Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

21 wrz 2008, 17:59

Czesc Kochane

czuje się fatalnie teraz mnie rozłożyło :ico_placzek: :ico_zly: :ico_chory: . Mężuś sie stara jak może zając Frankiem ale mały nie nuczony bycia beze mnie .

Nocke mieliśmy do kitu bo cos mały sie budził z płaczem i jestem niewyspana i przeziebina.

Basiu nie mysl że Zuzia ciebie nie potrzebuje :ico_nienie: na dobre wam to wyjdzie bo sie wyspicie i bedziecie miały wiecej sił na zabawe razem i wszystko w dzień sobie ndrobicie cała czułosc :-)
musi spac wtulonma we mnie no i efekt jest taki że ja rano wstaje polamana jak nie wiem
u mnie to samo , strasznie mnie bola póżniej rece i barki bo spie w takich pozycjach że szok żeby Frankowi było wygodnie

[ Dodano: 2008-09-21, 18:01 ]
Sylwia ja jestem resztką sił ale jakoś siedze :ico_chory: gardło mnie strasznie boli

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

21 wrz 2008, 18:43

asiab, szczerze współczuję przeziębienia, musisz być dzielna bo nawet sobie nie wyleżysz choróbska, ani nie bardzo prochy jakieś zarzyć.. dobrze że my z Zuzikiem zdrowe (tfu tfu przez lewe ramię :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

21 wrz 2008, 22:04

hej, dziewczynki,

asiab, zycze szybkiego poworotu do zdrowia!!!

ja jutro juz wracam do domu, u nas ok, Olo grzeczny, tylko te nocki wcia zi wciaz... uf

Zirafka, bardzo sie ciesze, ze Kubulkowi ise odmienilo i wsuwa nawet marcheweczke, potrzebowal wiecej czasu widocznie :-) :ico_brawa_01:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

21 wrz 2008, 22:09

zuzka spala ze mna od urodzenia 6 miesiecy to jest jej 3 noc w luzeczku, ja tez ja usypialam w naszym luzku i spala do mne przytulona malo tego cyc musial byc na wieszchu, teraz jak sie przebudzi daje jej herbatke popije i zasypia, a przez 6 miesiecy jaka ja bylam polamana , nie wiem jak dlugo to tak bedzie pieknie bo jak znow zeby jej beda szly to moge zapomniec o łuzeczku

[ Dodano: 2008-09-21, 22:10 ]
Sylwia.O.,
ale masz fajnie.

Awatar użytkownika
Agusia78
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 01 lis 2007, 19:34

22 wrz 2008, 00:22

a u nas to całkiem pokręcone :ico_wstydzioch: ja śpię z Hanią, Bartuś w łóżeczku a tata...no cóż tata wyniósł się do innego pokoju :ico_wstydzioch: dzieci nie dawały mu w nocy spac a jego praca wymaga pełni świadomości, bo jak będzie nieprzytomny to może sobie krzywę zrobic. więc śpimy osobno :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 wrz 2008, 08:57

u nas nocka bardzo zla, :ico_noniewiem: maly budzil sie co chwile i plakal :ico_olaboga:
chyba przebijaja mu sie górne kielki....

a wczoraj budzil sie tylko 3 razy...

[ Dodano: 2008-09-22, 08:59 ]
czy dawalyscie swoim dzieciakom winogronka?? Marcys bardzo lubi sobie polizac, jak ja jem, tylko w sumie nie wiem czy juz moze je jesc...
soczek winogronowy jest od 4 mies., wiec nie wiem...(soku nie lubi...)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

22 wrz 2008, 09:35

emilia7895, ja dawałam obierałam ze skóry i wydłubywałam pestki a Zuzia wsuwała.. a wczoraj i przedwczoraj jadła śliwki :ico_brawa_01:

przed chwilą była u mnie niania Zuzi na rozmowie.. jak ja zostawię moje dziecko :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-09-22, 09:37 ]
mam ją jeszcze tydzień tylko dla siebie, chyba zacałuję ją i zagłaskam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

22 wrz 2008, 09:40

a u nas to całkiem pokręcone ja śpię z Hanią, Bartuś w łóżeczku a tata...no cóż tata wyniósł się do innego pokoju dzieci nie dawały mu w nocy spac a jego praca wymaga pełni świadomości, bo jak będzie nieprzytomny to może sobie krzywę zrobic. więc śpimy osobno
Agusia u nas jest dokładnie tak samo. Ja z małą (pól nocy bo pierwsze póol prześpi w łóżeczku) Kubuś w swoim lóżku a tata w innym pokoju.
czy dawalyscie swoim dzieciakom winogronka??
moja już jadla winogronka ale z naszej działki i nie pryskane.

A moja mała bardzo fajnie nauczyla sie jeść sama. Tzn daję jej w rękę biszkopta a ona gryzie kawały i potem sobię na dziąsełkach to rozgryza i bardzo fajnie jej to idzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 wrz 2008, 09:43

A moja mała bardzo fajnie nauczyla sie jeść sama. Tzn daję jej w rękę biszkopta a ona gryzie kawały i potem sobię na dziąsełkach to rozgryza i bardzo fajnie jej to idzie
moj Marcys tes je biszkopciki jak ma ochote :-)
potrafi pol tego wiekszego zjesc

my oo soboty mamy przerwe w jedzeniu czegos innego, oprocz mleczka, moze maly potem zaskoczy... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

22 wrz 2008, 09:48

moja też biszkoptem nie pogardzi, ale jakoś po ostatnich przygodach daję jej tylko mały kawałeczek. Jak dam jej całego to i tak połowa biszkopta leży pokruszona na ubranku.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość