Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 wrz 2008, 16:07

shoo pisze:w sklepie mowia po polsku do sprzedawcow, albo w jezyku ponglish.. jedno slowo polskie, drugie angielskie..
:ico_haha_01: to tak jak u mnie :ico_haha_01: jedna dziewczyna oststnio mnie zalamala stala przede mna w kolejca a juz wiedzialam ze to Polka bo wczesniej po polsku przez tel.rozmawiala-przyszla jaj kolej a ta tajemn iczo macha babce sklepowej rekami przed twarz :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac...ani slowa nie mogla wydukac i macha dalej-sklapowa zlamka-wkoncu nie wytrzymalam i pytam sie a co chcialas powiedziec?Polka spojrzala na mnie wzrokiem sokola i mowi ze chce czekoladki w ksztalcie muszelek takie :ico_haha_01: no to mowie babce ta podala jej laska jekla mi dzieki i uciakla czym pradzej-Boze jak ona chciala to wytlumaczyc tej sklapowej machajac jej rekoma przed twarza ze chce podelko czekoladek ktore maja ksztalt muszelek?????????? :ico_noniewiem: nie mam pojecie...
Generalnie unikam polskie familji...jakos zawsze trafiem na kogos-,,spragnionego nawiazywania kontaktow,,albo ze tak powiem ,,z wochy zabitaj dechami,,ze nawet nie rozumiem co ta osoba mowi do mnie po Polsku :ico_olaboga:
chcialabym miec tu wiecej znajomych...ale nie za wszelka cene...wiecie zmuszac sie zeby z kims przebywac...bez sesu..a co do ciezarnych Polek-nie widzialam takiej wiec sie nie wypowiem

[ Dodano: 2008-09-04, 16:22 ]
Obrazek taki bujaczek M wybral dla Igusi

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

04 wrz 2008, 16:28

mmarta81, sprawdzał jak to będzie widac z perspektywy dziecka? :ico_oczko: wielki chłop z twojego małża, chyba by tego bujaczek nie wytrzymał :-D
no i juz wiem co jeszcze musze kupić Bejbikowi....myslicie że bujaczki to fajna sprawa dla Bejbików?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 wrz 2008, 16:56

zirca pisze:myslicie że bujaczki to fajna sprawa dla Bejbików?
wiesz co M stwierdzil ze Iga musi miec bujaczek bo gdzie bedzie lezac jak ja bede na dole na na kompie przesiadywac i gadac z kolezankami z forum :ico_haha_01: a tak nozka moge nawet pobujac :ico_oczko:
Kilka osob mi mowila ze im sie przydal taki lezacze mozna zrobic ze sie buja albo ze stoi spokojnie i oparcie jest opuszczane albo podnoszone.
zirca pisze:wielki chłop z twojego małża,
190cm i 105 kg :ico_olaboga: wiec jak co to wiadomo za kim Iga ma byc wielka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
estreya
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 166
Rejestracja: 12 sie 2008, 15:22

04 wrz 2008, 18:23

ech, dziewczyny.... mnie za to doktor strasznie ochrzanił, że za mało ważę i że białka mam za mało....staram się jeść jak najwięcej ale przecież nie bede sie zmuszać...bo wiadomo jak to się kończy. Strasznie sie tym przejełam i smutno mi bo przecież nie chce głodzić dzidziusia mojego maleńkiego. Brzuszek mam nieduży.... nikt nie wierzy, że to 6 miesiąc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

04 wrz 2008, 18:55

estreya pisze:nikt nie wierzy, że to 6 miesiąc :ico_placzek:

raczej 7 jesli jestes w 30tc :-D a ile wazysz do wzrostu?? no, pokazalabys tez zdjecie i ocenimy :ico_oczko: choc duzo dziewczyn malo tyje, zapytaj zirca :-D
zirca, tutaj ja tez nie widzialam polki ciezarnej, ale to dlatego, ze polonia jak na tak duze miasto nie jest duza :ico_oczko: ogolnie, roznie to bywa jesli chodzi o zachowanie, ale ... bardziej wstydze sie przyznac jak slysze pana polaka niz pania polke :ico_oczko: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wszedzie tylko k...a i ja p..e - to o czym ja mam z tymi ludzmi rozmawiac?????? no i ... ostatnio tekst w supermarkecie. bylo od grooooooma ludzi, na tyle, ze po prostu robily sie korki w przejsciach :ico_szoking: bo jak ktos z wozkiem stanal, z drugiej strony na chwile ktos przyblokowal to amen. w kazdym badz razie byla grupka polakow, 4 osoby (w tym jedna dziewczyna). stanela babka z wozkiem sklepowym, za nia jakas inna z wozkiem z dzieckiem chciala ja "wyprzedzic" i zrobil sie korek... na to panna: no zesz k...a, nie zrozumiem tych po...ch hiszpancow, gdzie sie gruba k..o pchasz, nie widzisz, k..a, ze nie ma jak przejsc??? mnie zatkalo, a jej kolega odpowiedzial: widzisz, jestes tutaj za krotko, te wszystkie po...ance sa takie, grube k...y, bezmozgowce, k...a wychowania tutaj to nie ma!!! - to wszystko mowili, popychajac mnie do przodu... wkurzylam sie, odwrocilam i odpowiedzialam (po polsku :-D ): wiecie, k...a, po..ane polaczki mnie k...a wk..aja bo je...ani nawet jezyka nie znaja a k..a wszystko wiedza i kultura na boki sypia!!! zatkalo ich, dali nura - tak w tyl zwrot :ico_noniewiem:
nie wiem co to za moda, zeby jak najwiecej przeklenstw w zdaniu zawrzec... to wtedy jest chyba poziom, nie??? :ico_puknij:
shoo, w Ikei sa karuzele, nie ma lezaczkow. ale cena fisher price´a mnie zatkala.. w toys´r´us to 77€, kiedy w pl to 140 zl na allegro!!! (ok 40€) :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
estreya
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 166
Rejestracja: 12 sie 2008, 15:22

04 wrz 2008, 19:09

ale szybko ten czas leci.... rzreczywiście już 7 miesiąc.... ale wstyd tak sie pomylić hihihihi.
przed ciążą ważyłam 52 kg przy 170 cm wzrostu teraz waże 56,5 kg.

Wstawie jakieś zdjącie przy okazji.... teraz nie mam jak zrobić....

poza tym, że gin mnie dobija to ja czuje sie dobrze, nic mi nie puchnie, nic nie boli, może tylko kość ogonowa jak niewygodnie siedze.... podobno ładnie wyglądam tylko, że nie przypominam wieloryba.... ech, sama sie pocieszam a tu trzeba jeść i tyle.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

04 wrz 2008, 19:21

estreya pisze:ech, sama sie pocieszam a tu trzeba jeść i tyle.

chudzino!!! ja przy twojej wadze juz po scianach chodzilam... ale jestem grubej kosci, wiec sie nie wypowiadam. ogolnie, zaszlam w ciaze mialam 55kg przy 171cm po diecie wysokokalorycznej :ico_haha_01: teraz waze jakies 60-61 w zaleznosci od stanu zapelnienia brzusia :-D nastepnym razem jak pojdziesz do ginka to napij sie wody i bedziesz po 1l o 1 kg ciezsza :ico_haha_01: :ico_oczko: ale rzeczywiscie b. malo wazysz.. moze masz problem z hormonami? badali ci tarczyce??? bo sam ochrzan nic nie da, jesli odzywiasz sie racjonalnie, nie palisz, dbasz o urozmaicenie diety - to problem nie lezy po twojej stronie tylko cos w twoim organizmie nie tak dziala.

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 wrz 2008, 19:54

zirca, powiem ci ze ja to zaobserwoalam ale u irolek :ico_noniewiem: siedza z tlustymi wlosami poplamionymi bluzkami i przewaznie w wycicgnietych dresach , a przekroj polek to roznie szczegolnie te z malych miejscowosc wygladaj na przestraszone i nie wiedza co z soba robic,ale rozumiem je bo bez jezyka jest trudno :ico_noniewiem: , ja na szczescie sobie radze i powiem ze jak tylko piotrek ma czas to jedzie ze mna na kazde badanie bo chce, a nie, ze ja go wyciagam,my jakos tak razem w ciazy jestesmy :-D
ja tez mialam trudne poczatki ciagle wymioty tak ok. 4 miechy i do tego pracowalam do 8 miesiaca, ale zawsze mialam na sobie makijaz nie bylo sensu tylko oczek malowac bo po spotkaniu z kiblem to wygladalam jak panda :-D ,tez jestem zdania ze trzeba o siebie dbac zawsze w miare mozliwoci :ico_sorki:
a Polek bede tu bronic bo Irole to naprawde przy nas fleje i brudasy, wiem co mowie :ico_oczko: , choc przyznaje sa wyjatki i czasem rece mi opadaja,ale to wyjatki :ico_sorki:

mmarta81 pisze:chcialabym miec tu wiecej znajomych...ale nie za wszelka cene...wiecie zmuszac sie zeby z kims przebywac...bez sesu.

no jak tak samo nie mam tu zbyt wielu znajomych :ico_noniewiem: kazdy tylko patrzy jakby cie tu wykorzystac,sparzylismy sie juz kilka razy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

04 wrz 2008, 20:25

adia26, w Dublinie irlandki w ciąży to dwie grupy-albo przed 40 albo przed 20....więc też łatwo rozpoznać :-D
estreya, strasznie wychudzona jesteś!!!! ja przez lata wyczynowo uprawiałam anoreksje więc wiem co mówię...przed ciażą ważyłam 58 kilo, co przy wzroscie 175 cm jest w miarę normalnie. Przez 3 miechy wymiotów straciłam 7 kilo, które udało mi się odzyskać w ciągu 2 miesięcy. Do dziś ważę 6 kg więcej niż przed ciążą, czyli 64 kg. Bilans wychodzi że chudnąc 7 kilo, zyskałam 13 :-D ale liczę tylko te 6 od normalnej wagi :ico_oczko:
generalnie nie mam powiekszonego apetytu i nie jem zbyt dużo. Obwód ud i okolicznych punktów tłuszczonosnych w ogóle mi sie nie zmienił-wchodzę w rurki sprzed ciaży, problem tylko z zapieciem w pasie :ico_oczko: więc jestem zadowolona. Cycochy tez porosły, ale nie znacząco :-D
I tez mnie lekarz nieźle zjechał ze za mało tyję-bo wyliczył sobie z bmi że miałam przed ciażą niedowagę i moge spokojnie 15-20 kilosów przytyć zeby miec zapas na karmienie :ico_nienie: mysle że więcej niz 10 kilo nie przytyję. Planowałam ok 12-tyle wychodzi z wyliczeń że zdrowo jest przytyć 20% prawidłowej wagi sprzed ciąży....

[ Dodano: 2008-09-04, 20:26 ]
osita, z cenami bujaczków racja...tu też trzeba walnąc minimu 50 euraczy za cos porządnego :ico_olaboga: a to jest duzo.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 wrz 2008, 20:31

zirca pisze: w Dublinie irlandki w ciąży to dwie grupy-albo przed 40 albo przed 20....więc też łatwo rozpoznać

prawda u mnie Galway to samo :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość