Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

28 sie 2007, 21:57

karolas bardzo się cieszę że Amelka uniknie leżenia w szpitalu i operacji!! Uff!!! Wszystko ładnie się wklęśnie, zobaczysz!! I nie mogę się doczekac żeby zobaczyć jak wyglądasz w nowej fryzurce!! Już się nic nie przejmuj i pamiętaj że zawsze masz nas - LUTÓWKI!!
MAmcia fajnie że bedziesz mieć tą szkołę, bo rzeczywiście trochę zmienisz otoczenie i pozytywnie się to odbije na twojej psychice!! Ja pójdę do pracy jak mnie wezwie pani drektor poradni w której staram się o pracę. Złożyłam podanie i teraz czekam kiedy zwolni się miejsce za kobietę która odchodzi na emeryturę. Może się okazać ze nawet do końca roku zostanę więc z Bartusiem, ale nawet się cieszę!! Żal mi go zostawiać! Ale barzdo się cieszę bo moja mama odejdzie w przyszłym roku na emeryturę więc mój tata nie bedzie sam do pilnowania mojego synka!
Iza chyba większość naszych dzieci teraz tak się głupio budzi w nocy. U nas to chyba jest spowodowane ząbkowaniem zębów górnych, tzw,ocznych więc to jest dużo bardziej bolesne niż dolne. A poza tym strasznie się rozgadał od tygodnia, a do tego tak lądnie pełza że przemieszcza się wokół własnej osi i na boki się turla. Może niedługo zacznie już raczkować, kto wie?!
Magdzinka nowe zdjęcia Asi są przecudne, nie dziwię się że od razu was przyjęli u lekarza jak przyszłaś z taką ślicznotką!!! A swoją droga dobrze że wcześniej cię przyjęli bo po roku to moglo być już nieciekawie z oczkami jeśli coś tam jest nie tak. Strasznie muszą być męczące takie ćwiczonka... Nie wyobrażam sobie mojego bączka żeby powtarzał takie ćwiczonka jak piszesz, pewnie darł by się w niebogłosy. Ostatnio stał sie bardzo nerwowy. Ale nic dziwnego, przecież mamy wodniczki, a to strasznie nerwowy naród!! :ico_haha_01:
Dorota M. dbaj o siebie kobieto!!! Nie możesz się tak forsować, niedosypiasz i w ogóle barzdo dużo pracujesz. Oni chyba nie mają serca Ci twoi bliscy... Choć zdaję sobie sprawę że sytuacja nie jest ciekawa bo teściowa chora... Ale przecież troszkę ponad pół roku temu rodziłaś. A Agatka całe dnie bez mamusi... biedulka!! Jesteś przede wszystkim matką, chyba ktoś o tym zapomniał!!

[ Dodano: 2007-08-28, 22:01 ]
Dziś przyszła do mnie moja druga przyjaciółka jeszcze z czasów dzieciństwa. I powiedziała że też jest w ciąży. Pisałam Wam ostatnio że w zeszłym tygodniu jedna moja bliska przyjaciółka ucieszyła mnie tą wiadomością a tu dzis druga!! Okazuje się że termin porodu beda miały w odstępie tygodniowym w kwietniu, a co śmieszniejsze to pobierały się obie w lipcu 2005 też z odstępem tygodniowym od siebie!!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

28 sie 2007, 22:13

lutowki napisałam mega posta ale mi sie skasował i jestem wsiekła teraz, wiec nie wiem czy bede jeszcze cos pisac powklejam tylko to co mam bo jestem wściekła ze zapomniała to zapisac co napisałam :( :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
No to ja juz wysle wam lepiej te moje fotki nowych włosow bo cos dzis klikam tu i tam i co chwilke cos mi sie kasuje ja nie wiem strita mam dzis w oczach, masakra co ja tu wyprawiam ;)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

28 sie 2007, 22:23

karolas, slicznie wygladasz, bardzo ladna fryzurka :ico_brawa_01:
no bardzo przykro ze post sie wykasowal :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

28 sie 2007, 22:27

lutowki napisalm mega posta i mi sie wszystko skasowało to juz wiecie i tak sie tym wkurzyałm, ze ciezko mi sie zabrac za pisanie od nowa ale moze cos niecos skrobne poki sie fotki spiworka wgrywają. No i obiecane fotki spiworka daję, ja sobie akurat kupilam szary bo mi taki pasuje kolorek no i wiecie koc nie bdzie wypadał tzn. ten spiworek jak dzieci kopia nozkami bo szelki przechodza przez śpiwoór tak jak widzicie
magdzinka super torcik dla małżonka, ogladałm i sie oblizywałammniammm. Super nowe fotki joasi we wózeczku i kapelusiku Boskie
dorota.m. całe szczescie,ze dzis na giełde nie musiałas jechac, kurcze współczuje ci ale cos chyba pisałas ze tydzien bedziesz tesciową zastepowac tak? to zycze by tydzien szybko sie skonczył
ania0807 moj maz tez chrząka jak pali ćmiczki i tez go o to gonie jak Amelcia spi, na szczescie on pali tylko i wyłacznie w kuchni pod wyciągiem w pokojach absolutnie nie mam mowy ale i tak jak tam w tej kuchni nieraz chrzaknie to Amelke jest w stanie obudzic jesli juz spi ok. godzinki to ma lekki sen i ją obudzi co mnie wkurza na maksa
MAMCIA ty mnie chyba wczoraj pytalas czy trzeba juz łozeczko opusic na sam dól, powiem ci ze nie wiem do czego Julcia zdolna jest juz hahaah, bo np. Mela to mnie zaskakuje z dnia na dzien, dosłownie teraz to juz nawet nie moge poduszki zostawic na dywanie co robiłam zeby nie leciała do tyłu na plecki bo cwaniara mała podnosi sie na niej tzn. na poduszce kurcze podpiera sie rączkami i wstaje na nozki a co dopiero bedzie jak wyczai tak jak julcia ze o szczebelki mozna sie podciągnac to nie wiem. Od momentu jak dziecko zacznie stac w łozecku to jeszcze troszke zanim np. załapie ze mozna nozke zarzucic na szczebelki a potem to juz mykkkk i mozna wychylic sie do przodu i poleciec hi hi, nie no to nie jest smieszne ale lepiej obnizyc przed czasem zanim ma byc zapozno ja tak za dwa miesiace chyba obnize juz na sam dół bo jak widze melci poczynania to az strach.
Ale cie mążuządził, tez bym sie wkurzyła nie ma co :ico_zly:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
katelajdka No bartus do tatusia podobny jak nic i niezły grubasek, synowa bedzie miala co robic z gotowaniem hhahahhha. Choc i Amelcia niczego sobie kobitka, wazy 8050kg. tak jak wam dzis pisałama u tego chirurga była dziewczyna tez z córeczką 13 miesięczna i jej wazyła 8kg. i sie biedna zmartwiła ze Amelka ma niecałe 7 miesiecy i wazy juz wiecej, ale ja uspokoiłam, ze moze taka jej natura ze bedzie drobnej budowy hi hi.
Ale zbieg okolicznosci z tymi twoimi kolezankami co brały slub i teraz taka sama róznica ja nie moge, to ja tak mam z jedna kumpela ze ona urodziła 4 lata temu pierwsza syna w lutym a ja kacpiego w maju a teraz ja w lutym Amelcie a ona w kwietniu drugiego synka. 4 lata temu była roznica wieku 2 miesiące i ona rodziła pierwsza a teraz ja rodziłam pierwsza i tez ronica jest 2 miesiące hahahha niezle :)
malgosia a małgosie ze Skoczowa gdzie wywiało?
Kochana odezwij sie kobieto, acha ona chyba zakuwa bo cos pisala o prawie.
A czytaął przygode z owadami dobrze ze wszystko dobrze sie skonczyło. W radiu dwa dni temu mowili i było głosno o ataku szerszeniw lesniczowce chyba w zielonogórskim, i dwoch mezczyzn zgineło a jeszcze zaatakowały kobiete ktora jest w szpitalu takze bogu dzieki ze wszystko oki małgosiu.
LUTOWKI wam tez wyskakuje znow ten bład ogólny?/?? Mi często i przez to nie moge sie tu dostac na forum nieraz prze pół dnia cholercia no
A któras z was pisała na jakiej stronce wywołuje fotki z cyfrowki, czy mozecie mi podac jeszcze raz bo moja strona przez ktorą chcaiłam wywował przestała istniec i mam problem bo czeka na wywołanie 400 fotek, dodoam ze nie chce mi sie tego przegrywac czy cos chciałabym wysłac gotową do wywołania płytkę to gdzie polecacie?

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

28 sie 2007, 22:53

karolas przerąbane jak tak post zniknie!! JA tez się strasznie wkurzam!!! Ale fryzurkę asz superową! Mój mąż powiedział ze wyglądasz extra!!
Kurcze nie myślałam o tym kiedy trzeba bedzie opuścić łóżeczko na niższy poziom. A tu rzeczywiście jak się dziecko podnosi to już robi się niebezpiecznie.
Ale fajny masz ten śpiworek. JA dziś dostałam używany wprawdzie śpiworek od koleżanki mojej cioci. Jest w porządku, granatowy wiec bedzie pasowac do wózka. Ale zastanawiam sie jak dziecko w tym się trzyma bo nie ma tam miejsca żeby przeciagnąć pasy pod pupką, dziwnie, a jak ty to mocujesz w wózku??

[ Dodano: 2007-08-28, 22:59 ]
karolas ja wywoływałam na www.edysk.pl hekkate podała tego linka. Ja jestem zadowolona ze zdjęć.
Jutro okaże się ile Bartuś waży. Idziemy na szczepienie na żółtaczkę. Mam nadzieje ze bedie dobrze i mimo ząbków wyrzynających zniesie to nieźle. :ico_sorki:
Amelka nie bedzie mieć problemu z gotowaniem dla moejgo Barcika bo on do jedzenia jest superowy!! Wszystko mu smakuje!! hihihihi:) Po powrocie moi rodzice powiedzieli że ich zdaniem to bartusiowi przez tydzień jak nas nie było to nóżki trochę schudły.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

28 sie 2007, 23:10

karolas, bajeczne masz te wloski i widze ze na kolorku jednak poprzestalas, i te pasemka jasniejsze robia optycznie ta twoja fryzurke wieksza, tak sobie myslalam zeby sie sciac jak ty hihih ale sama nozyczkami nie wykombinuje :ico_wstydzioch: hihih trzeba bedzie fryzjera poprosic hihihih nawet sie nie warze juz tykac moich wloskow! a co do lozeczka to dzieki ze mi to powiedzialas ja nawet nie myslalam zeby ona jakos mogla sie przechylic, ale widocznie dzieciaczki maja pomysly i jutro obnizymy z mezem do samego dolu hihihih, a spiworek ekstra widze ze mozna przez niego rowniez przelozyc szeleczki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-28, 23:18 ]
katelajdka tez sie ciesze o ta szkole a zarazem boje, ale ty bedziesz miala super, bo niedosc ze prawdopodobnie do konca roku mozesz zostac z bartuskiem to jeszcze twoj tato bedzie sie nim opiekowal, wiec glowa spokojna, a ja ta opiekunke chyba bede kamerowac hihihihi niewiem, idziemy an spotkanie w czwrtek i pogadamy z nia ale jak mi cos nie spasi to zrezygnujemy z nia bo maz mowil ze jakas niby dziwna, najbardziej bym chciala tak jak ty masz wlasnie, ze ktos z rodziny sie by mial opiekowac, no ale co zrobic, a najgorsze ze opiekunka bedzie nas kosztowac ponad 1000 zl :ico_szoking: a tu jeszcze tak maja ze jak sie spoznisz nawet o piec minut to 250 zl kary musisz zaplacic no szok normalnie wiec w srody bede sie musiala zwalniac wczesniej zeby zdarzyc, echhhhh tak bym chciala byc w Polsce w tym momencie....

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 sie 2007, 23:28

Dziewczyny ...nie mam czasu Was przeczytać ... ale jutro sie postaram nadrobić zaległości ...

kochane, trzymajcie jutro za mnie mocno kciuki bo o 15:30 mam egzamin z prawa ...boję sie, że obleje- jakoś nie miałam głowy do nauki :ico_placzek:a jak nie zdam to koooniec ...zaczynam panikować :ico_noniewiem: Trzymajcie za mnie

Dobranoc, pa

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

29 sie 2007, 09:10

HekkateDzięki za adres na pewno obejrzę :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
KarolasBardzo mnie cieszy, że nie obejdzie się bez zabiegu u Amelki. W nowej fryzurce wyglądasz bosko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ile kosztuje taki śpiworek?
KatelajdkaJa od samego początku ubieram Łukasza tak po dorosłemu :-D Śpiochów używam wyłącznie na noc bo jakoś za nimi nie przepadam a poza tym wcześniej wszystkie mu spadały ze stóp a teraz na odwrót nie mieszczą się :ico_szoking:
Wkurza mnie jak słyszę, że mama w domu ma superowo, że do pracy nie chodzi bo może sobie pospać i odpocząć :ico_zly: To okropne bzdury! Ja bym wolała iść do pracy niż całymi dniami sprzątać, karmić zmieniać pieluchy uspokajać. Nie sądzę, żebym była w tym osamotniona, kocham swoje dziecko ale przydało by mi się czasem od niego oderwać.
MałgosiaMocno trzymam kciuki
Ania 0807Ja mam dokładnie identycznie mały zasypia koło 20 potem co 1,5 godziny się wybudza zasypia dopiero jak ja idę spać i jest koło mnie do łóżeczka za chiny nie daje się odłożyć bo od razu budzi się i histeria gotowa.
MamciaMoja noc chyba przebija Twoją :ico_zly: :ico_zly: Dziś jestem jak błoto normalnie. Mały nawet nie mam pojęcia ile razy się obudził, cyca chciał a tu jak na złość puste ( chyba nerwy mi zahamowały pokarm) tak mnie ssał że dziś całe cycki mam sine :ico_placzek: :ico_placzek: Jak czytam że wasze dzieci śpią całą noc albo się budzą raz czy dwa to normalnie szlag mnie trafia na tego mojego Łobuza :ico_zly: Jestem ciekawa czy kiedyś uda mu się przespać noc. :ico_zly: ja bez Łukasz to jestem normalnie tylko dwa razy dziennie po kilka minut jak z psem na dwór idę i to nie zawsze bo czasem małego w nosidełku biorę - i to dopiero kurde wysiłek jest i po dworku i na 3 piętro z tym klocuszkiem słodkim i jeszcze ten mój bzikowaty pies masakra normalnie

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

29 sie 2007, 09:11

Małgorzatka, trzymam wielkie kciuki!!!! napewno pojdzie dobrze, a jak cos to trzymam tez kciuki na paluszkach u stop!!!! :ico_brawa_01:


dziewczyny jak wasze dzieciaczki reaguja na kurczaczka?? ja Julci zrobilam znowu obiadek z kurczaczkiem po tygodniowej przerwie, bo zeszlym razem sie obudzila o 2 w nocy i spac nie chciala, i dzis to samo :ico_szoking: obudzila sie o 3 w nocy spac nie chciala, wiec pomyslalam ze o nieee znow sie zaczyna wczoraj o 5 rano dzis o 3 i ze sie juz przyzwyczaila wiec wychodzilam z pokoju i wracalam co trzy minutki i kladlam z powrotem i po 25 minutkach zasnela, a maz oczywiscie w jej obronie i jeszcze mi sie oberwalo po nosie , a dzis jak spojrzalam na kupke - takie kulki jak u kroliczkow, i skojarzylam ze zeszlym razem to samo bylo :ico_szoking: po kurczaku wlasnie, ja niewiem czy ona mieska jesc nie moze? czy co? poczulam sie potwornie bo moze ja brzuszek po prostu bolal :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-29, 09:21 ]
asiam_26, ojej...no rzeczywiscie mialas okropna noc......niewiem jak cie pocieszyc...bo ja w najgorszym przypadku mam ze Julcia sie obudzi raz jak jej cos dolega, a tak to spi, ale rozumiem ze musisz sie okropnie czuc, ja bylam dzis obudzona tylko przez 1,5 godiznki a strasznie sie czuje, a co dopiero jak Lukaszek tak sie czesto budzi :ico_szoking: :ico_olaboga: a rozmawialas moze z pediatra czemu maly tyle sie budzi? pije z piersi, ale moze da sie to jakos uporzadkowac zeby tak czesto nie pil?, na wieczorek kaszke jakas moze, lub mleczko modyfikowane? jak jeszcze karmilam Julcie w nocy piersia to ona na wieczor zawsze jadla cale mnostwo jak szalona co pol godziny ale za to mialam spokoj w nocy, budzila sie raz wtedy, a potem cyculki mi odmowily bo wieczorkiem brakowalo mleczka to modyfikowane jej podalam, i wtedy zaczela przesypiac nocki, hmmm z reguly tak jest ze jak dzieciuszek tak czesto sie budzi w nocy jak ma 6 miesiecy to jeszcze dlugo bedzie sie budzil.....moze poczytasz ta ksiazke o spanku, wysle ci na maila jesli mi podasz!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

29 sie 2007, 09:55

asiam_26, spoko,, ja ostatni raz się wyspałam chyba na początku ciąży z Zuzią....
karolas fajna fryzurka
Małgorzatka, trzymaj się kochana ! Jakby nie było będzie dobrze! Ja też trzymam kciuki

[ Dodano: 2007-08-29, 10:04 ]
A dziś moje dzieciątko zasypiało o tak:
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości