Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 maja 2007, 16:15

Kochane dziewczyny w tym co czytam co piszecie jakby tak glebiej nad tym pomyslec to naprawde macie sporo racjii i poslucham was i przestane sie martwic i niepotrzebnie denerwowac Dziekuje wam za mile slowa,ale moze naprawde jest tak ze mama jest najwazniejsza a potem babcia a nie odwrotnie..
Ja na poczatku bylam bardzo zaborcza jak o mala chodzi nawet wszyscy mi mowili ze nie lubie sie malutka dzielic co bylo prawda :ico_wstydzioch: Ale z czasem jak mala urosla to raczej wyluzowalam az do wczoraj i jak tak sie mala odpychala odemnie bo chciala do babci to jakos mi sie tak smutno dziwnie zrobilo ale to nic dobrze jest i bedzie jeszcze lepiej...
Jesli chodzi o moje male obawy ze tesciowa (babcia) bedzie miala na mala wiekszy wplyw napisalam tak bo ja ja znam i wiem ze potrafi i lubi miec duze wplywy na inne osoby i dlatego sie obawiam ale napewno nie bedzie miala wiekszego niz ja na Nicole a jak bedzie probowac to jej powiem ze tesciowie sa od rozpieszczania a nie od wychowywania

Ja juz umylam autko teraz to sie ladnie swieci ,mala troche marudzi chyba jest spiaca uciekam ja uspac

Maggie gratulacje dla Antosia tó jednak jakis maly sukcesik i postepik jest.. :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 maja 2007, 16:22

abyss20, ładne foteczki :ico_oczko:
Kurcze wkurzam się niesamowicie bo Antos tylko na podłodze już chce się bawić a u nas nie ma wykładzin.. :/ musimy cos z tym zrobić, bo jak się bawi na tej podłodze to ciągle zimne rączki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 maja 2007, 20:43

Maggie to mu kocyk poloz na podlodze i nie bedzie mu tak zimno w pupe :ico_oczko:
Ok ja ide na kolacje,i pobyc z mezem troche malutka nareszcie spi i jak sie obudzi to dostanie papu Dobranoc do jutra paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 maja 2007, 20:51

Kristi pisze:Maggie to mu kocyk poloz na podlodze i nie bedzie mu tak zimno w pupe :ico_oczko:

oj próbowałam , ale Antoś jest juz w takim etapie, że nie usiedzi przecież na kocyku, on zasuwa jak mały samochodzik :ico_oczko:
Teraz jest na etapie zdejmowania wszystkiego z suszarki a potem zakładania na suszarke (to jego ulubiona zabawa) :-D

Co tam dziewczynki u WAS? Jak samopoczucie?
Wszystkie wybyłyście na weekend majowy czy któraś została :-D
My mamy wolne dopiero w przyszły poniedziałek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 maja 2007, 20:56

Maggie, ja sie melduje

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

02 maja 2007, 20:57

dzien dobry :ico_haha_02:
Nie mialam dzis jak zajrzec... juz wczoraj przyjechal znajomy by dzis odebrac swa dziewczyne z lotniska ... wlasnie pojechali razem z D .
My dzis od rana na spacerku , pozniej obiadek i spanko i bawilismy sie troche ... chyba zaczynam odnajdywac swoj rytm macierzynstwa :ico_oczko:
A przedewszystkim to slonce! wkoncu mamy pogode i ja odrazu mam wiecej sil i energii i juz tak nie marudze ... po prostu jak reka odjal :-)
Owszem kolejna noc z wieloma karmieniami ... Kourosh troche pociumka i tak co godz., a pobodka juz o 6-7 :ico_noniewiem:
Apetyt za dnia ma ogropmny czym sie tylko ciesze, ale chyba sie chce wycwanic i w nocy tylko mleko a wciagu dzionka ''normalne'' jedzonko ... musze znalezc na niego sposob :ico_haha_02:

Maggie co do Twego pytania ( dopiero doczytalam) to teraz w standardowych warunkach mieszk. :ico_haha_01: myje pupcie , gdy tylko moge lub chce , a szczegolnie po tym jak zlotko jest ... i chusteczki tez sa w obiegu; co do kapieli to staram sie rutynowo przed spaniem, ale niekiedy sytuacja nie pozwala bo np. Kourosh spi w najlepsze , wiec z rana ... poza tym on uwielbia poranny prysznic :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
oj juz mnie wola maruda :-)

[ Dodano: 2007-05-02, 20:59 ]
i ja jestem :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 maja 2007, 20:59

Maggie, my też byliśmy zmuszeni do zakupu dywanów na podłogi. Najpierw Kinga dużo leżała na podłodze, teraz raczkuje, a za chwilkę pójdzie na własnych nóżkach. Musi więc być ciepło i nie może być ślisko, bo wywróci się i może wystraszyć.
My niestety nigdzie nie wyjeżdżamy. Mój G. jak kartka w kalendarzu czarna to w pracy , a jak czerwona to w domku. Ten tydzień z tego powodu dziwny nam się zrobił. Raz tatunio Niuni jest a raz go nie ma

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

02 maja 2007, 20:59

no i jestem trolik wykapany pojedziny i usypia i chyba nawet usnela bo cisza az milo posiedziec w takiej ciszy, mykam ponurkowac do wanni i w pelni sie zrelaksowac,

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

02 maja 2007, 21:01

iza napisalam,ze dolaczylam do grupy, ale znajomosci blizszych jeszcze nie nawiazalm ... nie na tyle by sie na spacerki umawiac :ico_wstydzioch: poki co to staram sie o danej porze zawitac na plac zabaw, a tam juz bez zobowiazan mamy same sibie zagaduja ... mnie zaganela juz nie jedna, ale ja imion nie pamietam ani mam ani dzieciatek ... :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: na wszystko przyjdzie czas

[ Dodano: 2007-05-02, 21:02 ]
witaj abyss no dawno sie Ciebie nie czytalo
moj Misiek wlasnie magazyn rwie :-D

[ Dodano: 2007-05-02, 21:04 ]
chyba sobie nie posiedze z Wami bo juz wyjec kochany sie wlaczyl :ico_olaboga:
dobrej nocy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 maja 2007, 21:13

Maggie pytałaś wcześniej, jak Kinga śpi w dzień. Po porannym mleczku i zabawie, zasypia ok godziny 10-11 na ok godzinkę, czasem śpi jeszcze ok 13-14. i obowiązkowo między 17 a 18. Ja od jej urodzenia nie miałam kłopotów ze spaniem nocnym. A właściwie miałam, bo nie budziła się na karmienie. Zaczęłam więc ją budzić, ale położna powiedziała, że widocznie mała nie potrzebuje nocnego jedzonka. Tym bardziej, że ładnie przybierała na wadze, rosła i rozwijała się.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość