Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

22 lut 2008, 21:08

ok Marteczko to podam ci jeszcze jeden link-ten wozeczek jako pierwszy mi sie spodobal jak szukalam wczesniej i zapomnialam o nim - http://www.allegro.pl/item316687812__im ... _dhl0.html

[ Dodano: 2008-02-22, 20:08 ]
http://www.bobowozki.pl/product_info.ph ... 5529e7464..

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

22 lut 2008, 21:09

Mi tez sie nie otwieraja te linki :ico_placzek:
emalia30 pisze:czy moze w ogole nie kupowac gondoli,skoro sie ja uzywa gora ze 3 miesiace(tak co poniektore z dziewczyn pisza) a okres w jakim rodzic bedziemy bedzie okresem cieplym,wiec mozna uzywac fotelika na poczatku a pozniej spacerowke zaczac-ojej juz sama nie wiem
A co wy na to??

to prawda ze gondola na dlugo sie nie przyda ale ja szczerze mowiac nie moge patrzec na wozki z fotelikami i na te skulone malenstwa :ico_olaboga: nie ma to jak widok malenkiego szkrabka ktory lezy w wozeczku z nozkami rozlozonymi jak zabka i raczkami w gorze :-D pozatym tak powinno lezec dziecko -na plasko.
Domyslam sie ze masz dylemat ale jeszcze troszke czasu zostalo i an spokojnie sobie przemyslisz :-)
Marta podoba mi sie twoj wozeczek ma super duzy kosz na zakupy i duze kola,rozklada sie na plasko ?Franio od paczatku tak jezdzil czy mial jakas wkladke?

ucaluj od nas maluszka na polroczek Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 lut 2008, 23:34

Emalia podobają mi sie obydwa, masz mój gust :ico_oczko:
a ten drugi link to nawet sie napalałam na niego jak byłam w ciąży na ten w kwiatki, ale chłopak jest wiec kwiatki odpadają :ico_oczko: ale wózki boskie :ico_brawa_01:
Madziu mój wózek można zrobić całkiem na leżąco i fran tak jeździł, nie mawkłądki ale mam super mięciutki śpiworek i w tym go woziłam, no a teraz już siedzi wiec spoko, ale jestem zadowolona z wózka, własnie prałam pokrycia bo sa ściągane

[ Dodano: 2008-02-22, 22:40 ]
aha: na co zwracałam uwagę: podobaja mi sie wózki trzykołowe ale mają jedną wade: jako spacerówka kiepsko sie sprawdzają bo moim zdaniem dziecko jak siedzi i dotyka nóżkami o podparcie na dole to ma przeważnie nózki rozłożone, a przy 3 kołach dziecko musi mieć stópki razem
ja zwracałam uwagę na : lekkość, na kolory, zeby lekko sie skłądał, i super mi sie go prowadzi w klepach gdzie jest ciasno bo moge nim naprawde "lawirować" między półkami :ico_brawa_01: wszyscy sie stukali w czoło jak kupiłam ten wózek bo tyle kasy dałam, ale jakbym miała kupować to bym sie nie zastanawiała ani minuty no i zawsze chciałam większe koła

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

23 lut 2008, 00:39

dziekuje za podpowiedzi ,zawsze to latwiej z czyjas opinia :ico_oczko:
spokojnej nocki kochane
wlasnie maluszek daje do wiwatu na calego :mrgreen:

do jutra po pracy

Gdy gwiazdy świecą nocą otulone,
gdy wiatr wieje w uśpioną stronę,
gdy księżyc świeci majestatem w pełni
pomyśl życzenie, a noc je spełni.

Gdy oczy przymkniesz raz,drugi i trzeci,
senne marzenie Bóg Aniołom zleci,
podążysz w krainy dalekie, nieznane,
odwiedzisz miejsca dawno zapomnanie.

Pogrążony we śnie w dziwnych zdarzeń splotów,
znajdziesz źródło wielu własnych kłopotów,
skojarzysz fakty dotychczas nieznane,
rozwiążesz problemy codziennością spętane.

A kiedy rano słońce ważko wstanie,
pochwycisz kanapke z dżemem na sniadanie
i trzymając w myślach sennych marzeń lejce,
optymizm nagły napełni Twe serce.



Obrazek

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

23 lut 2008, 01:38

emalia30, mi tez sie strasznie te wozeczki podobaja naprawde swietne i jakie wzory cudne :ico_brawa_01: bardzo mi sie podoba taki bezowy w kwiatki :-) moja kolezanka dla synka kupila pamietam zielony w kwiatki i bardzo fajnie to wygladalo.No a te kolorki dla dziewczynek wogole super :ico_brawa_01: aaachhh...

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

23 lut 2008, 09:30

Obrazek
[b]

milusiego dnia kochane,zmykam do pracy :ico_zly:

Obrazek

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

23 lut 2008, 15:30

dzien doberek gD> gD> gD> gD> gD>
Emalia zarazilas mnie tymi wozkami :ico_haha_02: mam coraz wieksza ochote na wymiane mojego na cosik nowego :-D .
pozdrawiam

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

23 lut 2008, 20:07

witam po pracy
jak wam kochane weekendzik mija??
u mnie w pracy dzis bylo w miare znosnie,ale jutro za to nie wiem jak przezyje dzien,mase pokoi i to kazdy bedzie strasznie brudny,przyjda ludzie z klubow poupijani i bede robic syf taki,ze nie wie czesto czlowiek od czego ma zaczac :ico_olaboga:

Magda Sz. pisze:emalia30, mi tez sie strasznie te wozeczki podobaja naprawde swietne i jakie wzory cudne :ico_brawa_01: bardzo mi sie podoba taki bezowy w kwiatki :-) moja kolezanka dla synka kupila pamietam zielony w kwiatki i bardzo fajnie to wygladalo.No a te kolorki dla dziewczynek wogole super :ico_brawa_01: aaachhh...
-no wlasnie mnie sie podoba ten bezowy w kwiatki i pytanie jest takie, czy wypada wlasnie taki w kwiatki kupic chlopakowi?? :ico_noniewiem:

ivkaJ pisze:Emalia zarazilas mnie tymi wozkami :ico_haha_02: mam coraz wieksza ochote na wymiane mojego na cosik nowego
- hehe to bylo nie zamierzone,ale myslalam i myslalam i wybiore albo ten wozeczek firmy Implast Bolder 4 albo faworyt mojego syna X-Lander XA -ceny identyczne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

23 lut 2008, 22:19

emalia30 pisze:myslalam i myslalam i wybiore albo ten wozeczek firmy Implast Bolder 4 albo faworyt mojego syna X-Lander XA -ceny identyczne :ico_oczko:
_________________

nie wiem czy dobrze zauwazylam, ale ten X-Lander XA jest 5 kg ciezszy. 9.5 a 14.5 kg to robi roznice. lepiej to sprawdz. jak dla mnie obydwa sa super i w sumie do siebie podobne. ale czyms musza sie roznic, bo niby skad te 5 kilo roznicy?
to moja skromna sugestia. ja tez na ten patrzylam, tylko wersja spacerowa bez dodatkow :-D
pozdrawiam i zycze dobrej nocki

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

23 lut 2008, 23:06

tak zgadza sie ivkaJ ja tez to zauwazylam,niestety to jest jeden minus tego X-landera,ze jest jednak najciezszy nawet w porownaniu do pozostalych wozkow jakie ogladalam
mam jeszcze troszke czasu,wiec nie bede nic na lapu capu

milego wieczorku
buziaki kochane

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość