edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

19 sie 2007, 12:12

oj osita masz ciezki orzech do zgryzienia.nie wiem co ci doradzic.trudno mi sobie taką sytuacje wyobrazic.mój np wrócił z pola bo karol z nim nie chciał byc to go do garów zagnałam.zrobił zupe pieczrkową-oczywiscie pytał o wszytsko ale zrobił.kartofli naobierał.no pod tym wzgeledem narzekac nie moge.
Dlaczego Pan Bog dal mi serce zamiast rozumu???

no mi serca nie dał z rozumem tez kiepsko ale radze jak moge :ico_oczko:
kasia pisz co was,acha i prosze o twoje zdjecie bo ja juz sobie ciebie zapominam jak przez mgłę cie widze :-D takze dawaj jakies fotki twoje męza i Lenki.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

19 sie 2007, 16:25

edi pisze:no mi serca nie dał z rozumem tez kiepsko ale radze jak moge :ico_oczko:

no to dowalilas :ico_haha_01: akurat serducho to ci dal, bo jak sama mowisz strasznie ci zal wielu ludzi i nad wieloma sie litujesz a pozniej ci po nonono daja. Z rozumem juz sie nie bede spierac :ico_haha_01: :ico_oczko: A radzisz sobie wysmienicie, wiec wychodzi na to, ze jestesmy rowno wyposazone a zobacz jak roznie chlopow sobie wychowalysmy :ico_noniewiem:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

19 sie 2007, 17:34

strasznie ci zal wielu ludzi

to prawda ale jakos zauwazyłam ze mi obcych bardziej zal niz swoich .ale to chyba dlatego ze moim nic nie brakuje :ico_oczko: a serca nie mam bo kochac nie potrafie :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-19, 17:36 ]
a zobacz jak roznie chlopow sobie wychowalysmy

ositko ja sobie wychowałam a ty dopiero zaczniesz :-D ale jak juz zaczniesz to zobaczysz jak łatwo ci to pójdzie dalej.

[ Dodano: 2007-08-19, 17:38 ]
kasia a co z tobą????????????????tęsknie :-) dobrze ze osita tu zagląda bo bym sama jak palec była.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

19 sie 2007, 22:30

no nie wierze :ico_szoking: jeden dzień mnie nie ma, a tu czarna rozpacz z tęsknoty :-D ... przyznać sie, chcecie stówe pożyczyć? :ico_haha_01:
edi jutro wkelej zdjęcia, bo bylismy akurat na piwku i postrzelałam kilka fotek, a dzis juz nie mam siły, bo tez bylismy w sulejowie na grillu i padnięta jestem...a dlaczego???? bo też mam w domu trutnia jak osita :ico_zly: kuba nie robi dosłownie nic, malo tego, jak mnie nie ma to nic nie je-powaznie :ico_puknij: i czekam na mnie, az wroce i mu cos zrobie albo odgrzeje :ico_noniewiem: zajmuje sie tylko swoim akwarium albo wędkami :ico_puknij:

no to ja tez sie troche wyzaliłam, a teraz na pocieche oglądam maraton LOST :-D

edi jakim cudem tqwoj mąż gotuje zupe??? dla mnie to czary :ico_oczko:

czy wy pamiętacie, ze ja jutro mam podpisac umowe w przedszkolu? skserowalam wszytskie papiery, mam podanie o prace, ide tam na 10, kciuki trzymajcie, bo ja mi sie nie uda to totalna załamka :ico_placzek:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

20 sie 2007, 07:56

kasia trzmam kciuki i bedzie dobrze a potem zrób zdjecie tej umowy i mi pokaz niech chociaz wirtualnie zobacze jak to wygląda :-)
kasia mój R to fakt robotny chłop.czasem gotuje zawsze sprzata zajmuje sie dzieckiem.niby nie powinnam narzekac ale jak to bywa z ludzmi ideałów nie ma.ma wiele wad.maniactwo sexu on od samego rana wszystko tylko z jednym kojazy :ico_zly: jest maminsynkiem co mnie wykancza.no i zamiłowanie do pieniądza tez tego nie lubie u niego.reszta ujdzie :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 sie 2007, 13:42

no dziewczyny...szykujcie się!
stawiam dzisiaj :ico_zdrowko: macie okazję pisać na TT z...nauczycielem-stażystą :ico_brawa_01: zaniosłam wszystkie papiery, wupełniłam coś tam do zusu, a w poniedziałek, na radzie ped. podpisze umowe, bo musze jeszcze zaliczyc badania u laryngologa i choć stażyści to najniższa kasta społeczna w edukacji to jestem zadowolona :ico_haha_01: za tydzień rada pedagogiczna i do roboty :ico_brawa_01: podpisze ze mną na rok, bo na nieokreślony nie może, bo nie jestem nauczycielem kontraktowym :ico_noniewiem: no i modle sie teraz zeby za rok utrzymali ten oddział, bo juz nie mam sily znowu szukać pracy :ico_noniewiem:
edi, dzięki za trzymanie kciuków :ico_sorki: pomogło :-D u nas za kasą to ja jestem, może nie wyglądam, ale skarpeta ze mnie straszna, tylko bym odkładała i odkładała :ico_puknij:

a teraz zdjęcia z soboty i z wczoraj,
Kowlaus z daleka :ico_oczko:
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/121197.jpg[/img][/img]
tutaj też kuby nie widać, jak usłyszal, ale to dlatego, że podejrzewał, ze wkleje na TT foty :ico_haha_01:
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/121198.jpg[/img][/img]
Lenka z Marsyią (córką Hogaty), a w tle Bruno, kumpel z osiedla
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/121199.jpg[/img][/img]
a tu z mamą, oczka mam już mętne, ale trzymam fason :-D
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/121203.jpg[/img][/img]

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

20 sie 2007, 14:08

kasia super tylko zebys z forum nie odchodziła.zacznijmy nowe podforum
"pracujące i pracujące inaczej haha"
zdjecia sliczne.no to męza faktycznie zes pokazała nie ma co :ico_nienie: a córcia juz taka duza.a ja znałam kiedys chłopaka co sie hogata nazywał :ico_oczko: "marcin naprawde
ale super ze juz po wszystkim.a ja dalej czekam na młodego rolnika.dzis wyczytałam ze moze pod koniec roku wejdzie oczywiscie opóznienia dzieki naszemu rządowi :ico_zly:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 sie 2007, 15:49

edi pisze:no to męza faktycznie zes pokazała nie ma co

to dla waszego dobry...taki przystojny, że pewnie z tydzień byście mnie o numer komórki męczyły :ico_haha_01:
edi pisze:zacznijmy nowe podforum
"pracujące i pracujące inaczej haha"

no to już zakłądaj wątek :-D
no co z tym młodym rolnikiem? :ico_puknij: mam nadzieje, że ten termin pod koniec roku to juz ostateczny termin :ico_noniewiem:

a osite gdzie wcięło?

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

20 sie 2007, 16:37

no osita to pewnie ma duzo sprzatania haha nie ma czasu na duperele :ico_oczko:
Kasia ten młody rolnik to sie juz tak przeciąga ze mnie juz bierze.a najgorsze jest to ze jesli do marca przyszłego roku nie wejdzie to po mnie bo tylko do roku w krusie mozna byc a mi minie własnie wtedy :ico_placzek: wiec jesli sie nie streszczą (miało byc 15 marzec tego roku) to po ptakach :ico_zly:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 sie 2007, 17:47

edi pisze:bo tylko do roku w krusie mozna byc

nie kumam :ico_noniewiem: jak to tylko rok? czy tylko rok nie obrabiając pola, tak? ja to jestem lewa jeśli chodzi o hektary :ico_oczko:
no, ale przecież duzo ludzi jest chyba w takiej samej sytacji i muszą to zatwierdzić :ico_zly:

ja nie wiedziałam, że osita taka porządnisia :-D

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość