lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 maja 2007, 12:21

mam nadzieje,ze jednak zejdzie ...tylko pewnie troche czasu potrzeba,ja mialam blizne od frytkownicy ,taka brazowa,ale po kilku latach zeszla ...pewnie cie nie pocieszylam ...ja tez mam lenia...nawet mi sie herbaty nie chce zrobic,ale chyba sie zmobiliuje :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 maja 2007, 12:25

Ja się Lucy nie łudze że zejdzie, bo mam skonności do bliznowców i niestety nawet blizna po pięknym szyciu wygląda paskudnie, lekarz co mi szył kolano aż się dziwił że tak brzydka się zrobiła, no ale cóż taka moja uroda,.
Ja wypiłam już 3 szklanki herbaty i zastanawiam się nad kawusią, ale za sprzątanie nadal się nie zabrałam. Co prawda zrobiłam już jedno pranie i zupkę gotuję, ale przecież samo się nie posprząta. A dzidzia tak sie wierci i rozpycha że czuję ją wszędzie.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 maja 2007, 13:33

ja wzielam prysznic i dalej siedze :-D zaraz tomek wroci z pracy,to moze pojdziemy na miasto :ico_brawa_01: pogoda nie jest zla,ale nie wiem czy nie bedzie pozniej padalo,bo chury jakies podejrzane...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 maja 2007, 13:35

a ja jednak ostro sprzątam, więc na razie się pożegnam, bo mi komputer niepotrzebnie prąd ciągnie, nara

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

19 maja 2007, 14:04

Ja już obiadek gotowy: młode ziemniaczki, kotlet i mizeria.
A wieczorem przychodzą nasi znajomi - Bronki, ale będzie gril - skrzydełka, udka do tego sałatka wiosenna i ziemniaczki z grila mniam

Aha witam kolejną czerwcówkę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 maja 2007, 14:43

No i posprzątane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jak mąż wróci musi tylko umyć podłogi bo mnie siły opadły, ale i tak szybko się wyrobiłam. Obiadek w sumie też gotowy, tzn zupka pomidorowa, a potem to będą jeszcze frytki bo jakoś mi się tak zachciało :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

19 maja 2007, 16:01

ech jakos slabo sie czuje po tych zakupach.. od paru dni meczy mnie przeziebienie i bol gardla.... nie wiem kiedy to przejdzie...

widze ze zdjatko nie weszlo.. cholerka jasna - musze nad tym popracowac...tymczasem ide odpoczac, bo w glowie sie kreci

[ Dodano: 2007-05-19, 16:11 ]
probuje jeszcze raz z tym zdjeciem, ale nie wychodzi... jakies wskazowki? chodzi o zdjecie do wizytowki

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

19 maja 2007, 17:11

avisek, fajnie to prawie po sąsiedzku...Ja tam często bywam, bo jakoś wolę dabrowe od chorzowa!I często bywamy u rodziców [co tydzień na obiedzie]
asiula26, fajnie że sobie posprzątałaś, ja dziś posprzątałam łazienkę a reszty nie mam siły...To jest praca głupiego, ja ścieram kurze, a mój wali ściany... :ico_olaboga: no już nie ale teraz będzie gładzią robił, wiec to dopiero będzie syf! Więc najchetniej bym pojechała do mamusi :ico_oczko: Ale w końcu moje miejsce jest przy mężu!

[ Dodano: 2007-05-19, 17:16 ]
asiula26, a jeszcze co do tych ludzi, którzy nie przepuszczają, to też to znam, to poprostu trzeba się upomnieć, gdybyś powiedziała, czy mogą państwo mnie przepuścić, to pewnie by to zrobili, ostatnio było właśnie o tym na "dzieńdobry z tvn" tak to ludzie nie widzą, tzn widzą, a nie chcą widzieć! :ico_zly: Ale ja też nie umiem się upom,inać, jeszcze mi się to nie zdarzyło...

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

19 maja 2007, 17:31

Witam

avisek fajnie, że do nas dołączyłaś. Zdjęcie wejdzie dopiero jak napiszesz 10 postów (takie to jakieś popierniczone) więc klikaj klikaj. Albo wklej nam używając fotosika. My tutaj tak robimy.

Ja dziś mam miluchny dzień. Korzystam z pogody. Byliśmy z Jarekiem na plaży ze dwie godzinki i poopalałam się. Oczywiście z umiarem, no ale ramionka przyróżowiło no i nogi moje blade trochę wzięło hehe.
No a teraz pogoda się psuje i zaraz chyba będzie padać. Tak więc idę na ogródek pranie zdejmę i zaraz wracam.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 maja 2007, 17:37

A my wrocilismy z hipermarketu zrobilam zapas mieska i obiadek zjedlismy i lezelismy i ogladalismy tv az nam sie przysnelo :-D P jeszcze spi a ja juz wstalam
Krocze mnie boli dzisiaj i raz brzuszek jak na okres :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość