Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 lis 2011, 21:23

witam wieczorkiem

małą nasmarowałam maścią rozgrzewającą,oczyściłam nosek i oby troszkę lepiej dzisiaj spała niż poprzednią noc :ico_sorki: ja zaraz też zmykam do łóżka bo padam normalnie :ico_sorki:

markotka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbka,już pojutrze do pracy idziesz,jak to zleciało :ico_sorki:
U nas takie zbielałe dziąsła są od sierpnia
u nas tak samo,dolne obie 1,ale zębów brak bo codziennie sprawdzam :ico_noniewiem:

więc dobranoc wszystkim :ico_spanko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

29 lis 2011, 21:44

No w szoku z tym ząbkiem jestem :-D wycierałam młodemu buźkę po chrupkach i jak zwykle zaczął ssać mi wacik, no to przy okazji zajrzałam do buźki i w pierwszej chwili myślałam, że to kawałek chrupki, bo słabe światło było, a tu niespodzianka :ico_brawa_01: Nie zdziwię się jak za chwilę wykiełkuje druga, bo na dziąśle jest wyraźna biała kreska.

Murchinson Mati nie chce papek, to pewnie jak dasz mu bardziej stałe pokarmy, to będzie wcinał z apetytem :-)

Ania no pojutrze sądny dzień :ico_sorki: dobrze, że na początek tylko 2 dni :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 lis 2011, 22:40

Nie zdziwię się jak za chwilę wykiełkuje druga, bo na dziąśle jest wyraźna biała kreska.
To tak jak u nas i myślałam, że właśnie ten wyjdzie szybciej a wykiełkowała lewa a nie prawa jedynka. Takie krechy mamy jeszcze na górnych 1.
Murchinson Mati nie chce papek, to pewnie jak dasz mu bardziej stałe pokarmy, to będzie wcinał z apetytem :-)
Teraz je ale te bardziej grudkowe im więcej grudek tym chętniej i więcej zjada :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

29 lis 2011, 22:43

Hejka!

Witam się ze stosu paczek i kartonów- jutro wielki dzień :ico_brawa_01: i mnóstwo pracy!
Dzwoniła właścicielka tego mieszkania, żebyśmy je wysprzątali- jakby to logiczne nie było :ico_puknij:

markotka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zębulka! Ja tak któregoś dnia spojrzałam a były 2- a może też wybijały się z dzień po dniu :ico_noniewiem:

murchinson, fajne to krzesełko i naprawdę nie drogie :ico_szoking: muszę też czyhać na jakieś okazje :-)

Emilia, u nas też obiadki pochłaniane w całości, owoce nie za bardzo :-) Ja gotuje sama i widzę ,że moje obiadki lepiej mu podchodzą. Uwielbia dynie i brokułka

Nie pamiętam już co komu odpisać :ico_noniewiem:
Nie wiem czy jutro zajrzę, bo watpie by na wsi był zasięg orange :ico_noniewiem:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

29 lis 2011, 23:52

hej dziewczyny,

ja juz padam wiec tylko po krotce

:ico_brawa_01: dla wszystkich dzieciaczkow za kolejne miesiace i zabki no i zdrowka dla wszystkich chorujacych

aniawlkp86, tak jak Murchinson pisala Filip nam od ponad 2 miesiecy chwyta sie za rece wstaje ale nie do siadu tylko od razu na proste nogi i nie uwazam zeby to byla moja wina. Pediatra jak to zobaczyla kiedy mial 5 m-cy powiedziala ze fizycznie to jest dziecko 7-8 miesieczne a teraz nawet ze on po prostu minal etap siedzenia i ze to jest dla niego nudne. Ale na szczescie jak go posadzimy jakims cudem siedzi bardzo ladnie. A tak wogole to stac chce tylko od kiedy mial 3,5 m-ca i naprawde nie ma na to sily

Ja tez przez pewien czas spalam z Filipem az do przemeblowania, bo mialam przeboje w nocy i sie wynioslam do sypialni a powiedzialam ze jego samego tam nie zostawie i spal z nami bo mamy taka sypialnie ze tylko lozko weszlo i szafa.Na lozeczko szans nie ma. Teraz lozko sypialniane mamy w duzym pokoju i tam jest lozeczko Filipa i kazdy ma swoje miejsce. Tylko ja nadal mam przeboje juz sie zastanawiam czy tam jakies cieki wodne nie biegna

Jutro maja oddzwaniac z TUI z wynikami rozmowy kwalifikacyjnej. I najbardziej sie boje ze moze jednak mnie beda chcieli. A ja sama mam bardzo mieszane uczucia co powinnam zrobic. Jechalam tam z nastawieniem na nie a jak wyszlam to zwatpilam

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

30 lis 2011, 10:08

Witam się z :ico_kawa:
młody spał 12h non stop więc oboje jesteśmy wyspani.
Koroneczka udanej przeprowadzki. Ja nie dziwię się właścicielce mieszkania bo niektórzy to taki chlew po sobie zostawiają więc pewnie baba chce mieć pewność, że choć trochę będzie posprzątane (oczywiście nie mam na myśli Ciebie). Może teściowa mogłaby Wam kupić to krzesełko i przysłać bo tam raczej taniej. Mateusz uwielbia marchewkę, brokuły i cukinię, a z mięs królik, łosoś, królik, indyk, królik, lubi też kluseczki (ale dostaje sporadycznie by nie wysypało go od jajka, powoli uczulenie przechodzi).
Patrycja na pewno jakieś rozwiązanie znajdziecie z pracą. póki co nie martw się na zapas bo oszalejesz z nerwów :ico_oczko: to miało by być na cały czy pół etatu?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 lis 2011, 10:42

witam w pochmurny dzien
młody spał 12h non stop więc oboje jesteśmy wyspani.
pieknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chwyta sie za rece wstaje ale nie do siadu tylko od razu na proste nogi i nie uwazam zeby to byla moja wina.
Marcel robil bardzo podobnie

mlody jak wstal mial czerwona buzke, policzki, ale nie cale, na dworze bylo bardziej widac, czy to mozliwe ze od protopicu? wlasciwie wszystko mu sie juz zagoilo z buzki i P posmarowal mu jeszcze wieczorem wlasnie ta mascia :ico_noniewiem:
ja wczesniej po kapieli posmarowalam mu cale cialko lipikarem
siedze i mysle od czego to :ico_noniewiem: poszedl do przedszkola, nie swedzialo go to :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

30 lis 2011, 10:47

Witam się po ciężkiej nocy
Patrycja na pewno jakieś rozwiązanie znajdziecie z pracą. póki co nie martw się na zapas bo oszalejesz z nerwów :ico_oczko: to miało by być na cały czy pół etatu?
zgadzam sie niema co się denerwować na zapas

Murchinson żeby mój tak pospał te 10 godzin nawet bez przerwy to chyba była bym w 7 niebie :-D on śpi góra 4-5 bez przerw

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

30 lis 2011, 11:03

wlasnie do mnie zadzwonili ze dziekuja za poswiecony czas ale w chwili obecnej nie moga mi zaproponowac tego stanowiska, ufff problem z glowy :-D

Murchinson, caly etat ale to tez w centrum handlowym i po 12 h wiec wychodzilo 3 dni w tygodniu i raz na jakis czas czwarty do wyrownania godzin
młody spał 12h non stop więc oboje jesteśmy wyspani.
:ico_brawa_01:

u nas 8 bez przerwy ale to juz standard, chyba ze wypije 280 ml kaszy na wieczor ale ostatnio wcale nie chce kolacji

emilia7895, moze zjadl wczoraj jakis nabial? A mnie wczoraj tak kusilo zeby kupic mlodemu jogurciki a dzis po flipsach znow jest wysypany. Ja zwariuje skaza zamiast ustepowac pojawia sie czesciej i intensywniej

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

30 lis 2011, 11:43

cześć :-)

Wieczorem Krzysiu budził się co chwilę z płaczem, więc już byłam przekonana, że nocka z głowy, ale o dziwo nie i bardzo ładnie spał, ale dałam mu panadol. Mąż wrócił po północy, Krzyś ucieszył się na jego widok :-D

Murchinson a te obiadki po 6 czy 7 miesiącu są już pewnie wszystkie bardziej grudkowate, czy gerber nadal papka? Piękna nocka :ico_brawa_01:

Koroneczka powodzenia :-D i czekamy na Ciebie.

Emilia ciekawe co to Marcelowi wylazło :ico_noniewiem:

Patrycja to pracę masz z głowy, przynajmniej na jakiś czas :-D

Mariola współczuję nocki :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość