Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

15 kwie 2009, 23:09

No to ja mam inaczej niz Martusia Moja Wercia jak juz usnie to spi dlugo w nocy usnie powiedzmy o 22 lub 23 do 6 rano nie wstaje czasem bywa ze obudzi sie np o 3 lub 4 na cycunia ale to roznie zwykle spimy cala noc i te pobutki to takie ze wezme ja do siebie przystawiam do cycunia ona juz usypia zje i moge odstawic do lozia znow :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

16 kwie 2009, 07:36

hej dziewczyny
powiedzcie mi prosze czy to normalne, że dziś w nocy miałam ogromne palmy z pokarmu na koszulce??? nie za wczesnie na pokarm??? to jeszcze 5 miesiąc ciaży
od dwóch dni miałam małe wycieki z piersi ale dzis w nocy :ico_szoking: :ico_szoking: byłam mokra, dobrze ze mam w domu wkładki laktacyjne, to noc przespałam a rano były wilgotne, teraz znów nic mi nie leci

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

16 kwie 2009, 22:06

izuś_85, To wszystko normalne mozesz byc spokojna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 kwie 2009, 08:39

:ico_oczko: :ico_oczko: teraz juz wiem, ze normalne, ale wczoraj byłam w szoku, zawsze myślałam ze takie wycieki zdarzają sie pod koniec ciąży

dziś znów było sucho :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

17 kwie 2009, 08:49

:ico_brawa_01: :ico_oczko:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

17 kwie 2009, 12:32

Cześć dziewczyny
Mam nadzieje że mnie przygarniecie i wspomożecie radą

Ja karmie Krzysia tylko piersią ale ostatnio coś mi sie strasznie wije jak ma zrobić kupkę albo bąka. nie jem nic smazonego tylko duszone albo pieczone, ostatnio zupę pomidorową jadłam i tak sie zastanawiam ze może od tego - już sama nie wiem - bo wcześniej wszystko było ok.

No i walcze cały czas z piersiami. Wiecie co to może być jak nakarmię Krzysia to zaczynają mnie boleć piersi i sutki tak jakby mi pokarm napływał ale ból czasami jest nie do wytrzymania aż mi sie płakać chce - wiecie co to może być?

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

17 kwie 2009, 16:05

Dziewczyny poratujcie,bo mam problem :ico_noniewiem:

Piotrek przez blisko 10 m-cy super ssał cyca (nie licząc małego kryzysu w 2 m-cu). Wczoraj jeszcze bez problemu w dzień ładnie jadł (je dziennie 2-3 razy z cyca i 1-2 razy w nocy). W nocy pierwsza pobudka o 1,super zjadł i usnął. Koło 5 nad ranem tradycyjnie znowu pobudka,ale już zamiast ładnie ssać,zaczął odwracać głowę od piersi i wyć :ico_szoking: W końcu usnął bez jedzenia. Nie przejęłam się,pomyślałam,że coś mu sie śniło i stąd te problemy. Ale rano to samo,na widok piersi dostał histerii :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_placzek: Zrobiłam mu kaszkę- zjadł bez problemu. W południe to samo,widziałam,że jest głodny,dostawiłam do cyca- odwrócił głowę i ryk :ico_szoking: Odciągnęłam mleko,podałam z butli- wypił całą butlę :ico_szoking: Ja juz nie wiem,co go napadło :ico_olaboga: Tyle miesięcy nie było problemów,uwielbiał cyca,a teraz takie cyrki :ico_olaboga: Doradźcie,co robić,nie chce mi sie bawić laktatorem :ico_noniewiem:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

17 kwie 2009, 16:15

malgoskab, zmiana diety moze na to wplynac ale niekoniecznie. wprowadzaj nowe rzeczy bo musi sie dziecko przyzwyczajac. czy to wicie jest bolesne? tzn placze przy tym? czy tylko sie napreza? jesli nie boli go to norma. polecam picie herbaty koperkowej(nieslodzonej-dla ciebie).to pomaga na trawienie.
BeataW, a czy mu czasem zeby nie ida? moze go dziasla swedza i bola dlatego nie chce ssac. sprobuj zelu na dziaselka i chlodzacych gryzaczkow. i zajrzyj czy czasem nie ma plesniawek-to tez powoduje bol i niechec do ssania. z butli jednak latwiej mleko idzie a przy piersi dziecko musi popracowac...

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

17 kwie 2009, 16:37

dorotaczekolada pisze:BeataW, a czy mu czasem zeby nie ida? moze go dziasla swedza i bola dlatego nie chce ssac. sprobuj zelu na dziaselka i chlodzacych gryzaczkow. i zajrzyj czy czasem nie ma plesniawek-to tez powoduje bol i niechec do ssania. z butli jednak latwiej mleko idzie a przy piersi dziecko musi popracowac...

Na razie nie widać,żeby mu ząbki szły, wyszły mu dolne "1",ale przy nich właśnie niechętnie jadł kaszki,zupki, natomiast wolał cyca. Nic w buzi "podejrzanego" nie widzę; zastanawiam się,czy to jakiś wyraz "buntu",już kompletnie zgłupiałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 kwie 2009, 22:14

malgoskab-ja karmilam tez tylko cycem i Igusia miala tez takie problemy z kupka i prydkami a diete niby trzymalam wiec dawlam jej troche przegotowanej schlodzonej wody ( lub koperkowej herbatki) minely gereralnie po 3 miesiacu jej te wszystkie problemy
BeataW, wiesz co ja mialam tak ze Iga zjadla o 9 rano a potem sie darla jak tylko widziala cyca przez caly dzien :ico_olaboga: wiec wieczorem pojechalam z nia do szpitala bo ona miala wtedy jakies 3 tyg i nic caly dzien nie pila .
Tam dalej ryczala robili jej badania - nic nie znalezli...w koncy nasmarowali jej buzie takim zelem(jak na wychodzenia zabkow) on lagodzi podraznienia w buzce jak sie np.udrapnal albo cos mu tam wyszlo-i przeszlo zaraz zaczela ssac :ico_sorki:
moze zopbacz :ico_sorki:
Natomiast mojej siostry synek nie chcial ssac jak mial plesniawki
mam nadzieje ze szybko sie wyjasni co to :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość