic Ci nie dolega. Oby tak dalej! Na razie nie miałas USG? Pewnie nie możesz się już doczekać wizyty,co? :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

06 gru 2007, 17:38

Niunia- no to gratuluję Ci :) ja też za nie cale 2 tyg bedę miała USG i już się nie mogę doczekać, kiedy zobaczę Dzidzie :) Pozdrawiam

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

06 gru 2007, 21:10

niunia, witamy serdecznie,podaj przybliżoną datę porodu,wpiszę Cię na listę na 1 str :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
niunia pisze:no i USG.mze uda sie zobaczyc maleńkie serduszko?

Na pewno zobaczysz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

07 gru 2007, 10:41

NIunia witamy, witamy.
U mnie marnie, mdłości coraz gorsze, szczególnie wieczorem i w nocy- nie moge spac przez to i jestem wykończona, bo w dzień też nie odeśpię, bo z synkiem cały czas, bo w domu jeszcze siedzi przez to przeziębienie.
W środę idę na wizytę i mam nadzieję, że mi przedłuży zwolnienie, bo nie wyobrażam sobie pracowac z takim sampopoczuciem jak mma teraz.....
pozdrawiam

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

07 gru 2007, 11:00

jasma, u mnie też mdłości coraz silniejsze,zamiast byc lepiej,jest gorzej,czasami chce mi się płakać,jak np coś gotuję,mam na to straszną ochotę,a jak nałożę na talerz,to mnie odrzuca :ico_placzek: Na ogół do południa jest lepiej,ale po południu to wyć mi się chce :ico_placzek:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

07 gru 2007, 12:45

Witajcie Dziewczyny. a u mnie z tymi mdłościami nie jest źle...mam nadzieję, że już na dobre odpuściły... Mam nadzieję, że mnie dziś nie dopadną, bo wieczorkiem idę na kurs... 19 grudnia mam pierwszą jazdę (i to od razu 2 godziny)-ale się boje :\ jeszcze nigdy za kierownica nie siedzialam :)
strasznie leniwa się zrobilam-nic mi sie nie chce-w domku balagan-a trzeba się za porzadki Swiateczne wziac... pozdrawiam i milego dzionka zycze

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 gru 2007, 14:28

Dziewczyny ja dziś miałm straszny początek dnia-mdłości większe z godziny na godzinę, no i wzięłam torecan 2,5 godz. temu i na razie naprawdę niezle się czuję, tylko troszkę spać mi się po tym chce. Lekarka mi powiedziała że jak tylko nie stasuje się go w dużych dawkach i regularnie to jest on dla dzidzi bezpieczny.A jaka ulga dla mnie, niesamowita!!!

Awatar użytkownika
netkus
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2007, 16:04

07 gru 2007, 17:03

Witam :-)
Jestem mama ponad 2 letniego Niklasa i wlasnie oczekuje na przyjscie mojego kolejnego skarbu.Termin wedlug moich obliczen mam na 4 lipieca i dlatego postanowilam skrobnac na waszym watku.
Pozdrawiam.

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

07 gru 2007, 17:52

Beata, lekarz powiedziala koniec lipca, wiec 31.07. :ico_brawa_01:

dziękuje za miłe przyjecia do grona oczekujacych , tak mi miło, ze bede sie mogla na bieżaco dzielić z wami nowinkami. :-D
U mnie tez sie zdarzaja mdłosci,no i te ciągle odbijanie sie i paskudne wzdęcia :ico_wstydzioch: az strach pomyslec co bedzie dalej. :ico_oczko:
wg.programu NPR na przykład nie zalecają wczesnych USG ,bez przyczyny( przed 12tyg.)ja bede w 8, bo tak mnie wysłała tutejsza lekarka,nie mogla mnie zbadac bo przechodzilam akurat paskudną grypę żoładkową, przez 3 dni okropieństwo, ale sie umeczylam, :ico_zly: ale wiadomo dla bobasa sie wszyskto zniesie, oby tylko jemu nie zaszkodziła 3 dniowa przerwa w dostawie zdrowego jedzonka, ale juz jest lepiej, wcinam ryżyk z jagodami i banany, krakresiki

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

07 gru 2007, 21:20

netkus,gratuluję :) Ja też mam termin na 4 lipca :)
Myslalam, że nie wysiedze na tym kursie. Tak mi się spac chcialo, że myslalam, że zasne. i do tego przed kursem zjadlam obiad, a jak siedzialam tak nie cale pol godz bylam potwornie glodna :) i musialam wytrzymac prawie 3 godzinki. pozdrawiam i dobranoc :) do jutra

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość