Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

03 maja 2008, 09:04

Hejka:)
Oj widać,że jest długi weekend i pewnie wszysty po wyjeżdzali :ico_oczko: My też mieliśmy jechać chociażby na działeczkę,ale ja od dwóch dni zmagam sie z temperaturą,kórczę co mi spadnie to później znów dochodzi do 38 :ico_olaboga: Ale dziś jak wstałam,to już bez temp.i nawet tak juz plecy mnie nie bolą-ach mówię wam :ico_noniewiem: Tylko najlepsze jest to ,że to co zjem to zaraz idę do kibelka na posiedzenie,co najmniej jakbym miała grype jelitową,ale taka tempa przy tym,hmmmmm?

Gozdzik-masz racje,to jest mały śmieszek,zawsze uśmiechnięty------za mamusią :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

03 maja 2008, 23:40

Jestem :-)
U nas piękna pogoda, wielkie porządki w domu trwają, większe niż na święta.
Zuzia pięknie stoi, nawet daje się prowadzać za rączki.
Poza tym nic ciekawego. Gnębią nas problemy mieszkaniowe, więc nastrój trochę niemrawy.... :ico_noniewiem:
Pozdrawiamy i mocno ściskamy :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 maja 2008, 20:28

Witajcie oj straszne pustki sa na forum :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
nasz watek umiera dziewczyny gdzie wy wszystkie jestescie
U nas wszystko dobrze jula ma juz 12 zabków biedactwo ma całą buzie popuchnietą dziasełka jedna rana :ico_placzek:
Noce sa takie sobie ale i tak nie ma co nazekac
julcia juz wyciapana własnie śpiewa do klocka

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

05 maja 2008, 21:51

witajcie kobitki
u nas wszystko wporzadku Macius jz sam chodzi ma 9 zabkow ostatnio mu wyszly 3 na raz biedny byl i dlatego nic nie jadl :( ale generalnie jest ok wazy 13kg mierzy a z 83cm albo i wiecej generalnie jest ok, na majowce bylismy nad morzem pogode mielismy mieszana ale wyjazd zaliczam za udany bo bylo super jutro jedziemy do swiata dziecka kupic Maciowi kurteczke jakas i cos bo powyrasal a potem jedziemy po rowery i takie krzeselko bo jak bedzie cieplo to Macia na bagaznik i mama bedzie jezdzila z plecakiem :) hihhi
pozdrawiam was nie mam kiedy was czytac :(
caluje was goraco buziaki

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

05 maja 2008, 23:07

witajcie

:ico_szoking: to ładnie maciucha wazy :ico_brawa_01: niezły misiek z niego

a tak wogóle to mam focha nareszte dziewczyn :-x czy ja tu tylko mam pisac całe dnie z gozdzikiem ? nikomu nie zalezy , to po co ja mam sie rozpisywac jak i tak nikt nieczyta zaległosci..... wiec ten topik to ja se odpuszcze na jakis czas ,zobaczymy czy cos sie zmieni po kilku dniach ... :516:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

05 maja 2008, 23:13

Dziewczyny zaglądnijcie tu na ten link! Fajna zabawa i można pomóc.
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4626
Dzieki z góry. pozdrawiam Was i Wasze brzuszki(-;

Awatar użytkownika
Adetka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2008, 22:55

06 maja 2008, 01:31

:-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

06 maja 2008, 07:40

Jestem jesm dziewczynki

Wczoraj wróciłam od moich rodziców a tam niestety moja córcia załatwiła klawiaturę i mogłam Was jedynie czytać :-)
U nas wszystko po staremu, Emiś biega jak szalona (a myślałam że to będzie spokojne dziecko :ico_noniewiem: ) w domu pół biedy ale na polu jak biegnie z górki to czasem serce mi staje :ico_szoking: na szczęście kupiłam jej takie lejce i teraz przynajmniej mogę kontrolować jak biegnie i w razie czego przytrzymać.
Co do ząbków to mamy 10 ale myślę że na dniach wyjdą kolejne 2. Ząbkowanie teraz na szczęście jest bez problemu. Nawet nie muszę jej żelem smarować. Przechodzi to bez większego echa.
Z jedzeniem na szczęście też nie ma problemu. Najfajniejsze jest to że uwielbia gryźć i większe problemy mamy z jedzeniu "papek" :-D
A my z mężęm byliśmy w niedzielę na pierwszych naukach przedmałżeńskich - MASAKRA :ico_puknij:
Powoli dopinamy wszystko na ostatni guzik. Praktycznie została nam nauka tańca i rozwiezienie reszty zaproszeń.

gozdzik, :ico_brawa_01: dla Juli za ząbki
karolina ciesze sie że się Wam wczasy udały i :ico_brawa_01: dla Macia za chodzenie i wagę :-)
becia ja się melduję :ico_oczko:
Adetka, witaj, napisz coś o sobie

Dobra zmykam bo czas na kaszkę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

06 maja 2008, 10:11

I ja jestem :-)
Miło Was widzieć, handra trochę mi przeszła więc można trochę popisać.

Zuzia nadal nie chodzi, za to zęby wychodzą jak szalone. Wyszedł 9 i szykują się następne trzy więc trochę malutka marudna.
Ostatnio odkryła coś fantastycznego - piaskownicę. Ma swój specjalny podpupnik i siedzi w niej godzinami. Nie można jej ściagnąć do domu :-D
Co do mnie to wygladam jakbym połknęła piłkę plażową i ogólnie ciężko buty zakładać, ale jeszcze 3 m-ce i będe rozpakowana :ico_sorki:

Aga26, współczuję tych nauk, my też je przechodziliśmy... Najlepsze są potem te indywidualne rozmowy z psychologiem, a raczej w naszym przypadku seksuologiem. Babka nam tłumaczyła jak co się robi a ja w 3 m-cu ciązy :-D normalnie kino :-)

karolina24, Maciuś duży chłopak :ico_brawa_01:

Prosimy wszytskich NIE OBRAŻAĆ SIĘ TYLKO PISAĆ :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 maja 2008, 12:14

Witajcie noo...od razu zrobiło sie weselej na naszym topiku
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Maciusia za wagę moja Jula tez była wczoraj wazona i na golaska wazy 14 kg :-D
fajnie tak mieliście ze sobie pojechaliście nad morze
Aga26, hihi super ze Emi tak goni a takie szeleczki sa super widziałam jak mamy maszerują z maluszkami :-D
sensibel, pochwal sie swoim brzuszkiem wklej jakieś zdjecia
sensibel pisze:Ostatnio odkryła coś fantastycznego - piaskownicę. Ma swój specjalny podpupnik i siedzi w niej godzinami. Nie można jej ściągnąć do domu

heheeh skąd ja to znam Jula ma to samo tylko musze ja pilnować bo mi wcina piasek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość