Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 lut 2010, 17:29

dobrze, ze u nas wreszcie wiosennie, bo ja juz miałam serdecznie dość. Chociaż i tak teraz jesteśmy w domu uwięzieni

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 lut 2010, 22:10

My też jesteśmy w domu uwolnieni. Najpierw z powodu śniegu. Teraz z powodu błota. Osiedle jest nowe i nie ma jeszcze drogi. Na 30 pare rodzin mieszka może 6. W czwartek mamy okulistę i już mężowi powiedziałam, by się z pracy zwalniał,bo jak się zakopię autem, to kto mnie wypcha jak będę z dziećmi w środku.

Co do ząbkowania, to faktycznie nie wiadomo do końca czy to gryzienie to ząbki. Mój Mati znów w ogóle tak nie robił, a zęby szły jak grzyby po deszczu. Pierwszy na 3,5 miesiąca, a na 7 miesięcy już miał 7 zębów!! :ico_szoking:
Jak wkładam małej palca do buzi i jeżdżę po dziąsłach to się śmieje i przestaje płakać;)

Dziś byliśmy na urodzinkach, ale późnio robione bo na 17 więc średnio nam pasowało. Wyszliśmy przed 19 i na bajkę byliśmy w domu. Mała najpierw leżała i się śmiała, potem spała troszkę, ale jak się już obudziła to w tym hałasie nie mogła się odnaleźć i dużo płakała. Mati też już fisiował i się zmyliśmy.

Jutro mieliśmy iść do tego kina z Matim, ale ta bajka jest w trójwymiarze, a M wyczytał, że to szkodliwe szczególnie dla dzieci i zostajemy. Poczekamy na coś normalnego.

Zapisaliście się na kontrolne usg bioderek?? ja kurde jak się wreszcie po wielu dniach dodzwoniłam do rpzychodni, to mi powiedziała, że terminy są na 27 kwietnia i moje dziecko będzie już za duże!! ciekawe czy do drugiej przychodni się dostanę.

Kilolek z tymi przepisami, to wielki spokój!! przecież do świąt jeszcze miesiąc:)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 lut 2010, 00:53

Zapisaliście się na kontrolne usg bioderek?? ja kurde jak się wreszcie po wielu dniach dodzwoniłam do rpzychodni, to mi powiedziała, że terminy są na 27 kwietnia i moje dziecko będzie już za duże!! ciekawe czy do drugiej przychodni się dostanę.
ja bylam na początku stycznia a teraz mam przyjść w kwietniu dopiero. U nas całe szczęście zapisy co miesiąc ale tylko przez 1 dzień. Jak na styczeń tatę wysłałam żeby nas zapisał to był pod przychodnią o 7 a w kolejce byl 52!!! Fakt, ze to do wszystkich specjalistów dziecięcych była ta kolejka ale i tak koszmarna. Mama w tym samym czasie próbowąła się dodzwonić i udało jej się za 90 razem a i tak ona nas szybciej zapisała niż tata wystał w kolejce. Sama nie miałabym szans nas zapisać

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 lut 2010, 13:16

To jakiś koszmar to zapisywanie i stanie w kolejkach...

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

28 lut 2010, 15:22

witajcie niedzielnie

unas piekna pogoda niestety siedzimy w domku :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
do srody bo antybiotyki mamy do wtorku
ale Wiki niepojdzie jeszcze do szkoly bo dzieciaki wroca z feri zakatarzone i znow mi cos zlapie dlatego siedzimy w domku
najgorsze ze miala ferie 2 tyg i byla chora :ico_placzek: :ico_placzek: szkoda mi jej ale taki urok

no moja Zuzka tez trze te dziaselka i wklada prawie cala reke a jak jej dam paluszek i jej potre to sie smieje i widac ze przynosi ulge :ico_oczko:
no ale pewnie za szybko na zabki pewnei sie tam przygotowuje
zreszta tak jak kilolekpisala ze dzieci teraz sa zainteresowane swoimi raczkami i je z checia badaja :-D

kilolekjak tam chlopcy??juz troche lepiej??
zdrowka dla nich :ico_oczko:

umnie tez niema problemu z ortopeda jak Zuzia miala miesiac skonczony to dzwonilam do przychodni i zapisali i miala termin na 2 miesiec sowjego zycia
i teraz tez idziemy po 2 miesiacach na kontrol
czyli we wtoerek takze zobaczymy mam nadzieje ze bedzie poprawa :ico_noniewiem:

takze ciesze sie ez niemam takich problemow tak jak matikasia wpsolczuje cie naprawde i ten termin kurka nie dla nich najlepiej jak czlwoiek sam na swoj koszt pojdzie i zrobi :ico_zly: :ico_zly: mam nadzieje ze znajdziesz gdzies blizszy termin :ico_oczko:

szkoda ze nieposzliscie z Matim do kina ale jak to am byc w 3D to ja tez ym nieposzla napewno niedlugo bedzie normalna bajka

uciekam na obiedek
papa :ico_oczko:
milej niedzielki zycze

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

28 lut 2010, 16:46

Witam listopadówki.
Mam dziewczyny do Was pytanie dlaczego nie piszecie na dzieciaczkach październikowo - listopadowych????

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 lut 2010, 17:52

No właśnie nie wiem czemu tam nie piszemy. gdzie to dokładnie jest?

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

28 lut 2010, 19:59

matikasia, http://www.naobcasach.pl/forum/viewforum.php?f=17
tutaj jestesmy :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-02-28, 19:00 ]
a dokladnie tutaj http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... b9#5186678

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

28 lut 2010, 22:13

No to dziewczyny można całkowicie zamknąć ten temat i przenieść się na http://www.naobcasach.pl/...40068b9#5186678 zapraszam do podzielenia się swoimi przeżyciami jakie zafundowały wam Wasze pociechy kochane ;-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 lut 2010, 22:14

hej ja tylko na moment także przepraszam, ze znów tylko o sobie...

Kubie lepiej ale Michasiowi coraz gorzej niestety. Dziś nie spałam wcale, bo wołał co 10 minut i ciągle chciał się do cyca przytulać...
Jutro idziemy na osłuchanie i nie wiem co będzie, bo od piątku antybiotyk a tu nie dość, ze nie pomaga to jeszcze coraz gorzej :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość