moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

04 gru 2011, 21:51

markotka nie wiem czy tylko ja tak widzę, ale w podpisie nie masz zdjecia... tylko okienko Zdjecie czasowo niedostępne

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 gru 2011, 10:33

Witam Was:) znalazłam w domku miejsce z zasięgiem :ico_oczko: ale w telefonie, laptop sie nie chce polaczyc :ico_sorki: U nas super choć dużo pracy, od środy non stop coś do zrobienia, ciagle myje podłogę bo są smugi! Ale na swoim wreszcie :ico_sorki: Maksio zadowolony bo ma wielka przestrzeń, podnosi sie już do raczkowania, ale jak chce sie przymiescic to pelza :-) Dziś k na załatwić internet to wpadne na dłużej. Buziaki dla was i maluchow

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 gru 2011, 11:48

Witam,
u nas od wczoraj pada non stop. W taka pogodę cieszę się, że nie muszę nigdzie wychodzić. Młody śpi od 7.45 :-D ale wieczorem męczył się by zasnąć przez zęby i usnął dopiero jak dałam mu paracetamol.
ciagle myje podłogę bo są smugi!
Nie pocieszę ale to jeszcze trochę potrwa zanim zmyjesz tak że następne smugi nie będą wychodziły. Czekamy na Ciebie.
Miłego dnia.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 gru 2011, 12:17

Czesc dziewczyny, u nas weekend przeleciał imprezowo.
Odprawialismy barbórkę bo u mnie w rodzinie jest duzo górników wiec jakos przleciały dwa dni.

Dawid oki, jakos Filip znowu pokaszluje i z nosa mu leci, oby do jutra jeszcze jakis był bo maja Mikołaja w przedszkolu i chciała bym zeby był.
A goscie itak do domu przyjda z prezentami, szwagier sie przebierze za mikołaja :-D

MArkotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ząbki Krzysia ida jak burza brawoooo :-D
Współczuje pracy, biedna zostałas z wszystkim sama, ale na pewno dasz rade :-)
u nas od wczoraj pada non stop. W taka pogodę cieszę się, że nie muszę nigdzie wychodzić. Młody śpi od 7.45 :-D ale wieczorem męczył się by zasnąć przez zęby i usnął dopiero jak dałam mu paracetamol.
u mnie dzis zaczeło dopiero padac, niestety tak bedzie, oby do wiosny :-D
A zabki pewnie niedługo sie przebija, Dawid tez ciagle sie budzi i pewnie tak bedzie jeszcze długo, Filip do dwóch lat sie budził, a potem czasami tez.

Koroneczka[/b fajnie ze juz w domku jestescie :ico_brawa_01: a smugi z czasem zejda :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 gru 2011, 13:20

witam

Milena na drzemce od 11
wczoraj miała 2 drzemki tylko właśnie koło 11 i potem o 15,więc w sam raz,tak mi Hania drzemała :ico_oczko:
pogoda się poprawiła,to może jakiś spacer zaliczymy
markotka nie wiem czy tylko ja tak widzę, ale w podpisie nie masz zdjecia... tylko okienko Zdjecie czasowo niedostępne
ja też to widzę :ico_noniewiem:

NOWA zdrówka dla Liwii :ico_sorki:

Koroneczka, jeszcze się namyjesz tych podłóg :ico_sorki: czekamy na ciebie :-)

wiola85, zdrówka dla chłopaków :ico_sorki:

[ Dodano: 05-12-2011, 18:41 ]
popatrzcie na moją małą gadułkę :-D
http://www.fotosik.pl/video/01027938cd3e05c1.html
koleżanka mi zgrała u siebie bo u mnie jakieś problemy z przesyłaniem były :-/ trochę ciemno bo to pod wieczór było :ico_sorki:

[ Dodano: 05-12-2011, 19:00 ]
coś nie tak z tym filmem bo nie jest cały :-( było 15 sekund a jest tylko 7 :ico_noniewiem:

[ Dodano: 05-12-2011, 19:43 ]
co tu ostatnio taka cisza jest??????????????? :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 gru 2011, 22:30

co tu ostatnio taka cisza jest??????????????? :ico_olaboga:
Ja jakoś natchnienia nie mam na pisanie i wogóle chyba dopadła mnie jesienna deprecha.
Emilia u mamy.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 gru 2011, 22:56

Ja tylko na chwilkę przywitać się i powiedzieć dobranoc :ico_spanko: jutro zajrzę na dłużej, to poczytam i odpiszę.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 gru 2011, 10:47

czesc

my juz w domku, bylismy na mikolaju u mojej siostry w pracy, po drodze wstapilismy do lekarza, bo mlody goraczkowal, ma chore gardlo i dostal antybiotyk :ico_noniewiem: juz drugi odkad zaczal chodzic do p-kola, dostal jedna dawke wczoraj wieczorem, ale sie zastanawiam czy mu go dawac, goraczki juz nie ma :ico_noniewiem: szkoda mi go
pondto od kilku dni wyczuwam guzek w piersi, sporych rozmiarow, najpierw myslalam ze to zatkany kanalik, ale chyba nie bo Tosia kilkakrotnie oprozniala piers, ponadto masaze i gorace rysznice nie pomogly , zreszta tak dlugo? :ico_noniewiem:
dzwonilam do gina on mowil ze dopiero po zakonczeniu karmienia moge zrobic usg, ale zapisalam sie na jutro do dobrego ponoc, zobaczyy moze mi zbada, bo spokoju mi to nie daje, ehh :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
i zmarl tesciowej facet, jutro pogrzeb

sorki ze tak o sobie, odechciewa mi sie wszystkiego :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 gru 2011, 12:34

Witam się dziś ja!
rzeczywiście coś tu pusto ostatnio :ico_szoking:
Jestem właśnie u mamy, wpadłam do miasta na większe zakupy, skorzystałam, że mama wolne wzięła to Młodego zostawiłam :-)
Internet w domu będę miała jutro :ico_brawa_01:
zmarl tesciowej facet, jutro pogrzeb
Bardzo mi przykro [*]
A z tą piersią nie przelewki, idź do tego lekarza żeby zobaczył co to jest, trzymam kciuki by wszystko było w porządku :ico_sorki: :ico_sorki:

markotka, ale się Krzyś rozszalał z zębami :ico_brawa_01: U nas ciągle 2 i w sumie te górne dziąsełka nawet mocno nie są opuchnięte. Pyszności Ci mężuś szykuje, mniaaaam. Ja lubię takowe rzeczy, zamiast sera można polać takie mięsko ketchupem wymieszanym z majonezem 50 na 50 i zapiec, też bardzo pychotka :-)
Ja jakoś natchnienia nie mam na pisanie i wogóle chyba dopadła mnie jesienna deprecha.
Ja też nienawidzę jesieni i braku słońca, zawsze wtedy nastrój gorszy :ico_sorki: Byle do wiosny :ico_sorki:
Zapytam teściową o to krzesełko do karmienia, może rzeczywiście tam tańsze. Ale coś podejrzewam, ze bez względu ile będzie kosztowało to go kupi :ico_oczko:

Wiola, zdrówka dla chłopaków :ico_sorki: a Dawidek rzeczywiście duży facet :-) też uważam, że wygląda na starszego. I taki silny :ico_brawa_01: Dobrze, że masz więcej czasu dla siebie.

Aniu, tylko 7 sekund ale widać jaka z Milenki gaduła :ico_brawa_01: mój tak zawsze gada rano, jak już słysze odgłosy to wiem, że wyspany i już spania nie będzie :-) Dziś obudził się dopiero o 8, ale miał godzinną przerwę w nocy na pogaduchy :-)

Jutro postaram się wrzucić parę zdjęć, choć jeszcze nie mamy wszystkiego. Ale jest już fajnie, przytulnie, z przyjemnością sprzątam :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 gru 2011, 12:35

hejka
Ja jakoś natchnienia nie mam na pisanie
tak samo jak patrycja_g :ico_sorki:
chyba dopadła mnie jesienna deprecha.
no co ty gadasz? precz z jesiennym humorem,trzeba się cieszyć :ico_oczko:
jutro zajrzę na dłużej, to poczytam i odpiszę.
jak będzie co czytać :ico_haha_01: :ico_haha_01:
juz drugi odkad zaczal chodzic do p-kola, dostal jedna dawke wczoraj wieczorem, ale sie zastanawiam czy mu go dawac, goraczki juz nie ma :ico_noniewiem:
zdrówka dla Marcelka :ico_sorki: a antybiotyk dawaj do końca :ico_sorki: no i tak jest z pkolem,u Hani miałam tak samo,potrafiła dostać 2 antybiotyki na miesiąc :ico_olaboga:
zmarl tesciowej facet, jutro pogrzeb
współczuję [*]
pondto od kilku dni wyczuwam guzek w piersi, sporych rozmiarow, najpierw myslalam ze to zatkany kanalik, ale chyba nie bo Tosia kilkakrotnie oprozniala piers, ponadto masaze i gorace rysznice nie pomogly , zreszta tak dlugo?
dzwonilam do gina on mowil ze dopiero po zakonczeniu karmienia moge zrobic usg, ale zapisalam sie na jutro do dobrego ponoc, zobaczyy moze mi zbada, bo spokoju mi to nie daje, ehh :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
na pewno wszystko będzie dobrze,ginek cię zbada i wyjaśni wszystkie wątpliwości :ico_sorki:


u nas na razie dobrze,mała od 7 na nogach i jeszcze nie śpi,cały czas z Hani się śmieje :ico_noniewiem:
obiadek się juz gotuje - ogórkowa dzisiaj bo na nic innego ochoty nie mam :ico_oczko:
może kuchnie wysprzątam,tylko czekam na natchnienie

[ Dodano: 06-12-2011, 11:40 ]
Koroneczka, fajnie,że się odezwałaś :ico_brawa_01: czekamy w takim razie na fotki :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość