Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 kwie 2013, 21:29

kurde tylko żeby czytać w nocy bez lampki to już trzeba kupić ten paperwhite- właśnie doczytałam
ja Aguli nie kłuję na razie dodatkowymi, może po roku a jak nie to po 2 żeby raz kłuć...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 kwie 2013, 21:52

Marta ten paperwhite kupiła Kaśka na komunie znaczy ja wybierałam. No i powiem Ci że fajnie chciałabym ten podświetlany ale on równocześnie jest dotykowy a jednak wolę nie dotykowy.
kupiłabym bez reklam, wtedy ta gwarancja pewniejsza nie? kurde, tylko kto mi da 200zł, bo mam dwie na razie :ico_haha_01:
no pewniejsza.
szczepionka u nas 220 chyba
a jaką szczepicie? To moja przychodnia tak zarabia na nas :ico_zly: poprzednia dawka chyba 265zł kosztowała czy 270zł teraz 260.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 kwie 2013, 21:53

Marta można przesyłać pliki więc jak coś to Ci prześlę :-) Jak trafisz w mój gust.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 kwie 2013, 22:02

podobno na amazonie niemieckim opłaca się kupować kindla jak ktoś ma kogoś kto mieszka w Niemczech

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 kwie 2013, 22:45

Ale Was dziś wywiało...żadnego wpisu :ico_szoking:
Nie wiem jak u Was, ale u nas mimo straszenia pogoda dalej utrzymuje się wiosenna :ico_sorki:
Dzieciaki zasmarkane co prawda, ale przyjemniej na powietrzu niż w domu więc wyszliśmy :ico_noniewiem:

No i obiecane zdjęcie mojego gnomka:)

Obrazek

A tu foto które musiałam zrobić...nie mogłam się oprzeć :ico_haha_01:

Obrazek

Tak zastałam rodzinkę po powrocie z II zmiany z pracy....godzina 22:30 - Tymek padł w wózku, Jolka na kanapie a tatuś na niej :ico_szoking:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 kwie 2013, 23:35

A tu foto które musiałam zrobić...nie mogłam się oprzeć :ico_haha_01:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ja nie mogę super to zdjęcie. Do konkursu gdy tata siedzi z dziećmi :-D :-D

A Twojego gnomka słabo widać. W czapce śpi. Za to widać super buty też muszę chyba Maksiowi coś kupić bo w skarpetach zasuwa :-D

ja nie zaglądałam bo cały dzień w biegu a teraz też padam a jutro mam gości więc od rana dokończenie sprzątania i jedzenie robię. Do tego ciasto mi nie wyszło :ico_zly: tiramisu wzięłam mascarpone z biedronki bo zapomniałam w lidlu kupić i mi pociekło :ico_zly: :ico_zly:
Jutro dlatego też nie zajrzę. Bo i dzisiaj miałam gości ale dzisiaj luzackich :-D

dobra lecę spać bo padnięta jestem papa

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 kwie 2013, 23:48

[Gosia na fb mam foto Tymka chyba bardziej wyraźne... mąż z kom.wysłał a ja udostępniłam.

A buciki super są...takie małe trekingi, skórzane i ładnie profilowane :) Jola je nosiła w górach jak miała 1.6 roku. A Tymek już ma taki rozmiar :ico_szoking: Pepino by Rirosta...polecam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 kwie 2013, 11:03

Haha zdjecie boskie :-)
A Tymek cudno - widzialam na fb :-)
U nas dziś też całkiem ładnie.Moj brat przyjedzie dzis do nas z Lenką i idziemy na spacer wszyscy wiec aparat wezme i tez moze jakies fotki wrzucę :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 kwie 2013, 13:45

[Gosia na fb mam foto Tymka chyba bardziej wyraźne... mąż z kom.wysłał a ja udostępniłam.
jaki on do Ciebie podobny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jak ślicznie stoi i Ty coś wspominałaś że taki leniwy :ico_nienie: ale się zmienił stanowczo za rzadko pokazujesz zdjęcia. Śliczny jest taki już dorosły to mój tylko taki dzidziuś :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 kwie 2013, 23:31

[Gosia na fb mam foto Tymka chyba bardziej wyraźne... mąż z kom.wysłał a ja udostępniłam.
jaki on do Ciebie podobny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jak ślicznie stoi i Ty coś wspominałaś że taki leniwy :ico_nienie: ale się zmienił stanowczo za rzadko pokazujesz zdjęcia. Śliczny jest taki już dorosły to mój tylko taki dzidziuś :-D
Dziękuję za miłe słowa :ico_sorki:
Ale nadal leniwy bardzo jest, bo o raczkowaniu ani myśli...ba! Nawet pełzanie nie wchodzi w grę :ico_szoking: Podnosi tyłek wysoko i leży twarzą na glebie :ico_haha_01: A drze się przy tym :ico_olaboga:
Do chodzenia podchodzi bardzo chętnie i uwielbia gonić Jolkę jak się go za rączki prowadza.

A co do tego, że taki dorosły a Twój nadal dzidziuś... chyba każda matka chce widzi w swoim dziecku maleństwo... nawet jak na Jolkę patrzę...niby ma już 3 lata, pyskate to jakby miała z 6! Ale jak śpi słodko w swoim łóżeczku to jeszcze jest taka malusia... Aż mi się łezka w oku kręci :ico_oczko:

A wiecie jaka wyrodna matka ze mnie :ico_olaboga: Dziś Tymek tak długo płakał w łóżeczku aż padł sam! Powiedziałam że koniec z zasypianiem przy piersi, Ja muszę go trochę pomęczyć. Nie mam już siły na wielokrotne pobudki w nocy a potem jeszcze praca, dom i tak na okrągło :ico_noniewiem: Wczoraj walczyliśmy od 1 do 4 w nocy... nakarmiłam go a ten dalej chciał trzymać pierś w buzi. Ja smoczek, a on w ryk, ja butelkę, on dalej w ryk. W końcu zeszłam do salonu, wsadziłam go do wózka i tam zasnął i spał już do rana, a ja na kanapie. Rano jak się obudził to zaniosłam go mężowi i powiedziałam że ma się zająć dziećmi bo ja muszę odespać... No i spałam do 11:30 :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość