Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 lip 2008, 10:28

cześć dziewczyny.

Pinko tylko daj mi znać kilka dni wcześniej żebym mogła zadzwonić do tej kobiety i się z nią umówić.
Co do wózka to raz pisałam reklamację, ale spytali mnie o datę zakupu na allegro i później się nie odezwali-nie będę się z nimi użerała, co innego gdyby to była firma z Wrocławia, Kuba mi kazał to olać, ale jak już kupimy drugi wózek to na pewno to tych partaczy napiszę, bo co idę na spacer to jestem na nich wściekła jak osa...

Misia trzymaj się... w końcu mu przejdzie, a to jak szczęśliwym chłopcem wtedy będzie w dużej mierze zależy od Twojego podejścia teraz w tych okolicznościach-może powinnaś poprosić którąś babcię o pomoc? Bo wiem dobrze, że gdy dzidziuś ma taki ciężki okres to trudno dać sobie radę samej :ico_sorki: i nie stracić przy tym cierpliwości i pogodnego podejścia...

Gosiu Ja Ci tej pracy współczuję, ale szczęście w nieszczęściu, że masz fajne szefostwo :ico_brawa_01:
Jak wiele lat temu poznałam Kubę to mówiłam mu, że pochwalam taki tradycyjny model rodziny-czyli, że chętnie bym została kurą domową, bo czuję do tego powołanie, kocham piec pachnące ciasta, potrafię robić takie rzeczy, które dawno przeszły do lamusa, jak szydełkowanie, robienie na drutach, szycie na maszynie itp, bo mama mnie tego uczyła gdy byłam dzieckiem, poza tym odkąd pamiętam marzę o tym, żeby być mamą i odchować trójkę szczęśliwych łobuziaków, wtedy Kuba mi obiecał, że tak właśnie będzie jeśli tylko będziemy razem :ico_noniewiem:
znam wiele kobiet, które tylko czekają aż babcia się zdeklaruje, bez żalu zostawiają szkraba i lecą do pracy, bo tam plotki, koleżanki, można się spełniać zawodowo-i w zasadzie dla mnie to ok, bo robią to czego faktycznie chcą, najgorsze jest gdy kobieta chce być z dzieckiem a musi iśc do pracy ze względu na pieniądze...

[ Dodano: 2008-07-14, 10:29 ]
Emilia czy kiedyś już do nas nie zaglądałaś?? oczywiście, że możesz dołączyć-zawsze się cieszymy na nowe forumowiczki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-14, 10:34 ]
A właśnie, dziewczyny, my ostatnio dziennie jakiś film ściągamy i wczoraj mieliśmy problem co pobrać... Macie jakieś dobre tytuły? tylko nic w stylu star wars :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 lip 2008, 11:51

Cześć, u nas nocka super, jedna pobudka, nawet nie wiem o której. Pogodę dzisiaj mamy kiepską, pochmurno i na deszcz się zbiera.... no ale jestem w "Polanickiej strefie mroku".... mam nadzieję, że się wypogodzi. Jarek wczoraj wrócił do Wrocka, strasznie mi za nim tęskno, przyjedzie do nas dopiero w piątek z moim bratem. Ja zostałam z bratową i dwoma bratanicami.
misia85 pisze:napije sie któraś ze mna???

Ja bardzo chętnie, pomimo spania do 9, jestem śpiąca, to pewnie przez pogodę.
Witaj emilia7895, jasne, że możesz się przyłączyć... im nas więcej tym lepiej :-) Marcelek jest prześliczny, którego się urodził, szybko mu te ząbki wyszły :-)
Fintifluszka pisze:Pinko tylko daj mi znać kilka dni wcześniej żebym mogła zadzwonić do tej kobiety i się z nią umówić.

Oki doki, na pewno dam Ci znać wcześniej, zawsze sama mogę podjechać do Ciebie, żeby Kuby nie kłopotać :-)
Fintifluszka pisze:znam wiele kobiet, które tylko czekają aż babcia się zdeklaruje, bez żalu zostawiają szkraba i lecą do pracy, bo tam plotki, koleżanki,

Też znam parę takich dziewczyn, nawet nie tyle im chodzi o plotki, tylko nudzi je siedzenie w domu z dzieckiem, nie rozumiem tego, ja tam się z Ulą nie nudzę i też chcę z nią być w domku :-)
Fintifluszka pisze:A właśnie, dziewczyny, my ostatnio dziennie jakiś film ściągamy i wczoraj mieliśmy problem co pobrać... Macie jakieś dobre tytuły? tylko nic w stylu star wars :ico_oczko:

Nawiedzona narzeczona (ang. Over her dead body komedia) bardzo mi się podobał, coś w stylu "Ducha", polecam :-)
Zmykam, muszę poszukać szydełek, bo z bratową będzieszy sobie szydełkować różne rzeczy :-)
Miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 lip 2008, 12:51

pinko pisze:znam wiele kobiet, które tylko czekają aż babcia się zdeklaruje, bez żalu zostawiają szkraba i lecą do pracy, bo tam plotki, koleżanki,

Też znam parę takich dziewczyn, nawet nie tyle im chodzi o plotki, tylko nudzi je siedzenie w domu z dzieckiem, nie rozumiem tego, ja tam się z Ulą nie nudzę i też chcę z nią być w domku :-)


No ja napewno nie wrocilam do pracy dla przyjemnosci, chetnie bym sobie posiedziala w domu, moge zostac nawet kura domowa, bardzo by mi ten zawod odpowiadal, ale niestety rzeczywistosc nie jest taka rozowa i jest mi bardzo ciezko :ico_placzek: . I nie wiem jak to przezyje jak bede musiala na przyklad zostawic go z jakas opiekunka, bo jak na razie to wszytsko to tego zmierza, ze bedziemy musieli wynajac niane, chyba ze moj P wezmie urlop wychowaczy, bo jego pensja do mojej sie nijak ma... nikt nie mowil, ze bedzie latwo, ale niczego nie zaluje!!! Zazdroszcze Dziewczynom, ktore moga sobie siedziec w domu z dzieciakami.

Emila 7895, witamy w naszym skromnym gronie :ico_brawa_01:
Marcelek sliczniusi! Moze napisz pare slow o sobie to lepiej sie poznamy.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 lip 2008, 13:49

pinko pisze:Zmykam, muszę poszukać szydełek, bo z bratową będzieszy sobie szydełkować różne rzeczy :-)
Miłego dzionka
hehe no to widzę, że podobnie spędzamy wolne chwile :ico_oczko:
pinko pisze:zawsze sama mogę podjechać do Ciebie, żeby Kuby nie kłopotać
On w pracy bardzo dużo jeździ samochodem i często jest w śródmieściu, więc albo podjedzie, albo się umówimy jakoś, żeby nie musiał szukać mieszkania-z tym zawsze największy kłopot :ico_oczko:

mz74 pisze:chetnie bym sobie posiedziala w domu, moge zostac nawet kura domowa, bardzo by mi ten zawod odpowiadal, ale niestety rzeczywistosc nie jest taka rozowa i jest mi bardzo ciezko
no właśnie to miałam na myśli mówiąc, że
Fintifluszka pisze:najgorsze jest gdy kobieta chce być z dzieckiem a musi iśc do pracy ze względu na pieniądze...
...nie powinno tak być i uważam to za wielką niesprawiedliwość

pinko pisze:Nawiedzona narzeczona (ang. Over her dead body komedia) bardzo mi się podobał,
dzięki, jak się skończy pobierać dzisiejszy film to poszukam tego.

Gabryśko śpi na podwórku, ale coś się zbiera na deszcz...

Poszliśmy w nosidle na pocztę, wysłać nakrętki od bobovity :-) niestety była kolejka i sobie wyszliśmy, ale w warzywniaku zauważyłam białą paprykę, którą tu ciężko dostać, a była mi potrzebna do leczo, więc nabrałam cały worek i postanowiłam kupić od razu resztę składnikó, do tego pićko i inne pierdołki i szłam do domu z dzieckiem w nosidle i taka obwieszona zakupami :ico_olaboga: aż dziw, że dziury po moich stopach nie zostały w chodniku :ico_oczko: jak odpięłam Gabrylego w domu to miałam takie uczucie, że zaraz odfrunę

idę zamieszać leczo

[ Dodano: 2008-07-14, 14:08 ]
wczoraj po kąpieli

Obrazek

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 lip 2008, 15:39

Witam juz po pracy.dziewczyny niestety przez te deszcze zaczlo mnie zalewac bo jeszcze dachu nie zrobili,wczoraj o 22;30 zadzwonilam do nich ze kuchnia i łazienka zalana i oni przyjechali zaczeli cos stukac na strychu a tu nagle woda jak z kranu leci mi z halogenu niezle mamy zalane .tyle ze firma podobno nam przemaluje mieszkanie tak powiedzial mi sam szef zobaczymy.Amelka spi ale niespokojnie bo dzisiaj na szybko klada dachowke na mojej stronie zeby juz niezalewalo.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 lip 2008, 15:53

Dzieńdoberek,
u mnie jest siostra z dzieciaczkami teraz i fajne miny robi mój bratanek jak płacze.

justyna a jaki konkurs? do kiedy on jest?

Eh.. i można powiedzieć że ja tak trochę kurką jestem bo cały czas tylko w domu z małym i przy garach :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 lip 2008, 15:53

Mariola,

Wspolczuje! Masakra, dobrze ze jakis kawalek dachu komus nie spadl na glowe... :ico_olaboga: Mam nadzieje ze jak obiecali to Wam odmaluja, bo teraz z tymi fachowcami to nigdy nic nie wiadomo.

U nas tez bedzie sajgon, w srode wymieniaja nam drzwi do mieszkania!! Mam nadzieje ze bedzie pogoda i Pawelek w tym czasie pojdzie na spacer

[ Dodano: 2008-07-14, 15:54 ]
Renia,

a jak Arturek, dobrze juz sie czuje??

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 lip 2008, 15:57

No właśnie Arturek już od wczoraj lepiej, zeszła mu gorączka ale na rękach cały czas by chciał oczywiście

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 lip 2008, 16:00

Dobrze, ze juz nie ma temperatury!
My w tym tygodniu na szczepienie, ciekawe ile wazy moj klopsik... :ico_oczko:
Mam nadzieje ze nie bedzie takich scen jak ostatnio... moj maz latal po wszystkich aptekach za szczepionka :ico_olaboga:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 lip 2008, 16:11

http://www.allegro.pl/item398649348_woz ... _wa.htmlto jest ten sam wozek co kupilam i najlepiej dalam za niego 299 a tu jeszcze plus przesylka wiec dobrze ze na allegro nie zamawialam

[ Dodano: 2008-07-14, 16:11 ]
http://www.allegro.pl/item398649348_woz ... _w_wa.html

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość