Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 gru 2011, 14:55

a myslisz ze to przy zebach katarek poleci, bo nie wiem nie znam sie :ico_wstydzioch:
Jak najbardziej tak. Leci taka bardziej woda niż katar ale zapycha. U nas tak jest i nawet byliśmy u pediatry bo przy okazji mały wymiotował przez to. Pediatra nawet nazwała to zespołem ząbkowania czy jakoś tak.
zupelnie jak Antosia
Bo on w nią cały czas zapatrzony :ico_oczko:
ooo nowy Mati, slodki ma usmiech :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
własnie!!! teraz widze, sliczniutki jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziękuję :-D To właśnie jest cały Mateusz, uśmiech od ucha do ucha przez cały dzień.
Wiola to zrób zdjęcie Filipka, a potem wklej oba. Filip zazdrosny o Dawidka?

[ Dodano: 02-12-2011, 13:56 ]
Wiola, Dawidek na tym zdjęciu to wygląda na 2-3 m-ce starszego.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 gru 2011, 18:42

Witam kobietki

mam wieści - mamy 1 ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wczoraj przebiła się dolna prawa 1 i zaraz pewnie kolejna 1 wyskoczy na dole :-D :-D :-D pewnie stąd ten katarek :ico_noniewiem:

markotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krzysia za drugi ząbek

wiola85 super zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 7 miesięcy Mateuszka,no i super foteczka :ico_brawa_01:

tyle zapamiętałam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 02-12-2011, 17:50 ]
pisała do mnie mamaIzuni,że Adzie wyszła górna 2 :-D no i jej M został kierownikiem budowy autostrady A2 w Polsce a ona złożyła wniosek o wychowawczy,dziewczynki zdrowieją :-)

[ Dodano: 02-12-2011, 20:06 ]
aaa i Koroneczka napisała,że nie ma neta na razie i może w poniedziałek podłączą jej radiowy :ico_sorki: bardzo was pozdrawia :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

02 gru 2011, 21:19

cześć :-)

Wczoraj nocka była cudna, Krzysiu spał spokojnie, ani razu nie zapłakał i jak rano zadzwonił mi budzik, to byłam w szoku i w sumie nie wiedziałam o co chodzi, czemu w nocy mi dzwoni :ico_haha_01: a to rano już było :ico_oczko: Zobaczymy jak dzisiaj będzie, ale w dzień też lepiej śpi, wczoraj spał ciągiem 3h, dzisiaj 2,5h i oprócz tego 2 krótsze drzemki.
Ze mną za to kiepsko, dzisiaj po powrocie z pracy poryczałam sobie, bo już nie wytrzymałam :ico_placzek: Jest gorzej niż myślałam, że będzie, pracy masa-to akurat dobrze, bo czas szybciej leci, ale wszystko jest nowe, właściwie nikt mi nie pomaga, tylko dorzucają mi co chwile nowe akta, a dla mnie to wszystko jest nowe, nigdy tego nie robiłam, nadrabiam zaległości za dziewczynę, która jest na zwolnieniu a w przyszłym tygodniu 3 całe dni jestem na sali a sędzia nie robi przerw, więc nawet siusiu nie będę mogła zrobić :ico_olaboga: A do tego mąż mnie dobił, że w poniedziałek wyjeżdża na 10 dni a może i dłużej :ico_placzek: Mam ochotę rzucić to wszystko w cholerę :ico_sorki:

Wiola super zdjęcie Dawidka, jaki duży i silny :ico_brawa_01:
Murchinson na 99% nie wrócę na swoje miejsce. Śliczne zdjęcie :ico_brawa_01: i za 7 miesięcy :ico_brawa_01:
Ania :ico_brawa_01: za zębulek :-D
NOWA zdrówka :ico_sorki: chyba Ty pytałaś jak Krzysiu z babcią? Otóż był głównie z tatą, wczoraj i dzisiaj babcia była tylko 2h, ale od przyszłego tygodnia już całe dni :ico_sorki:
Emilia pomidorki surowe pokrojone na ćwiartki-posypane parmezane i na nie ułożone usmażone mięsko i na wierch żółty ser do zapieczenia, my jedliśmy z frytkami, wcześniej jedliśmy z ziemniakami, ale mój mąż nie lubi obierać ziemniaków, więc zrobił frytki :ico_oczko: dzisiaj były pulpety w sosie pomidorowym też zapieczone serem :ico_haha_01: i też frytki :ico_haha_01: a na jutro mąż zapeklował goloneczkę-mniam :-D

[ Dodano: 02-12-2011, 20:20 ]
pisała do mnie mamaIzuni,że Adzie wyszła górna 2 no i jej M został kierownikiem budowy autostrady A2 w Polsce a ona złożyła wniosek o wychowawczy,dziewczynki zdrowieją
to mąż teraz dobrze zarobi na pewno, zazdroszczę jej tego wychowawczego :ico_sorki:
aaa i Koroneczka napisała,że nie ma neta na razie i może w poniedziałek podłączą jej radiowy bardzo was pozdrawia
dzięki za wieści :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 gru 2011, 22:28

ale wszystko jest nowe, właściwie nikt mi nie pomaga, tylko dorzucają mi co chwile nowe akta, a dla mnie to wszystko jest nowe, nigdy tego nie robiłam, nadrabiam zaległości za dziewczynę, która jest na zwolnieniu
Znam to doskonale.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 gru 2011, 22:50

Bo on w nią cały czas zapatrzony
:ico_oczko: :ico_oczko: ja Ci mowie, ze cos z tego bedzie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
mam wieści - mamy 1 ząbek
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pisała do mnie mamaIzuni,że Adzie wyszła górna 2 :-D no i jej M został kierownikiem budowy autostrady A2 w Polsce a ona złożyła wniosek o wychowawczy,dziewczynki zdrowieją :-)
same dobre wiadomosci :ico_brawa_01:
aaa i Koroneczka napisała,że nie ma neta na razie i może w poniedziałek podłączą jej radiowy :ico_sorki: bardzo was pozdrawia
dzieki, w takim razie czekamy :ico_oczko:

markotka, :ico_brawa_01: za piekna nocke
dlowa do gory :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 gru 2011, 11:00

witam

zasiadam z :ico_kawa: bo jakaś niedospana jestem,mąż o 3 wstał bo do pracy na 4,nie zdążyłam usnąć nawet bo mała przed 4 na jedzenie wstała i tak się rozbudziłam,że prawie do 5 nie spałam,a po 7 już pobudka :ico_sorki:
katarek Milenie już minął,za to Hania zaczęła mocno kaszleć :ico_sorki:

markotka super nockę miałaś :ico_brawa_01: ale praca niezbyt ciekawie,współczuję :ico_sorki: coś zdjęcia w podpisie Krzysia nie ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

04 gru 2011, 11:34

cześć :-)

ale pustki :ico_szoking:

stawiam spóźniony :ico_tort: za 6 miesięcy Krzysia :ico_wstydzioch: później pokażę Wam jaki tatuś zrobił mu torcik :-D
mamy już 3 ząbki :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 gru 2011, 12:17

witam
ale pustki :ico_szoking:
no też zdziwiona jestem :ico_olaboga:

markotka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 6 miesięcy i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 3 ząbki,Krzysiu szaleje :-D

u nas wietrznie i nie wiem co ze spacerkiem dzisiaj będzie,na razie A poleciał po śmietanę i marchewkę z Hanią to do żeberek zrobię surówkę z jabłek,pory i marchewki :-)
Milenka na drzemce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 gru 2011, 12:42

hej

Właśnie teść zabrał Polę, odpocznę trochę od jej ciągłej paplaniny :-).
Liwia śpi, a ja popijam :ico_kawa: .

Stawiam dziś imieninowego :ico_tort:

Marotka :ico_brawa_01: za ząbki i poł roczku.

Liwia bezzębna, ale coś mi się wydaję, ze już niedługo, póki co widać kreseczkę na pod dziąsełkiem, nocka taka sobie i to chyba wina ząbków, bo mała nie pamiętam kiedy tak strasznie płakała, dałam jej panadol i trochę lepiej było.
Dalej ją kaszel męczy, ma gorszy niż Pola przy oskrzelach :ico_olaboga:

Ja niedospana, bo Pola o 7 pobudkę zrobiła, mąż już w drodze, będzie teraz w nocy odrabiał nieobecność :-)

Wczoraj byłyśmy u teścia na imprezie, Liwia oczywiście z dystansem do wszystkich, ale nie płakała i w ogóle była bardzo grzeczna i wytrzymała :-) (bo popołudniową drzemkę miała krótką)

ania u mnie też głowę urywa, może sie po południu uspokoi to wyskoczymy na spacerek

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 gru 2011, 16:53

Hej,
zrobiliśmy sobie drzemkę, po obiedzie mieliśmy iść na spacer ale najpierw zaczęło wiać a potem lać i leje już 2 godzinę, w nocy też padało.
:ico_brawa_01: dla Krzysia za 6 m-cy.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Milenki i Krzysia za ząbki. Krzyś próbuje doścignąć Adę bo u niej idzie teraz 5 jednocześnie. Biedne maluch muszą się nacierpieć.
Zdrówka dla Hani i Liwii.
Nowa wszystkiego naj...Obrazek
Nam Mateusz też w nocy budzi się z płaczem przez zęby i daje mu paracetamol (0,5ml rozcieńczone wodę bo inaczej nie weźmie do ust).
Bo on w nią cały czas zapatrzony
:ico_oczko: :ico_oczko: ja Ci mowie, ze cos z tego bedzie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Nie mam nic przeciwko :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość