Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

29 sie 2007, 10:10

witajcie...
przez te bledy to nie moge wejsc co rusz na forum :ico_zly:

Karolas slicznie wygladasz, fryzurka super!!

a teraz ide was poczytac... zaleglosci mi sie znowu porobily ze hej ;-))
pozdrawiam

[ Dodano: 2007-08-29, 10:15 ]
karolas pisze:LUTOWKI wam tez wyskakuje znow ten bład ogólny?/?? Mi często i przez to nie moge sie tu dostac na forum nieraz prze pół dnia cholercia no
A któras z was pisała na jakiej stronce wywołuje fotki z cyfrowki, czy mozecie mi podac jeszcze raz bo moja strona przez ktorą chcaiłam wywował przestała istniec i mam problem bo czeka na wywołanie 400 fotek, dodoam ze nie chce mi sie tego przegrywac czy cos chciałabym wysłac gotową do wywołania płytkę to gdzie polecacie?


mi tez wyskakuje ten blad i to dosc czesto :ico_zly:
a ja fotki wywoluje przez neta w Rossmannie i tylko pozniej ide do sklepu po odbior ale jest rowniez mozliwosc, ze kurier je przyniesie do domciu ;)

[ Dodano: 2007-08-29, 10:16 ]
Małgorzatka pisze:Dziewczyny ...nie mam czasu Was przeczytać ... ale jutro sie postaram nadrobić zaległości ...

kochane, trzymajcie jutro za mnie mocno kciuki bo o 15:30 mam egzamin z prawa ...boję sie, że obleje- jakoś nie miałam głowy do nauki :ico_placzek:a jak nie zdam to koooniec ...zaczynam panikować :ico_noniewiem: Trzymajcie za mnie

Dobranoc, pa


Malgosiu trzymac bede bardzo mocno!!!! powodzenia

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

29 sie 2007, 10:17

mamcia Łukasz na wieczór zawsze je kaszkę smaczny sen ale tylko 100ml za to na bardzo gęsto i łyżeczką( inaczej nie ma mowy). O mleku modyfikowanym mogę zapomnieć próbowałam ale on nic z butelki nie ruszy, dziś idę kupić kubek niekapek ale z miękkim ustnikiem może wtedy? mój email asiam_26@o2.pl z góry dzięki
HekkateObejrzałam stronka z angielskim fajowa można sobie język troszkę podszkolić choćby w przysłowiach. Druga giganciarska już się zarejestrowałam, 3 razy uśmierciłam króliczka :-D Będę wpadać ale jak Łukasz będzie kimał, żeby poczytać sobie. Bardzo spodobał mi się wierszyk o kaczkach :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

29 sie 2007, 10:19

asiam_26, oki juz wywsylam ci ksiazeczke tylko Julenke poloze spac, a kubek to chyba wlasnie z tym mieciutkim ustnikiem najlepszy :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-29, 10:35 ]
asiam musisz poczekac bo na poczcie mailowej jest blad, narazie nie moge nic wysylac, sproboje wieczorem

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

29 sie 2007, 10:45

karolas Bardzo ładna fryzurka- stylowa i bardzo kobieca :ico_brawa_01: Bardzo mi sie podoba!

:-D Ciesze się, że obejdzie sie i bez plasterków i bez zabiegu ...suuper!

Jestem, jestem ale teraz ostro zakuwałam na to prawo :ico_noniewiem: ale jakie rezultaty będą to się dziś po południu okaże :ico_noniewiem: Mam nadzieje, że na zaliczenie chociaz mi stuknie umiejętności ...

No ...masakra, te szerszenie to była atrakcja na początek dnia...jak sobie pomyśle to mi ciary przechodzą ..łee ...dobrze, że Wojtaszka mi nie poszczypały!

Ja wywołuje zdjęcia przez internet: bardzo fajnie wychodzą i niedrogo-->http://www.lab-net.pl/ POLECAM !!

asiam_26 pisze:kocham swoje dziecko ale przydało by mi się czasem od niego oderwać.


Też tak sądzę, masz racje... Kobieta- mama tez ma swoje zainteresowania, hobby, chce tez spędzić trochę czasu sama ze sobą, wyjść na spacer czy choćby poczytać książkę czy gazetę ... Ale dla niektórych to niepojęte- i uważają nas za wyrodne matki- niestety!!


asiam_26 pisze:Wkurza mnie jak słyszę, że mama w domu ma superowo, że do pracy nie chodzi bo może sobie pospać i odpocząć :ico_zly:


Pospać? Mhm ...100% możemy sobie pospać ...no naprawdę aż mnie już oczy bolą od nadmiaru snu i powoli zaczynam przyrastać do własnego łóżka- widzicie jak mam sie dobrze ...jestem mamą i mogę się porządnie wyspać ... :ico_puknij: Paranoja!!
No i oczywiście leżę z nogami na kanapie, popijam kawusię i wcinam ciasteczka w czekoladzie- Relax całą parę 24 h na dobę, rewelka :ico_olaboga: !!

asiam_26 pisze:Nie sądzę, żebym była w tym osamotniona


Uwierz, nie jesteś... ja tez czasami mam takie nerwy na to wszystko ...przecież takie gadanie to głupota ... wszystko samo się zrobi? Nie ktoś musi posprzątać, ugotować i dzieckiem się zając ... samo się nie zrobi ... Cóż inny chyba myślą, że się zrobi ..

Wojtuś też się tak budzi ostatnio w nocy ...i czasami nie śpi 2-3 h w nocy, nie płacze tylko sie tak wierci, przekręca z boku na bok, jęczy ... :ico_noniewiem: A w jego 6 miesięcznym życiu to chyba miałam może z 3 nocki takie dość dobre ...tak to ciągle się budzi, płacze, drze się, czasami się śmieje a ostatnio o 3 nad ranem trenował siadanie :ico_zly: ... tez mnie to czasami doprowadza do furii i mam na niego złość. Co do chodzenia wszędzie z dzieckiem to ja nawet swego czasu to do ko9lpa z nim łaziłam bo jak odeszłam to ryk :ico_szoking:

Dzięki za trzymanie kciuków, trzymajcie nadal ... egzamin mam 15:30 ...


Z góry przepraszam, że nie odpisałam wszystkim, ale nie zdołałam wszytskiego przeczytać ... :ico_sorki:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

29 sie 2007, 16:21

Malgosiu czekam na relacje jak Ci poszlo... :-)

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

29 sie 2007, 17:21

Małgosiu czekamy na wieści!! Oby poszło jak najlepiej!!!
asiam_26 przerąbaną nockę miałaś... kurde dziwne ze tak mało Lukasz zjada na noc. Bartuś wypija zagęszczonego mleka modyfikowanego 210-240 ml z 5 łyżkami kleiku a mimo to budzi się w nocy. Zjadą tą butlę około 22:00- 0:00, a potem to budzi się 2-3 w nocy i 5-6 nad ranem. No i wstaje około 8-9. Dziwne bo po tej butli powinien dłużej pospać... zastanawiam się nawet czy jest sens podawać mu tą butlę, ale boję się zaryzykować i nie podać mu bo jak się częściej bedzie budził to podnę z nóg!!
Miałam dziś zapytać naszą pediatrę, ale rano zadzwoniła do nas położna z informacja że od dziś nasza lekarka jest na urlopie. My rejestrujemy się internetem więc nie wiedzieliśmy o tym. Kobieta chciała nas zapisać do innej pani doktor ale w sumie to zdecydowałąm sie poczekać 3 tygodnie do powrotu naszej. Przez to ząbkowanie to może gorzej Bartuś znieść szczepienie. Może lepiej zaoszczędzić mu dodatkowych cierpień... MAm nadzieje że to była dobra decyzja!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

29 sie 2007, 17:40

katelajdko moj Dominis tez wypija jakies 220 ml mleczka z kaszka
i w nocy pobudke robi na kolejne mleczko
czasami dostaje herbatke zamiast mleczka
tych pobudek w nocy mamy przewaznie jedną
ale zdarza sie i tak, że budzi sie kilka razy w nocy
nie ma jeszcze tak aby kazda noc byla identyczna
a rano pobudka z zegarkiem w reku punkt 6
mam rannego ptaszka za synka :ico_oczko: :ico_oczko:


dziewczyny jak sie nie obrazicie wstawie wam kilkafotek mojej corci Naci
zrobilam je jak bylysmy na spacerku

Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-29, 17:41 ]
jak nacisniecie na fotke to otworzy sie w oryginalnym rozmiarze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

29 sie 2007, 17:44

Eva_1977, córeczkę masz przepiękną!! Załączaj jak najwięcej zdjęć twoich pociech bo są cudowne!!!
Dominiś więc ma tak jak Bartus. JE gęste mleczko na noc a mimo to się budzi. I też każda noc jest inna, tak jak dnie. Nie planuję nic konkretnego bo i tak zawsze jest inaczej.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

29 sie 2007, 17:46

Karolas bardzo ładnie wyglądasz w nowej fryzurce :ico_brawa_01:

Asiam, mamcia ja tez chodzę niewyspana, bo Joaś budzi się w nocy min. 3 razy! na cycka. Jak ją biorę z łóżeczka to już w powietrzu ma otwartą buzię w oczekiwaniu na mleczko :ico_puknij: A o 6 rano już jest wyspana.
Z kolei na noc za nic w świecie nie wypije mleka z butelki o kaszkach nie wspominając. :ico_olaboga: Próbowałam dać jej tą kaszkę ze słoiczka hippa w różnych smakach ale po 1 łyżeczce miała tak zaciśnięte usta, że nic z tego nie wyszło :ico_placzek: i była histeria i sama musiałam to zjeść...

Dziewczyny czy możecie przesłać mi tą książkę kucharską, którą Iza wysyłała? Bo miałam ją zapisaną na kompie ale jakoś mi zniknęła, a z maila nie mogę teraz jej otworzyć bo okazało się, że jest jakiś wirus mój mail : magda.prasek@op.pl Z góry dziękuję :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-08-29, 17:48 ]
Eva_1977, ale ładna dziewczynka z twojej Natalki :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

29 sie 2007, 18:58

:ico_sorki: ZALICZONE PRAWO - co prawda na 3.0 i ustny i pisemny ale to nic, zaliczenie jest i jest ok! :ico_sorki:

Asiam Ja też podaję 210 ml mleczka + kaszka na gęsto i tez sie mi budzi na jedzonko co prawda raz ale sie budzi i wypija znów 180 ml i to się liczy! Czasami pobudek jest więcej ale już mu nie podaje mleka tylko staram się oszukać smokiem!

Eva_1977 Ale Twoja córeczka ma piękne oczy !!! To są naprawdę jej oczka czy komputerowo zrobiłaś... :ico_brawa_01:

Pobudki mam już koło 6-7 jest gotów i nie ma co liczyć, że pójdzie jeszcze spać ...nawet o wspólnym leżeniu nie ma mowy bo jak już się wyśpi to leżeć nawet nie chce tylko łazić ... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-29, 18:59 ]
Magdzinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dla Joasi z okazji ukończenia 7 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości