lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 lis 2007, 00:22

-indigo- pisze:Aaaaa!!! Wedle obietnic nagrałam dziś Tomcia. Tylko wkleję jak wrócę do domu bo nie wzięłam kabla i nie mogę ich zgrać z aparatu. I będzie mała niespodzianka... ale na razie ciiii....
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Juli wspolczuje z nosidelkiem...ja mojego uzylam kilka razy,ale nie bylo tak zle,za to plecy bolaly jak cholera :ico_olaboga: wole wozek :ico_oczko: bo mozna w niego duzo naladowac,ale do polandii wezme tez nosidelko :-D ale nie wiem czy Olivera w nim uradze he he

[ Dodano: 2007-11-03, 23:42 ]
Asiulka fajnie,ze znalezliscie nianie dla Emilki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 lis 2007, 01:39

hej mamusie
frydza jest taka stronka na ktorej mozesz odnalezc znajomych z podstawowki, liseum ,studiow.. swietna sprawa. sama zobacz www.nasza-klasa.pl
wiki swietna hihi

juli
szalona mamusko jak lubie czytac twoje posty.. nosidelka az tak chu...??? :ico_szoking: szybko rzucisz na allegro i pozbedziesz sie dziada hihi
a maly slodki na maxa.. sliczna kolderka w paseczki hhii ja jestem fanka pasiakow hihi i takich kolorkow rowniez

kamila nie wiem czemu nie mozesz zobaczyc moich fotek, jak jestes bardzo ciekawa hihi to kliknij na www pod moim postem. wysiwrlti sie nasza stronka www.babulki.fotosik.pl strona 2 badz 3 hihi

a my dzis bylismy na fajerwerkach w parku. oczywiscie spoznilismy sie na pierwsze. ale byly dla dzieci i tylko 5 minutowe.. takze duzo nie stracilismy hihi kolejny trwaly az 2o min
byly super
czulam sie jak na sywlka.. tylko szampana brakowalo
leos byl slodki i grzczny na maxa.. hihi oglodal i podziwial hihi i tylko oteiwral ta sldka buzka i rozszerzal zrenice jak zawsze hihi
wrocilismy po 20-tej
adas wykapal leosia i poszedl z kolega na piwko hihi pierwsz raz spedzam sama wieczorem. ale obiecal mu wiec poszedl hihi a co tam hihi
wiedzial ze sie nudzic nie bede bo mam was hihi
zaraz pewnie wroci.. juz dostalam slodkiego smsika i czekam na niego
ale nie dzwonie :ico_nienie:
nie chce byc natretna zona :ico_nienie: hihi

wkleje wam fotki z dzisiaj jak zdarze zaraz hihi

mialysmy tam przy okazji spotkanko z dzieciaczkami hihi
leos oczywiscie rodzynek i najmlodszy hihi

[ Dodano: 2007-11-04, 00:40 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-04, 00:50 ]
dumni tatusiowie hihihihih :ico_brawa_01: chowaja nosy za dzieciakami hhi
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-04, 00:52 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-04, 00:54 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-04, 00:56 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-04, 00:57 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-04, 00:59 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-04, 01:01 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-04, 01:02 ]
dobra spadam.. adas jest papa

[ Dodano: 2007-11-04, 01:06 ]
a tak moj leos dzis zasypial hihi
wchodze do pokoju a on sie smieje hihi
godzine tak sie przemieszczal i bawil hihi rozkoszny maluch

http://www.youtube.com/watch?v=d8sJiLIm0Rk

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 lis 2007, 08:41

witam ja malemu zamowilam dzisiaj http://www.allegro.pl/show_item.php?item=261798911 jak wszysyc to i my sie bedziemy przebierac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 lis 2007, 09:24

Witam z rana

Emili coś się poprzestawiało i miałam pobódkę o 0:30, 4 i 6. No i od 6 juz praktycznie nie śpię :ico_zly:
Za chwile jadę na giełdę, chce sobie kupić buty, gatki i może jakiś sweterek, w końcu jakoś trzeba wyglądać w pracy.

MADZIU śliczny ten Kubuś Puchatek

JULI I MADZIORKA wasze szkraby ślicznie wyglądają na zdjeciach. Juli Emila tez takie wygibasy robi, szczególnie jak próbuje podglądać TV, wtedy jest zdolna do wszystkiego byle tolko coś zobaczyć

Ostatnio u mnie w domu atmosfera jest napięta, do M. chyba nie dociera że skoro ja idę do pracy to on musi przejąć część obowiązków. Skończy się oglądanie TV do nocy a potem błogie spanie. Do tej pory tak było bo ja nie pracowałam więc mogłam wstawać a on mógł spać,ale czas to zmienić. Tak samo skońcżą się czasy że wszystko bęzie mieć podane pod nos, ale on chyba jeszcze nie jest tego świadomy. Więc jest trochę drętwo, A ja jestem na niego lekko wściekła, bo on przecież wie że już od przysdzłego tygodnia będziemy się ciąglę mijać i zamiast te ostatnie moje beztroskie spędzić we dwójkę to on swojimi ścieżkami a ja swoimi. Nie pamiętam kiedy razem kłądliśmy się spać. Bo ja po całym dniu zmęczona idę spać jak tylko to możliwe, a on siedzi przed pudłem niewiadomo do któ¶ej i ja nawet nie wiem kiedy się kładzie.
Dobra koniec żalenia się. Za chwile szwagier przyjedzie po mnie więc muszę się zbierać.
Emi zostaję z niegrzecznym tatą, a ja poszaleję sobie na zakupach akonto urlopu który musi mi zakład wypłacić. A to będzie spora sumka, bo duuuuuuuuużżżżżżooooooooo urlopu mi została. Nawet całej sumy nie jeztem w stanie wydać. Ale jak tylko mi się coś spodoba to nie będę żałować na to kasy. Takie szaleństwo na poprawę nastroju. W końcu nie pamiętam kiedy ostatnio coś dla siebie kupiłam.
no to zmykam. Potem jedziemy do teściowej, ale może wieczorkiem tutaj zaglądnę. Muszę sie Wami nacieszyć póki mogę, bo wczoraj się dowiedziałam że M. rozwiązał umowe o internet i nie wiem czy od grudnia będę wogóle dostępna. Pewnie jak zwykle bede musiała coś sama wymyślići załątwiać z innej firmy

Nie no teraz już zmykam, bo mnie szwagier w piżamie zastanie

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 lis 2007, 11:31

Witam!!!
Na początku pochwały :) Leoś i Krzyś są super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Te minki, szaleństwa są wspaniałe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Junior-guma :ico_szoking: :ico_szoking: supoer :ico_brawa_01: nie wiedziałam, ze maluchy tak potrafią :ico_szoking: :ico_szoking: Wanesska tylko sięga po zabawki na macie i ogląda się za siebie, jak ja z tyły jej głowy stoję :ico_noniewiem:

Gratuluję allegrowych zakupów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciuszki są przepiękne i zabawne :ico_haha_02: kurcze ta chusta jednak fajny wynalazek, ale ja się na to nie nadaję.. będę jeździć z wózkiem. Ostatnio tak mnie plecy bolą. ze smaruję non stop jakimiś smarowidłami, bo az wyć się chce..

Asiulka gratuluję niani i takiego dobrego rozwiązania.. Męzulek pewno zrozumie, ale pewno poźniej :ico_noniewiem: przciez to dzieci...

Juli tak pisałaś o tym nosidełku, ze tez się śmiałam, ale nieciekawie to wygląda tak naprawdę.. Tez tak czasem pomyślę sobie, wyprodukują byle co czasem, rozreklamują, a to się psu na budę nadaje!! A rodzic dla swojego berbecia wszystko kupi!! No właśnie.. ja tez kupiłam Wanessce ostatnio :ico_noniewiem: przyrząd do gimnastyki taki plastykowy (Dominika chyba taki ma dla Luśki) niby ma to uczyć i rozwijać, ze jak kopniesz w odpowiednie miejsce, to leci muzyczka albo śweirdot ptaszyska albo śmiech dziecka. No fajne to jest, tylko.... tak ostre są dźwięki, ze jak tak znienacka zabrzmi, to nawet ja się wystraszam!! A mała podskakuja jak oparzona :ico_olaboga: :ico_olaboga: kurcze powinni łagodniejsze dźwięki umieszczać do takich cacków!! Mała się poprostu boi tej zabawki, a matka wydała kasę i nie wie co zrobić.. Moze potem polubi??

Frydza cieeszę się, ze spotaknko sie udało, ze poznałaś K@tke!! MAM nadzieje, ze ją wyścisakałaś od nas !!!! Zdjęcia ładne, widać ze to ciepła i miła osóbka. Tylko szkoda, ze tak cierpi..

Kamilko czekamy na filmiki!! Co zaś do podusi.. nie wiem :ico_noniewiem: ja bym się bała jeszcze podkładać, pogadaj z lekarzem czy twardy materac ma wpływ na kształt główki

co tu jeszcze było.. dziewczyny nie obarźcie się jak o kims lub o czymś zapomniałam.. jak przypomnę napiszę!!

No a u mnie te 3 dniu były baaaaardzo intensywne!! Irenka juz pojechała :(((((( tak mi brakuje wileńskich przyjaciół :ico_placzek: no ale dobre i te 3 dni były!!! Nagadałm się po litewsku, az mi dziwnie było do kogoś po polsku się zwrócić :ico_haha_01: :ico_haha_01:
łaziłyśmy z kolezanką jak szalone, zrobiłyśmy chyba ze 150 km w ciągu tych 3 dni, no ćwiczenia niezłe ile kalorii się zrzucało :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale jak potem dopadałyśmy do obiadu (na mieście oczywiście, bop szkoda czasu na podróz do domu i siedzenia tam heheh) Najpierw zoo, potem chciałysmy pójść na chińszcyznę, ale to był 1 listopada, wieć wszystko pozamykane, to wróciłyśmy do domu, ale ledwo zywe hehe Jejciu ja uwielbiam warszawskie zoo!!!! Super urządzone, ma się wrazenie, ze zwierzęta są na wolności, (kto był ten wie o czym mówię) :) Nastepnego dnia Łazienki Królewskie, supermarket, basen :)) Do domu zwlekłyśmy się o 22 hehe No a wczoraj na deser starówka, makro i jeszcze jeden supermarket :-D wróciłyśmy juznie czując nóg po tym 3-dnowym rajdzie, ale za to szczęśliwe :) A przy tym wszystkim moje anielskie dziecko było spokojne i dzielnie znosiło nasze łazenie po mieście hehe . Praktycznie cały czas spała, a jak nie, to lezała uśmiechnięta w wózeczku :))

Aha Wańka narazie nie bedzie miala rodzeństwa. W piątek dostalam @. Ale ile tego!!!!!!!!!! dzisiaj trzeci dzień, a mi się wydaje, ze póki się skończy to nic mi krwi w zyłach nie zostanie :ico_noniewiem: tez miałyście takie obfite??

Wkleje Wam fotki z naszych wypraw po mieście :))


Leopard :ico_oczko:

Obrazek

Pigmejki - najmniejsz małpki świata :-)

Obrazek

tygrysek :) A Wanesska akurat robi kupę :ico_haha_01: :ico_haha_01: wystarszyła się ?? hehe

Obrazek

Złotogrzywe lwy na mnie polują hehe

Obrazek

Rogacz jak :ico_haha_02:

Obrazek

nadęty wielbłąd :ico_noniewiem:

Obrazek

osiołek dał się pogłaskac :-D

Obrazek

następnego dnia jadąc do miasta zobaczylyśmy misie!!! Poprzedniego dnia było chłodniej, wiec pochowały się w barłogach :) A tu wylazły pogrzać się na słonku :-D Dodam, ze nidźwiadki są widoczne bez wchodzenia na teren zoo :) Taka zachętka dla ludzi :))

Obrazek

Aleja prowadząca do Łazienek :ico_haha_02: takie piękne drzwa i taka wpaniał przyroda!! Urzekł mnie ten widok :)

Obrazek

Zegar słoneczny ( autentyk z 1788 roku!!!)

Obrazek


Wanesska przy pomniku Satyra :) Rzeźba z końca XVIII wieku. mała dotknęła historii :-D :-D

Obrazek

Fontanna która mnie oczarowała! nawet nie wiedziałam ze taka piękna w Wawce jest :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Obrazek

Irute (oryginalne brzmienie imienia) z Wańką :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 lis 2007, 12:04

Witam i dziekujemy za kaplemenciki :-D MADZIORKA dzieki za linka tylko narazie nie ma nikogo z mojej klasy :ico_zly: JULI moja niunia tez wyprawia takie wygibasy :-D Krzysio uroczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ALINKA super fotki i jaka jestes Laseczka wystrzalowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a my idziemy do mamusi na obiadek :-D Milej Niedzieli :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 lis 2007, 12:22

Aguś dzięki za pochwaly :-D
Jejciu jaka Wikunia duza na zdjęciach!! A ten balonik nie "uciekał" jej ? Bo chyba helowy jest, co?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 lis 2007, 12:34

Balonik jej nie uciekal bo mocno go trzymala :-D i oczywiscie go wykonczyla :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 lis 2007, 14:53

Dziewczyny ja mam po prostu tutaj taki zrypany stary komputer, że albo mi otwiera zdjęcia pół godziny albo wcale. Jak wrócę do domku to cofnę się w stronkach i obejrze dokładnie foteczki.
Alinko kilka tylko twoich mi otworzyło. Wśród tych jesiennych drzew to jak modelka wyglądasz, po prostu przepieknie.
Cieszę się, że udał się pobyt przyjaciólki.

Asiulka trzymam kciuki za udany powrót do pracy, no i za to żeby mąż się wreszcie do sytuacji dostosował. No a ty kombinuj z tym internetem bo nie wyobrażam sobie, żeby miało ciebie tutaj zabraknąć.

Madziorka patrze na te twoje zdjęcia i nie mogę uwierzyć, że Leoś taki porozbierany :ico_szoking:
Tomek juz jest wciśnięty w kombinezon zimowy i puchatą czapę!!! A wścieka się wprzy tym jak opętany. Normalnie nie chce mi się z domu przez to wychodzić.

Tomi już się przyzwycził do nowej atmosfery i wrócił harmonogram dnia. Jest grzeczniutki i uśmiechnięty i śpi ładnie kiedy trzeba.

A teraz coś niesamowitego:

DZISIAJ JAK GO NAKARMIŁAM O PÓŁNOCY (JAK SZŁAM SPAĆ) TO OBUDZIŁ SIĘ O...7 !!!!!!!!!!!!!!!!!:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pierwszy raz. Ale bosko. Ja chcę żeby tak już zostało!!!!!

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 lis 2007, 15:36

Dobbry dobry!
My dzis mamy dzien w pizamie. Pełen leń.
Za oknem leje i dmucha, wiec obedzie sie bez spaceru.
Wczoraj dostałam wyczekiwanyokres. Cieknie ze mnie ciurem cholera.. A dzis mielismyz Duzym szalec.. sratatata. To se poszalałam :ico_noniewiem:
Misio przywitał mnie rano usmiechem i kupa :): dobrze ze juz nie musimysie zmagac..
A! No i dzis dostał brzoskwinke na sprobowanie. Ale poki co - alergii brak. a wciiinał- az krzyczał na mnie,ze mam za wolne tempo łyzkowania :):

A teraz ogladalismy sobie film w tv i Misio gadał jak stary hihi. nie dal nam posluchac :): Wiec troszke go podrzucałam, Duzy go łaskotał,popierdział w brzuszek i smiechuu było hihihi :): super!
I siedzial sobie z nami pod kolderka i ogladal potem z paluchem w buzi.
Kino familijne zaliczone :):

Dziewczyny - kupujecie cos maluszkom na swieta? Co kupic na pol roczku? Jakie są zabawki od 6 miesiecy? Duzymowi ze bez sensucos kupowac,bo Misiek i tak nic nie zrozumie. Ze kupimy mu fajne wdzianko i wystarczy.. No ale ja bym wolała kupic.. Tylko co!? :ico_noniewiem:

Madziorko, Alnko - piekne fotki!
Madziorko - u Ciebie w miescie to sie duzo dzieje.. Zawsze masz jakies fajne atrakcje. A u nas - jesien przyszła, no i nuda...

A w ogole to sie obzarłam jak slon. Zawsze jak mam @ to wpieprzam wszystko co znajde po drodze. Wciagnelam pol puszki pasztetu podlaskiego. :ico_noniewiem: :ico_puknij:
Dobrze ze mam okres, bo pomyslalabym ze to cos innego :ico_noniewiem:

Dobra, zmykam leniuchowac. duzego zagonie do kuchni a ja ide pod prysznic.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość