Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

03 maja 2007, 10:46

witam dziekujemy za zyczonka i skladamy serdeczne zyczonka dla innych solenizantow

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

03 maja 2007, 16:27

dzieki za zyczenia my rowniez monisi i dominiczkowi zyczymy wszystkiego naj :ico_tort:
dzis wieczor poswiecam wam takze do zobaczenia

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 maja 2007, 17:12

Witajcie kobietki Dopiero teraz znalazlam czas zeby do was zaklikac
Dzisiaj mialysmy ciezka noc.... Mala obudzila sie o 1 nad ranem :ico_szoking: i juz obudzila sie bo byla wyspana i chciala jesc.. a my poszlismy spac o 22 00 no i juz po spaniu,ok to wstalam dalam jej jesc i tak sie z nia bawilam do 3 nad ranem a zasnelam dopiero kolo 4 bo mnie meczyl kaszel ale to z alergii i potem bylo troche smiesznie z tym naszym spankiem ...
Mala Nicole to spala u nas na naszym lozku sama :ico_szoking: Ja spalam na tapczanie w stolowym dlatego ze kaszlalam i balam sie mala obudzic a moj maz to spal sobie w innym pokoju bo musial sie wyspac bo do pracy i to takie jakies zakrecone bylo wszystko..

Tak ogulnie to dzisiaj bylam u dentysty i u lekarza bo juz byly wyniki mojego moczu i jest Ok,tak samo u dentysty bylam dzisiaj nareszcie ostatni raz ale jestem zadowolona bo mi super zeby zrobil

Dzisiaj to wogule mala Nicole od rana jest marudna i malo spi,takze dzisiaj nie pogadam za duzo..
Ale nadrobie jutro

Iwona wszystkiego naj dla Piotrusia i buziaczki

Kaola to fajnie ze sie podobalo malutkiej w zlobku

Ja uciekam zajrze do was wieczorem paaa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 maja 2007, 18:59

Aaaaaaaaallllllllllleeeeeeee dzisiaj nas mało :ico_noniewiem:

My byliśmy dzisiaj po raz pierwszy na placu zabaw, Antoś robił "buju buju" na huśtaweczce, baardzo mu się podobało, włozylam Go do dużego samochodziku i tez mu się podobało :ico_oczko:
Spacerek był udany i przysworzył nam duzo usmiechu na synkowej i maminej bużce :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Iwonka trzymam Cie za slowo ze do nas zajrzysz wieczorkiem :ico_oczko:
Kristi, no to miałas nieciekawą nockę :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

03 maja 2007, 19:18

hej
Kristi no to niezla mieliscie nocke wspolczuje troche.

dzisiaj u mnie bylo spotkanko z innego forum dzieci urodzonych w lipcu zreszta tak jak Monika bylo swietnie to juz chyba trzecie przynajmniej dzieci sie integruja i ucza sie roznych rzeczy od siebie :)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 maja 2007, 19:38

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla dzisiejszych solenizantów .... :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-05-03 ]
Moja Łobuzica ...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-03 ]
A teraz smacznie śpi ... hm... ciekawe czy to już do rana ??? :ico_noniewiem:
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-03 ]
lecę jej kieckę ściągnąć ... bo chyba jej niewygodnie .... bo chyba piżam się nie da juz ubrać .... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-03 ]
abyss20, chyba świetne są takie spotkania ...
A i w UK też macie "fajowo" super place zabaw- extra spotkania .... poszłabym na takie (ale do UK nie zamierzam emigrować :ico_smiechbig: )
Tęskni mi się za wyjściami , spotkaniami - i wydaje mi się że takie teraz w towarzystwie innych mam byłybo ok- bo z koleżankami które nie mają bąbli to są takie spotkania dwóch różnych światów - no właśnie dziś była u mnie koleżanka ze starych dobrych czasów panieńskich zaprosić nas na ślub i wesele - 9 czerwca ... pięknie - w sobote komunia .... same imprezy .... :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 maja 2007, 21:04

Aginka, cudowna jest Twoja Malwinusia :ico_buziaczki_big: i widzę ze Jej juz tak oczko nie ucieka... :ico_haha_02:
abyss20, no to fajnie sie tak spotkać...tyle dzieciaczkó, tyle kupmelek...pogaduszek :one:

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

03 maja 2007, 21:21

my poszliśmy na sapcerek przed 13 i zabłądziliśmy u teściów :roll:
siedziałam przez ponad 4 h na słońcu i grałam z Łukim i jego sis w remika...i tak mnie spiekło że :cry ramiona,dekold,ręce,plecy :roll: :cry jestem jak rak :roll: dobrze,że zciągnęłam ramiączka ze stanika i bluzkę zsunęłam so stanika,bo bym miała niezłe plamy...
ide się smarować i spać,bo czuję iż gorączka poopaleniowa będzie w nocy :roll: :cry :cry :cry

do jutra babolki :!: :cry39

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 maja 2007, 21:48

elvira22, :ico_pocieszyciel: znam ten ból - choc narazie w tym roku jeszcze nie jestem opalona ...
Maggie, ucieka Malwinie oczko i to coraz bardziej - wybitnie gdy patrzy w dal lub gdy sie zapatrzy ...

[ Dodano: 2007-05-03 ]
ja póki co jestem w :ico_szoking: Malwina śpi .... :ico_haha_01:

wogóle wszyscy już śpią - a ja jutro pędzę do pracy na 8 - więc też pójde spać ... tym bardziej że i tu nikogo nie ma ...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 maja 2007, 07:27

Dzien dobry Maminki
Witam sie ladnie z wami z rana i musze powiedziec ze nocka ladnie minela,Nicole zasnela o 22 00 a teraz jeszcze spi w naszym lozeczku i tak sobie do 8 30 pospi,ja sie juz nie kladlam bo czuje sie wyspana.Ta wczorajsza nocka byla straszna ale dzisiaj juz bylo wszystko normalnie,dzisiaj mamy grilla znowu :ico_brawa_01: Jakos czesto go robimy ale trzeba wykorzystac pogode jeszcze poki co bo zapowiadaja deszcze tym bardziej ze do moich tesciow przyjechali goscie to jest dokladnie chrzestna mojego meza z mezem i tez trzeba troche z nimi pobyc... Ale oni to sa Ok

Aginka Jaka slodka ta twoja malutka Malwinka a jak ladnie potrafi sie patrzec i nie zauwazam zeby jej cos z oczkiem sie dzialo Super fotki i ciebie tez widac no widze cie po raz pierwszy :ico_oczko:

Abyss to fakt takie spotkanka z innymi ludzmi co tez maja dzieci sa bardzo ciekawe sama jestem ciekawa jak by to bylo jakbym ja sie tak z takimi mamusiami spotkala i wymienila poglady pewne tam doswiadczenia na temat dzieci byloby fajnie ale chyba troche poczekam na takie spotkanie :ico_haha_02:

Wiecie co jak juz wspomnialam ze moi tesciowie maja tych gosci z Pl i ten wujek mi mowi taka jakas rada.. ze "mam nie byc niewolnikiem dziecka" a dokladnie mial na mysli ze jak mala tylko cos zaplacze albo cos zamarudzi to ja odrazu ja zabawiam,czy uspokajam i mowi do mnie ze potem sobie niedam rady bo bedzie tego czy tamtego odemnie wymagac jak ja tak naucze ja jak pomysle o tych jego slowach to mysle ze wujek nie do konca ma racje bo jednak to jest taki etap uwazam ze teraz mpzna dziecko rozpiescic ale tak w granicach rozsadku i potem z tego wyrosnie,przeciez kazda z nas byla rozpieszczona i wyroslysmy na w porzadku kobietki to tak do konca niewiem o co temu wujkowi chodzilo?? Np.jak sie mala obudzi to ja ja biore na raczki,i u mnie na rekach dochodzi do siebie...tak sie budzi,a wujek gada zeby ja zostawila w wozku bo tak tez jej sie nie stanie nic i bedzie ok denerwuje mnie ze tak mi mowi co mam robic bo sami maja tylko jedno dziecko i jestem ciekawa czy tez tak sluchali innych doswiadczonych przez starszych rad?? Ja watpie,bo jednak kazdy chce swoje dziecko na swoj sposob po swojemu wychowac a nie sluchac ze to masz robic tak a to inaczej... Oj temacik rzeka ale ja wsie nie przejmuje za bardzo to co moj wujek mowi..

Zycze wam milego dnia i pieknego weekendu bo on wlasnie nadchodzi duzymi kroczkami Pozdrawiam i buziaczki :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-05-04, 07:40 ]
Aha zapomnialam wam powiedziec ze malutka moja Nicole to teraz kiwa glowka czesto jak cos niechce to tak i tak ale np.Moj maz mowi do Nicosi Nicole powiedz papa (czyli tata po niemiecku bo wspominalam wam ze ja mowie z mala po polsku a moj maz po niemiecku) a Nicole na to kreci glowka ze nieee :-D :ico_haha_02: :ico_oczko: Smiesznie to wygladalo i mialam ubaw z malutkiej a jaka byla mina mojego meza no ale to takie slodkie uroki ale to mi sie podoba to krecenie glowka malej jak cos jej nie pasuje i nie podoba sie :ico_oczko: Wogule to jest slodziutka i kochana i powoli zaczyna rozumiec ze mala nie jest tylko dla mnie ale dla swiata dla ludzi,i musze wiedziec zemalutka ma tez babcie,dziadka i oni tez ja kochaja tylko mam takie glupie wrazenie ze mala czasami mnie nie zauwaza jak jestesmy u tesciow ale to wszytsko znowu sie do jednego sprowadza ze mnie ma caly czas a dziadkow widzi nie za czesto ale sie rozpisalam to moze wam pokaze moja mala kochana kruszynke :ico_oczko: :ico_haha_02: Pare zdjec tylko dla was:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-04, 08:13 ]
Ok moje male szczescie kochane i slodkie sie obudzilo wiec zmykam ale zajrze do was pozniej Buziaczki paa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości