Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

19 maja 2007, 21:15

avisek, a do czego potrzebujesz płatki kosmetyczne dla dzieci?Ja o takich nie słyszałam , do pępuszka kupiłam gaziki jałowe w aptece a do przemywania oczu będę używała moich płatków kosmetycznych.Twoja córcia faktycznie jest drobniutka, wytrzymaj jeszcze trochę.A ile przytyłaś w ciąży?

Asiulka a ty szalejesz z tym sprzątaniem, muszę się zmobilizować do mycia okien i kabiny prysznicowej , ale jakoś nie mogę, bo jak wejdę do brodzika to nie mam jak się wykręcić a mowa umyć szyby na dole

Agniecha współczuję ci gładzi , bo ten pyłek włazi wszędzie, ale jak juz skończycie remont to jak ślicznie będzie :ico_brawa_01:

Kamila , ale ci zazdroszczę spacerów nad morzem......... uwielbiam plażę i mam nadzieję ,że w sierpniu wybierzemy się z dziciaczkami chociaż na kilka dni żeby mogły nawdychać się jodu

Madzia i jak łóżeczko już ubrane?Na pewno wygląda ślicznie

Ja miałam spokojny dzionek, upiekłam cisto i leniuchowałam bo brzusio mi twardniało co chwilka i miałam lekkie skurczyki.Wizytę u gin mam w poniedziałek.

Spokojnej nocki kochaniutkie papapapapapa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 maja 2007, 21:25

I po wizycie gosci bylo bardzo sympatycznie :-D :-D ciocia oznajmila ze mam ogromny brzusio pewnie duza dzidzia bedzie hi hi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ASIU gratuluje dorodnej dzidziuni i oczywiscie ze to mala krolewna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zmykam polezec pa pa kochane :607: :607: :588: :588: :585: :585: :585: :585:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 maja 2007, 21:46

Aciu tak lozeczko juz przygotowane wyglada przeslicznie :-D
A moj P ogalad ajakis film dla mnie nie ciekawy postanowilam zajrzec zobaczyc czy ktos jest :-D :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 maja 2007, 21:50

my zaraz bedziemy ogladac film,ale nie wiem jaki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

19 maja 2007, 23:42

Acia wbrew powszchnej opinii mieszkańców południowej Polski Szczecin nie leży nad morzem. Na plaży byłam nad jeziorkiem, ale też było super.

Jutro idę na tą rocznicę komuni i przez godzinę robiłam przymiarki, bo w nic się nie mieszczę :zly:

Idę lulu. A mały tak szaleje że masakra hehe, ale dobrze mmusia to lubi przecież. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 maja 2007, 23:52

witajcie
dominika i avisek witajcie na forum... jak milo ze nam sie grono powieksza.... hihi a juz tak niewiele nam zostalo hihi

lucy fajne zakupki... to juz wszystko masz?????

avisek ja tez mam skrocona szyjke... wiem o tym od miesiaca.. kiedy bylam w polsce i moglam miec badanie ginekologiczne... tutaj nikt by tego nie zauwazyl,. bo w anglii nie mamy kontaktu z ginekologiem... hihi takze w polsce lekarz powiedzial mi to samo.. nastraszyl i kazal lezec... ale tutaj uslyszalam ze to nic groznego... a nawet norma... i mam jedynie nie uprawiac zadnych ostrych sportow.. a chodzenie plywanie i aktywnosc jak najbardziej wskazane...
i przeszlo mi poczatkowe przerazenie i strach... ale gdzies tam w glowie to zostalo i czasem mysle sobie, ze moge urodzic za szybko...
ale nie daje sie zwariowac... polskie podejscie lekarzy jest zupelnie inne.... i staram sie je wyposrodkowac.... hihi

aniu gratuluje zdrowej coreczki !!! super!!! :ico_brawa_01:


a my juz wrocilismy z londka 2 godziny temu... i wlasnie sobie biesaiadujemy. milo gaworzymy na sensowne tematy o dziwo hihi
chlopcy drinkuja a ja przysypiam... czytam was.. slucham ich i czasem wtracam swoje trzy grosze,,,, hihi

a od wczoraj czuje sie padnieta... nie wiem co mi jest... ale chyba dalam sobie w kosc tym tygodniem hihi jeszzce nie odespalam hihi a dzis caly dzien chodzenia.. ale staralam sie czesciej odpoczywac.... i juz tak sie nie forsowalam
hihi takze zaczynam sie chyba sypac powoli.... takie uroki ciazy...
ale mam nadzieje, ze to minie.... hihi

dziewczyny a jak was boli to krocze???
ja odczuwam od wczoraj taki pojawiajacy sie czasami na chwile taki bol klujacy... w samym dole... niekoneicznie w kroczu... sama nie wiem.. ale bardzo nisko..
on nie jest meczacy.. ale denerwuje mnie i niepokoi...
ale moze to poprostu kolejny urok ciacy
wczesniej nic mnie nie bolalo totalnie i dlatego teraz dla mnie to nowosc... i nie wiem czy aby ok????
aha i jak chodzilam dzis to co jakis czas czulam jak brzuch mi twardnieje... mam wrazenie jakby dzidzia sie wypinala... ale nie wiem czy dobrze mysle.. ale to cos a la to hihi
moze ja juz rodze co/???
adasmowi to powtarzam to juz sie stersuje.. bo ja mu mowie, ze rodze co chwile
i smiali sie dzis z przemkiem,, ze fajnie byloby urodzic w metrze.. to dostane bilet do konca zycia... albo w galerii narodowej to dostane jakies dzielo sztuki od krolowej hihi
i tak sie nabijaja
a przemek jeszcze mowi ze od razu ochrzci hihi zabawni sa co nie??? hihi
ale niech sobie maluszek jeszcze troche posiedzi hihi

dobra zmykam, bo kark sie odzywa...

chyba zaraz pojde spac, :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: bo jutro jedziemy do oxfordu... wiec musze byc wypoczeta hihi

buziaki dla wszystkich papa

[ Dodano: 2007-05-19, 23:56 ]
a ja wymyslilam ze najlepiej urodzic w agencji mieszkaniowej hihi to moze maly dostanie mieszkanie za free....
lucy pomysl o tym...
adasiowi ten pomysl najbardziej sie podobal.. i mam sie przyczajac tam im blizej terminu hihi :ico_smiechbig:

a dzis mi sie snilo, ze urodzilam maluszka i zapomnialam, go karmic piersia hihi
i po kilku dniach sobie przypomnialam, ale nie wiedzialam czy mam jeszzce pokarm i kazalam adamowi ssac piers zeby sprawdzil... boze co za glupoty hihi

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

19 maja 2007, 23:59

chyba juz wszystko mam..prawie...nie moge znalezc poszewek na kolderke :ico_olaboga: madziorka nie wiesz gdzie moge dostac? moze w mothercare? zaraz poszukam na necie,bo w sklepach nie widzialam :ico_noniewiem: takie twardnienie to chyba normalne,ja mialam ostatnio takie bole jak na okres i balam sie ,ze rodze...ale przeszlo he he...i tak czasem mnie zlapie,ale na chwilke :-D kamilko mnie kiedys turystka w szczecinie zaczepila i pytala jakim tramwajem nad morze dojedzie :ico_szoking: :ico_smiechbig: myslalam,ze zartuje he he

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 maja 2007, 08:58

lucy23 pisze:mnie kiedys turystka w szczecinie zaczepila i pytala jakim tramwajem nad morze dojedzie
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: dobrze od rana miec dobry humor :-D

A my wczoraj spalismy w dzien i do 24 film ogladalismy jestem w szoku :ico_szoking: ale trening przed maluszkiem musi byc :-D
Madziorka my bylismy w sklepie z tv i stanelismy kolo takiego telkewizora za 30 tys a moj mowi " dobrze by bylo jakbys urodzila tutaj " ja pytam czemu a on " dali by nam ten telewizor " :ico_smiechbig: czego te chlopy nie wymysla :ico_smiechbig:

A ja zapraszam z rana na imprezke dzisiaj zaczynam 38 tydzien :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

20 maja 2007, 09:34

cześć wszystkim czerwcowym :ico_ciezarowka:

Aciu mycie okien może sobie odpuść, teraz to już chyba lepiej nie ryzykować :ico_noniewiem:

Lucy ja nie myję podłóg bp już przy odkurzaniu zaczynam się pocić, wanny też nie umyję bo brzucholek mi przeszkadza, także M. musi pomagać

Madziorka ja cie naprwade podziwiam, skąd w tobie tyle sił??

Mąż na rybach jak zwykle w niedzielny poranek, a ja robięsobie śniadanko, ale obiadu dziś nie gotuję. Jako że naszych mam nie ma w domu, zakomunikowałam M. że zabiera mnie dziś na obiad na miasto bo ja w niedziele do garów się nie zbliżam. Więc nie ma wyjścia chyba że sam coś ugotuje ja k wróci a w to wątpię.

Wczoraj wieczorkiem byliśmy na spacerze, p[rzy okazji wstapiliśmy na lody, a potem tak jak ty Madziu oglądaliśmy do północy film na DVD "Patrol" z Kevinem Kostnerem polecam
A teraz zjem coś i do was wróce.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 maja 2007, 09:40

Asiula to dobrze nie bedzie mi nudno :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość