Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

26 lis 2008, 20:49

Czesc dziewczynki :-D jestem z wami już po pracy :-D tylko sie zastanawiam kiedy mąż zabieże mi kompa!! O nie nie nie oddam go!!
geheimnis, ciesze się że jesteś z nami, przykro mi że nie udało się wam, ale tak jak piszesz może organizm nie był jeszcze gotowy na nową ciąże. Ale prezencik pod choinke jak najbardziej. Ja co prawda może jeszcze nie pod choinke chce prezent ale chce prezent na nowy rok!!!
Sabcia, :ico_pocieszyciel: teraz możecie zacząć staranki na 10000 % bo tak mówią lekarze żeby poczekać na pierwszą @ i zacząć się starać więc nic innego tylko tak jak geheimnis, róbcie sobie preenciki pod choinke!!!
ramonka, będzie napewno dobrze jak są żyganka to ciąża chula jak trza!!! A pewnie to krwawnienie było przypadającą na ten dzień @ i sobie organizm przypomniał o czym nieporządanym co napewno teraz już nie przylezie!!!

[ Dodano: 2008-11-26, 20:36 ]
Ide się kąpać!!! Będe później!!

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

27 lis 2008, 10:13

magduś81, ty to masz szczescie co do nas jak sie pojawiasz to nikogo nie ma. Ja dzis mam urwanie głowy jutro urodzinki mojego synka no i Ramonki z tego co pamietam wiec dzis czeka mnie sprzatanko i gotowanko :)
Będe wpadac na chwilke ale za to wieczorkiem bede napewno. Buziaczki

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

27 lis 2008, 11:32

czesc kochaniutkie !
dzis mam znowu pelne rece roboty i nie bardzo mam czas na pogaduszki:(
oczywiscie jak znajde chwilke to zajrze do was bardzo chetnie
ps.zrobilam sobie dzis rano tescik- znowu i sa dwa piekne tlusciochy:)
czekam ,na wasze plusy......
buziaki

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 lis 2008, 12:12

dzień dobry :-D
Sabcia, dobrze pamietasz :ico_brawa_01: ja mam 2 imprezy z tym ze w sobote i niedziele :-D MOj tato ma tez urodziny / imieniny wtedy co ja wiec robimy impreze w sobote a dla znajomych robie mala imprezke w niedziele :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-27, 11:26 ]
rybcia82, widze ze nie wierzysz i robisz test za testem :-D ja tez tak miałam, a uwierzyłam dopiero u lekarza.. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

27 lis 2008, 13:31

cześć ślicznoty wszystkie :ico_brawa_01:
ja właśnie @ dostałam... :ico_noniewiem: i nawet sie cieszę, bo jakbym teraz zaciążyła to prezes powiesiłby mnie za włosy chyba :-D wyobraźcie sobie, że zaszła w ciązę nasza sekretarka i z dnia na dzień przyszla do pracy...ze zwolnieniem lekarskim oznajmiając, ze jest w ciąży i od teraz idzie na chorobowe, wróci po porodzie :ico_noniewiem: Jest w 4-ym miesiącu! a dopiero teraz poiedziała o swoim stanie zostawiając wszystkich z dnia na dzień z jej obowiązkami, do których nie ma kogo przyuczyć... zabarali mi z działu dziewczynę i musze teraz sama wykonywać jej obowiązki, wszystko jest powywracane. a najśmieszniejsze jest to, że pół roku temu jak inna dziewczyna zachowała się identycznie to wspomniana sekretarka pomstowała na jej nieodpowiedzialność... :ico_noniewiem:

wracam wiec do zdwojonych obowiązków i przesyłam całuski :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 lis 2008, 13:40

eve.ok, w takiej sytuacji to nawet lepiej ze @ przyszła :ico_oczko: torszke sie uspokoi w pracy i Ty przyjdziesz ze zwolnieniem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

27 lis 2008, 15:44

ramonka, co do tescikow to własnie robie bo niedowiezam,a wizyte u gina mam 10.12 wiec poczekam na nia troszke,a niecierpliwie sie
eve,masz troche nadmiaru obowiazkow,ale nie jestes sama,bo ja tez pracuje czasem za 3 osoby,ech...taki life

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

27 lis 2008, 17:19

Czesc babeczki :-D
Sabcia no ja jestem ja wy odpoczywacie z mężusiami :-D
Zaraz lece do pracy i będe dopiero wieczorkiem ale zawsze zaglądam do was!!!
rybcia82, i dobrze jak masz być zadowolona to rób sobie te teściki jeśli mają cię uspokoić!!

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

28 lis 2008, 09:19

ramonka, wszystkiego najlepszego Kochanie duzo duzo zdroweczka szczescia radosci usmiechu na twarzy pociechy z meza no i co najwazniejsze kochanej malutkiej zdrowiutkiej iskiereczki zyjacej w Twoim brzusiu jeszcze raz wszystkiego naj naj ......

MOJ SYNUS TEZ MA DZIS URODZINKI TO JUZ 8 RANY JAK TEN CZAS LECI !!!!!!

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

28 lis 2008, 09:30

ramonka sto lat :ico_tort:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 1 gość