Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

13 gru 2008, 18:33

Witam,

my już troszkę ochłonęliśmy po zakupach i zadowolona jestem bo jakoś nam sie wszystko udało :ico_brawa_01:

Edulitko nie martw sie na zapas ,co prawda nie wiem ile lat ma twoja siostra i ile znają się z chłopakiem ,ale nie ma co patrzeć tak pesymistycznie na sytuację :ico_noniewiem: .Ja swojego męża poznałam we wrześniu a już w grudniu planowalismy ślub i też mało sie znaliśmy :-) .Życzę twojej siostrze jak najlepiej i mam nadzieję,ż e to będzie trafna decyzja :-)

na razie znikam ,bo Bartek jakieś pyszności "gotuje " :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

13 gru 2008, 21:36

no i jestem.tak się złożyło,że mogę być dopiero teraz.Joachim w dzień nie spał.Coraz częściej mu się to zdarza.Niby senny i ziewa,ale jak już połozy głowę na podusię to sen mu odchodzi.Plus,że zasypia wieczorem już o 19:30 :-) ale minus,że teraz cały dzień na wielkich obrotach przy nim.Nic, przywyknę,że chwilę wolnego mam jak zaśnie na noc.

Edulitko-jesteś niesamowicie fajną siostrą dla swojej siostry,że się o nią martwisz.Bo chcesz dla niej jak najlepiej i ją kochasz.Tyle się teraz słyszy,o rozwodach... :ico_noniewiem:.I to przysłowie "co nagle to po diable" i rzeczywiście nie powinno się śpieszyć z taką decyzją bo jest okazja na kredyt.Jednak zakochani rozumują troszkę inaczej.A może jednak łaczy ich silne uczucie?

Iwciu a co ugotował Bartek?

pytanko: co jedzą na śniadanie i kolację wasze dzieciaczki?mi już zabrakło pomysłów.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

13 gru 2008, 22:26

Anetko przysmaki palce lizać :ico_oczko: ,chciałam deser zjeśc palcem i dostałam burę,bo trzeba łyżeczką :-D .Danie składało sie z białej czekolady do chleba i ...to wszystko :-D .Wszystko extra podane na mini zastawie Bartusiowej ,hm ...poezja :-)

DZiewczyny czemu nie macie zdjęć w opisach :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

13 gru 2008, 22:31

Cześć

Melduję się kobitki, bo widzę, że Iwcia załamana :-D że tak pusto

Cały tydzień mama u mnie spędziła, bo mężulek w Indiach w delegacji był , dzisiaj wrócił wreszcie, śpi już na kanapie. Dobrze, że przyjechał bo w tym Bombaju niebezpiecznie pełno wojska policji spał niedaleko tego hotelu co terroryści zabili tyle osób, a wczoraj bombę w szkole podłożyli.
A ja przez ten tydzień byłam bardzo zajęta, pomyłam okna, uprałam firanki, ubrałam choinkę, ogólenie posprzatałam no i byłam w mieście na zakupkach, kupiłam sobie kozaki, kurtkę i takie tam ciuszki . Wykorzystałam fakt, ze mama zajęła się małym. Ale odpocząc nie odpoczęłam a wczoraj dostałam @ więc niezbyt się czuję. No i z przytulanka nici.
Idę poleżeć bo brzuchol mnie boli miłego wieczoru i udanej niedzieli

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

13 gru 2008, 23:01

no Mery chociaż Ty ratujesz honor ,zajrzałam i nie dowierzałam,że jest jakiś post po moim :ico_brawa_01: ,zapraszam częściej :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

13 gru 2008, 23:20

Witaj Mery! :ico_haha_02:
edulita, pewnie myślałabym podobnie, ale z drugiej strony nieraz pary są ze sobą kilka lat, a po ślubie się rozejdą w ciągu kilku miesięcy. Jedno jest pewne, moim zdaniem młodość jest od zabawy, rozrywek itp., a tu małżeństwo?? Twoja siostra dużo jest młodsza od ciebie??

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

13 gru 2008, 23:38

ja na dobranoc jeszcze. spokojnej,przespanej nocki.
ja na @ też czekam.Następny tydzień zapowiada się bardzo gościnnie :-D :ico_oczko:

a co do zdjęć.doszłam do wniosku,że nie wszyscy musża wiedzięc,że ja,to ja :ico_oczko: czasem warto być anonimem.dobranoc

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 gru 2008, 00:55

Anetko- dla nas to już anonimem nigdy nie będziesz :-)
Iwciu - ja usunełam fotke Niki bo była kąpielową fotką a inna postaram sie niedługo wstawić
Mery - jednak jak mąż w domu to zawsze jakiś spokój ducha się czuje zwłaszcza jak mąż tak daleko i do takich krajów jeździ. Fajnie że zakupy udane.
Chloee - siostra ma 21 lat jest o 6 lat młodsza ode mnie, ja pamiętam jak ja brałam ślub miałam 24 i wszyscy w koło mówili mi że to wcześnie :ico_noniewiem: Chciałabym aby to uczucie było mocne i prawdziwe fakt nie wiem co w głebi czuje moja młodsza siostrzyczka :ico_noniewiem: życze jej jak najlepiej i zawsze byłam i będe obok niej ale mam obawy. Gdyby brali ślub i robili wesele i wszystko by było jakos pokolei.... a tu nawet zaręczyn ani pierścionka nie było. Wiem z życia że przychodza chwile zwątpienia i gorsze dni a wtedy przypominam sobie co przeżywaliśmy, jak razem szaleliśmy w narzeczeństwie i jak pięknie było gdy dostałam zaręczynowy pierścionek, dzień ślubu.... a co ona wspomni chyba jak zaraz po ślubie lecą do banku z papierkiem który trzeba doniesć do kredytu :ico_zly:

SUPER - dziewczynki dzięki że piszecie bo dziś jestem w szoku :ico_szoking: wekend a tu takie miłe zaskoczenie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 gru 2008, 19:45

no i po weekendzie.do jutra.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

14 gru 2008, 23:21

:516:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość