Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

03 lis 2007, 21:09

Hej Dziewczynki !!!
My caly dzionek z Marcinkiem w ruchu na poczatek odwiedzilismy jedna ciocie nastepnie druga ciocie i wyladowalismy u babci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mamusia sie naplotkowala napila kawki nawet bylo jedno piwko :ico_oczko: chociasz pogoda do duszy :ico_oczko: to jednak ten dzien byl udany a teraz moj maluszek zabawia tate hihihihih a ja mam chwile dla siebie :ico_oczko:

Madziorka Leonek przeuroczy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

03 lis 2007, 21:19

kamila i jasnie pani - KUPUJE CHUSTE :-)
pisac mi tu szybko jakie macie konkretnie i co sadziecie o tej

http://allegro.pl/show_item.php?item=26 ... %3C%2Fi%3E

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

03 lis 2007, 21:42

Czesc Dziewczyny!
W koncu tu dotarłam..
A dzien - uhuhu... intensywny!
Bo Krzys nie wypłynał na dorsza - bo na morzu sztorm:):
Wczoraj dotarłam do domciu po plotkach w Sopocie, kolo polnocy. Chłopaki juz chrapały grzecznie, wiec szybko wskoczyłam do lozka i tez odjechałam.. Ale bylo super! :): Misio zbudził nas o 8:30 i jeszcze lezelismy sobie w trojeczke w lozku.
A potem jak co sobote-intensywne rodzinne sprzatanko, pranie, odkurzanie, praswanie, mycie,gotowanie i takie tam.
Potem pobrykalismy po zakupy, bo w lodowce byla jedynie musztarda i caly zapas Miskowych sloiczkow :): hihi

I na zakupach byloby super,gdyby nie fakt, ze nosidełko idzie na sprzedaz. Gowniane - do nonono - niech sie sraja z takimi wynalazkami!
Miskowi cały czas sie odbijało.
Duzy obrywał ciagle aromatem strawionej jarzynowej.
Młody sie dusił i sapał
Głowka leciała mu do tyłu, albo na boki
Imajtał sie cały przy kazdym kroku
Dużego po 30minutach bolały ramiona i kregosłup
i generalnie do nonono. Wszystko.
Wiec super ekstra zalecenia i atesty Instytutu Matki i dziecka na nic sie nie przydały.
Nosz nonono! Zem sie zdenerwowała. Scierwo takie ludziom wciskaja
I zeby dorosłym
Toc przeciez to dla tegoBąbla
A on biedny,małosie nie pozygał, oddechu nie mogł łapac.
Zaskarzyłabym ich gdybym miała na proces - i na adwokata!


Pozniej pojechalismy do knajpki na pizze, bo bylo juz pozno, a obiadku w domu nie było.. A w domciu juz lenistwo i czysta rekreacja :-D

A teraz - Misio po kapieli, głodny jak wilk, darł japke az uszy bolały.. Izjadł - 360 ml mleczka z kasza!!!! :ico_szoking: :ico_olaboga: Trzy dokładki robilismy, Mały sie darł, a Duzy biegał miedzy kuchnia a pokojem z niedowierzaniem.
A potem :ico_szoking: :ico_noniewiem: O ZGROZO! Co to było!
Po trzechdniach zmagan, stekania i spinania dupci, z pomoca termometru, zrobilismy w trojke kupe! Duzy trzymal podkurczone nozki, ja pobudzałam dupcie termometrem a Misio cisnal.. I zrobił kupsko swojej dlugosci! :ico_olaboga: Bylismy przerazeni.. No ale udało sie, ulżyło i jest lepiej..
No i teraz spi. Padł.. Troche pobawił sie kołderka i zasnął Robaczek Kochany :):.

Dzis Duzy imprezuje, ze stara klasa z liceum - zrobili sobie zjazd z chłopakami :-D hihi. I zmiana warty w knajpce :-D Mamcia nie moze do nas wpasc przez 3 tygodnie, to teraz sie wymieniamy :):

A ja zaraz sie przebieram w dresiki, robie herbatke i bede leniuchowac.. I kursowac miedzy TT a telewizorkiem. Wymocze sobie stopki, zrobie manicure, pedicure i bede sie delektowac cisza w czystym domu! :ico_haha_01:

Kamilko - ja ten schemat zywienia troche olewam. Wiem ze moj Misio ma dostawac wiekszosc mleka, a diete teraz rozszerzam baaaardzopowolutku- boje sie jak cholera.
A co do pajaca - wiem ze masz taki sam. Ja zamowilam ostatnio taki komplecik, pamietasz? Ale niby był na 6-9 miesiecy,czy nawet 9-12 a na Miska jest teraz dobry :/ Wiec musiałam sie rozejrzec za czyms innym, a to nowe, z metkami to sie zaczaiłam :):

W ogole ta numeracja ciuszkow dzieciecychjest do nonono! Według nich, moj synek to jest wielkoludem i powinien juz smigac w ciuchach na 9 miesiecznego niemowlaka! BEz sensu :/

Frydza- fajne foteczki :-) I dobrze ze juz sie dogadałas i wytlumaczylas sobie wszystko z bratowa!

Astrid- Super ze Arus tak rosnie! Wszystkie Bąble nam kiełkuja jak na drozdzach!
A jesli chodzi ohandelek pierwszego, to wyszedł super i jestesmy zadowoleni :-D Warto było troszke sie pomeczyc.

Avisku - faajny pajacyk dla Malutkiej :-D

Madziorka- Leos jest sliczniutki. I zazdroszcze Ci tej muchomorkowo - kubusiowej zabawkido lozeczka :-)

Madzia - fajnydzionek miałas :): hihi i po ostatnich postach widze ze tez MArcinek wieeelki chłopczyk i musisz dosztukowywac garderobe :):


A teraz uciekam. Zrobie sobie maseczke i bede sie rozkoszowac chwila :ico_oczko:
Buzibuzi :ico_kawa:

[ Dodano: 2007-11-03, 20:43 ]
Ale zem pier... posta :ico_noniewiem: :ico_olaboga: nono... Madziorko - wstrzymaj oddech - dzis Cie pobiłam hihihihi :):

Avisku - chusta po prostu boska! Jest piekna! Jak bede miała przypływ gotowy to tez sobie taka strzele!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

03 lis 2007, 22:04

witam dotarłam
poczytałam ale chyba mi sie pamięć zoblokowała i niewiele pamiętam , ale tak

Magda26 Marcinek duzy chłopak

Frydza szczera rozmowa zawsze oczyszcza atmosfere, dobrze że pogadałaś (nawet SMSowo) ze szwagierką ale bądź czujna

Karolina24 dzięki za zupkowe rady

i chyba tyle spamiętałam

Co do zupek to dziś zrobiłam samą marchewkę z odrobinką pietruszki i za drugim podejściem Emila zjadła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: także dobrze jest

z ważnych wieści to jeszcze to że znalazłam opiekunkę. Mąż ze szwagierką będą pracować na zmiany a opiekunka będzie z Emi te 1,5 godzinki jak oni pojadą do pracy i z pracy, więc jeden kłopot z głowy

A teraz zmykam do spania bo tej nocy Emika nie dała mi pospać
papatki

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 lis 2007, 23:32

avisek, ja tam nie jestem taką specjalistką jak Jaśnie Pani. Ona na pewno lepiej oceni ci tą chustę. Mi się tylko wydaje, że ona krótka jest. Moja ma ponad 4 metry a tu tylko 2,7??? Na pewno nie jest to ta sama co na tym zdjęciu.

Frydza śliczne foteczki. Madziorka a twoje nie chcą mi się otworzyć :ico_placzek: . Z pięc razy odświeżałam stronke i dalej nic.

Juli ale się naśmiałam z twojego postu. Aż mamie przeczytałam i ona też prawie padła na podłogę jak usłyszała o tej kupie i nosidełku. Choć szczerze mówiąc o nosidełku to wcale nie zabawne tylko raczej tragiczne z tego co piszesz.
A co do wielkości tego pajaca to właśnie miałam napisać, że jakiś duży bo rozmiar 80 to na rok przecież ponoć. Ale później doczytałam dokładnie wymiary i okazuje się, że faktycznie z numeracją to można zwariować.

Ja się już dziś też zalogowałam na naszej klasie, ale jest w niej tylko jedna dziewczyna i to taka, którą średnio lubiłam. Teraz robię obstrzał studiów. Może tam kogoś znajdę.

[ Dodano: 2007-11-03, 22:35 ]
Aaaaa!!! Wedle obietnic nagrałam dziś Tomcia. Tylko wkleję jak wrócę do domu bo nie wzięłam kabla i nie mogę ich zgrać z aparatu. I będzie mała niespodzianka... ale na razie ciiii....

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

03 lis 2007, 23:36

Matko! Przed chwila u sasiada rozwył sie cholernyalarm! I to jaaaak! :ico_olaboga: Tu za sciana. Wył i wył jak opetany, zmieniał intonacje, narastał iswidrował w uszach.. A Misio spał.. I spi nadal.
A ja mało nie wyszłam z siebie.Z dusza na ramieniu latalam jak kopnieta i nie wiedziałam co mam robic. Zadzwonilam do Krzysia,a ten kazał dryndac na policje,zeby przyjechali, zobaczyli i jakos poradzili.. Bo sasiad z warszawki i tu jesttylkow weekendy.. :/
I w akcie desperacji, po 30 minutach, gdy juz chwytałam za słuchawke, alarm zwyczajnie sie wyłączył..
UFFF....
Pufff..
Zawału sie nabawie, przez takie numery.
A Misiek bezstresowo.. Luuuuzik. :): Zrobiłam potem niewyrazne zdjecie w ciemnym pokoju, jak sobie smacznie chrapie :-D

I klika fotencji :

Tutaj polowałam na paluchy w buzi - ale sa tylko w raczkach :
Obrazek

Wyspany Robaczek hihi :
Obrazek
Obrazek

Misio - człowiek, guma! :):
Obrazek
Obrazek

Na brzuszku - ślinimy wszyyyystko co sie da!
Obrazek
Obrazek

W krainie bajkowych snow:
Obrazek

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

03 lis 2007, 23:46

indigo a jaka masz konkretnie ? jaka marka, czy jest szyta? i co sprawdza sie, jestes zadowolona?

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 lis 2007, 00:07

Avisku ja mam chustę NATI. Szczerze mówiąc rzadko ją używam narazie. Na wiosnę na pewno będę częściej.

Juli niezłe fotki. Myślałam, ze tylko mój ludek się tak wygina a tu widze, że to normalka hihi. A ten wyspany usmieszek też skądś znam... miło jak dziecko wyspane i szczęśliwe co?

A widzę, że Krzysio śpi na poduszeczce tak? Nie boisz się? Ja wciąż jeszcze się nie mogę odważyć na podusie choć ostatnio o niej myślałam z powodu tej zniekształconej główki. MOże to od twardego materaca? A jakbym dała miękką poduszeczkę to by było lepiej jak myślicie?

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

04 lis 2007, 00:20

no nic musze doczytac i na cos sie zdecydowac, w kazdym badzrazie to wydatek okolo 200 zl :-( ale warto sprobowac, najwyzej sprzedam a to towar chodliwy :-)

juli - krzys jest super... ja zmykam spac bo moje szczescia juz spia - wszystkie trzy :-))

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 lis 2007, 00:21

Kamilko - nie nie.. To nie podusia- to taka zwykła flanelowa pieluszka.. Ja tez pokico nie podkładam podusi.. Chyba zaczne dopiero po 6 miesiacu.. albo i pozniej.
A te wyspane usmieszki - rzeczywiscie, cudo :):

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość