Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

04 maja 2007, 08:16

dzien dibry...

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 maja 2007, 10:20

Witam...
Kristi, ja się już ujawniłam gdzieś przy okazji oststnich świąt ... fotki wklejałam ... ale miło mi ....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 maja 2007, 10:51

Aginka to jeszcze nie widzialam ale obejrze sobie tylko niewiem gdzie mam wejsc gdzie je powklejalas, powiedz to sobie zobacze :ico_oczko:

A ja teraz ide sie ladnie wyprysznicowac i wyszykowac,a potem mam troche zajecia w kuchni bo trzeba na grilla przygotowac mieso,salatki itd.. ale zostawie komp wlaczony i bede co chwilke zagladac czy moze cosik napisalyscie moja mala Nicole sobie juz spi pierwszy raz po przebudzeniu o 8 15 takze mam troche czasu i zajecia przy okazji hihi
No nic nie gadam juz tyle bo ja tak zawsze mam ze jak sie rozkrece w gadaniu to niewiem kiedy mam skonczyc :-D :ico_haha_02: Ok to do pozniej paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 maja 2007, 11:24

Dzieńdobry Kochane moje.
U nas nocka dzisiaj była gorsza jedna duża pobudka ale z godzinę usypianie trwało .
Aginka pisze:Maggie, ucieka Malwinie oczko i to coraz bardziej - wybitnie gdy patrzy w dal lub gdy sie zapatrzy ..

a wogóle na zdjęciach nie było widać :583:
Kristi, fajnie że rozmawiacie z małą po polsku i o niemiecku, malutka będzie miała w jednym paluszku dwa języki :one:

Mój łobuziak wlasnie zasnąl.

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

04 maja 2007, 12:31

witam, sliczne zdjecia widzialam, rosna pociechy szybciutko :)

u nas nocka jako tako, Monika miala napad bolu dziasel kurde wyszly by jej wreszcie te kolejne zabki najgorsze to ze nie wiem jak jej pomoc smaruje je dziaselka zelem ale co dalej, dajecie jakis czopki przeciwbolowe??

[ Dodano: 2007-05-04, 12:32 ]
i nawet stronke sobie zlapalam hihi

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

04 maja 2007, 13:13

dzien dobry Drogie Babosy :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 maja 2007, 14:31

Witam, my ze spacerku wróciliśmy, na placu zabaw się pobawiliśmy ii na kustaweczce pobujaliśmy, teraz czas się brać za obiado jakieś.
abyss20 pisze:smaruje je dziaselka zelem ale co dalej, dajecie jakis czopki przeciwbolowe??

abyss20, ja smaruje Antośkowi żelem , czopków jeszcze nie miałam potrzeby dawać bo nie było aż tak żle, ale żel bardzo koi ,jesteśmy zadowoleni.
diem pisze:dzien dobry Drogie Babosy :-D

..aaaaaaa dzieńdobry DROGA Babosko, co tak cichaczem...pisz co u Ciebie i Kourosha, jak tam kuchnia, sprawuje się? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 maja 2007, 17:49

Kristi, moich zdjęć musisz szukać gdzieś w okolicy świąt - wklejałam chyba w Wielką Sobotę po święceniu pokarmów ...
a co do Malwinki oczek - ona nie ma póki co typowego zeza ... jej poprostu ucieka oczko gdy patrzy w dal ... mam kilka zdjęc na których to nieszczęsne uciekające oczko jest dokładnie widoczne .... ale przeważnie zdjęcia robię jej z bliska i nie widac ....

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

04 maja 2007, 19:27

hej baboski
kurcze tyle nasmarowalyscie ze nie doczytam ...chyba musze poczekac na skroty kaolci hihihi
ale macie super foteczki ....u nas ok wyjazd sie udal tylko strasznie zimno jakos bylo ...no coz ....a teraz maly od wczoraj sie smarka i dzis po lekarzu dowiedzielismy sie ez jest przeziebiony i pare dni w domku bez spacerow nas czeka .....no coz najwazniejsze jest zdrowie malego ....
wczoraj obiecalam zajrzec wieczorkiem na dluzej ale sie nie udalo bo rowno co godz jak maly spal to sie budzil i musialam mu nosek czyscic ..wiec mozecie sobie wyobrazic noc...mam nasdzieje ze dzis juz bedzie lepeij .....
a moze ktos w skrocie napisze co sie dziealo?????
buzialki dla was i pozdrowienia ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 maja 2007, 20:18

cześć dziewczynki, u nas dzionek minął bardzo przyjemnie, byliśmy sobie na spacerku dłúgim, potem Antoś ładnie bawił się w domku, oczywiście nie obeszło sie bez psotek, jak wieszłamam pranie na suszarkę, bo na dworze troche chłodno więc wolałam nie wiesszac...to Antoś je zdejmował i rozrzucał po całym pokoju.... :-D
Aginka, nie martw się napewno Malwince oczko "dojdzie do normy"
iwonka, zdrówka zycze Pitulkowi, bo cos ostatnio nam lulli chorowitek sie zropbił, ale kuruj Go, bedzie dobrze kochana :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość