sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

12 lip 2008, 23:27

dziwna jakaś, wogóle mowiła, że tej małej daje już kiełbasę i inne dziwne rzeczy... bo musi się oswajać ze smakami... :ico_puknij: jakaś nienormalna :ico_noniewiem:

No rzeczywiście dziwna kobieta!!!
Pinko, udanych wakacji :-) :-) :-)
A ja w poniedziałek do pracy :ico_placzek:
Dobrej, przespanej nocki kobiety :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 lip 2008, 07:23

Cześć, stawiamy poranna :ico_kawa: dla wszystkich. My już nie śpimy od 6:20 (budzik nas zbudził), Jarek pojechał po linki do bagażnika i jak wróci to jedziemy. Do Polanicy na szczęście nie jest aż tak daleko.
sabi_k77 pisze:A ja w poniedziałek do pracy :ico_placzek:

Współczuję powrotu do pracy, wykorzystaj ten weekend na maxa :-)
Udanej i słonecznej niedzieli Wam życzę :-)
Do usłyszenia później :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

13 lip 2008, 08:54

witam i ja dziekujemy za :ico_kawa: skorzystam z checia.
Moj maz w pracy a my autobusem jedziemy do tesciow na kawke maz tam przyjedzie prosto z pracy.Musze isc gotowac jakis obiad bo o 13 jedziemy.Amelka wydaje dziwne dzwieki.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

13 lip 2008, 09:15

cześć dziewczyny. Kuba już wyszedł do pracy, Gabriel ma przedpołudniową drzemkę... ja walczę z komputerem

Pinko rajstopek nie mają niestety, tylko półśpiochy ewentualnie-ja Gabciochowi je zakładam, bo niby spodenki, a stópki zakryte jednak... body mają z krótkim, długim i na ramiączkach, czapeczki, buciki nawet... takie standardowe ciuszki niemowlęce.

a kostiumy owszem są fajne i niedrogie, ale nie ma na mnie rozmiaru :ico_placzek:

w tej hurtowni szukaliśmy spacerówki i znaleźliśmy zwykły wózek taki jak marita z roana, ale na 3 kołach, fajny czarny w okręci białe i chyba kupimy tylko stelaż ze spacerówką, a jak się następna dzidzia urodzi to dokupimy gondolę, bo ten wózek, który kupiłam w marcu jest tak irytujący, że aż mi się nie chce iść na spacer jak o nim myślę... jak w końcu wysmaruję maila do tego gościa to spadnie z krzesła :ico_zly: żałuję strasznie, że od razu nie wyłożyliśmy większej kasy i nie kupiliśmy czegoś lepszego-po prostu nie przypuszczałam, że można tak spierdzielić wykonanie tak prostego urządzenia :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

13 lip 2008, 09:44

Witam i my,
wczoraj pojechliśmy na dwie godziny na wesele bo dzwoniła po mnie bo jak się obudził to nic nie dało rady, a taki spocony był że bo przebierać musiałam, po nocy go wykąpałam dzisiaj znowu bo się cały klei, duszno jest strasznie. Ale dzisiaj już trochę lepiej widzę jak narazie bo i się uśmiechnie a wczoraj to cały czas na rękach tylko i płakał dużo :ico_placzek:
justyna trzydniówka nie ma żadnych odjaw oprócz gorączki, nawet do 42 stopni może dojść i wtedy to tylko zbijanie temperatury, po trzech dniach schodzi ja ręką odjął czasem zostaje ale nie zawsze wysypka, doktorka to mówiła że raz wysypka była okropna bo taka fioletowo bordowa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 lip 2008, 18:38

Justyna, te półśpiochy, to fajna sprawa, chyba skorzystam z Twojej propozycji, dam Ci znać najwyżej, jak będę do Wrocławia jechała :-) Dzięki jeszcze raz.
Co do wózka, to nie możesz go reklamować? Zwrócić? Ja kupiłam Roana Kortinę i jestem baaaardzo zadowolona, choć samą spacerówkę też będę kupować, bo lekką potrzebuję :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 lip 2008, 19:13

Czesc ja sie tylko witam i chwale sie ze majeczka ma zabka :-D i uciekam bo sie maja niecierpiwi

buziaczki papapa

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

14 lip 2008, 07:43

Czesc dziewczyny!!!
Stawiam :ico_kawa: od rana, napije sie któraś ze mna???

[ Dodano: 2008-07-14, 07:57 ]
Przepraszam, ze sie nie odzywam, czytam Was caly czas, ale nie mam weny do pisania. Przechodze maly kryzysik przez tego mojego malego szkraba. Dawidek caly czas placze, marudzi, malo spi, nawet w nocy budzi mi sie 2-3 razy(a budzil sie tylko raz). W sobote byla u nas meza siostra i mi troche pomogla tzn. ponosila, bo on caly czas na rekach, zaproponowala mi zeby przeszla sie prywatnie do jej pediatry, zeby obejrzala malego, wiec jesli lekarka nie bedzie miala w tym tygodniu urlopu to przejde sie z Dawidkiem do niej. Mysle ze to przez zeby jest taki marudny, ale zebow jeszcze nie ma, w sumie dziaselka sa rozpulchnione wiec moze lada dzien wyjda :ico_sorki: :ico_sorki:
Musze juz uciekac bo maly sie obudzil
buziaki papa

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 lip 2008, 09:52

Czesc!
Ja sie przylaczam do :ico_kawa: !

Weekend minal zdecydowanie za szybko :ico_zly: ! Musze sie przywzyczaic, ze w poniedzialek do roboty...
a.... no i zapomnialam sie pochwalic, moi szefowie, zeby mi umilic powrot do pracy dali mi podwyzke, no od razu lepiej na duszy :-) kochani ludzie sa naprawde!

Przez 2 dni zar sie lal z nieba, nie do wytrzymania byl ten upal! Dzisiaj jest juz przyjemnie ;-)

Renia, wspolczuje Arturkowi, bidulek meczy sie z ta goraczka!! Moze juz mu przeszlo?? Mam nadzieje. Jak on super stoi.... no chyba niedlugo zacznie chodzic? :ico_szoking:

Asia, milo ze zajrzalas! U mojego tez jeszcze zebow nie widac, ale nie jest tez marudny, da sie wytrzymac, a przed wszystkim spi ladnie w nocy! :-)

Mariola, fajny wozeczek, my taki planujemy kupic, ale to dopiero na przyszly rok, ten co mamy jest OK, i jako spacerowka w zimie tez sie sprawdzi mysle!

Iwona, brawa dla Majeczki!! :ico_brawa_01:

Mielgo dzionka, zajrze potem... musze wracac do pracy :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 lip 2008, 10:09

witajcie

czy mozna sie do Was dołaczyc??
czasem Was podczytuje, jestem ciekawa co nas czeka :ico_oczko:

jesli mowa o zabkach, to moj Marcelek ma juz 2 dolne jedynki :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość