Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 lis 2011, 20:38

agasio, oj tak,mi film polecila kolezanka z forum,dlugo mnie namawiala,wyslala mi nawet ksiazke na maila - pierwsza i druga czesc i ktoregos wieczorku,mowie do meza,zebysmy to obejrzeli i prawie 2 godziny filmu przelecialy nam jak chwilka - zaraz na drugi dzien przeczytalam ksiazke,kolejnego dnia polecialam do biblioteki,nawet maz przeczytal wszystkie czescie,kupil mi wszystkie ksiazki i 3 czesci na dvd :ico_oczko: Jak bylam w ciazy z Zuzia,bylismy w kinie na 2 czesci,potem na 3,no i dzis pierwsza czesc 4 czesci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

17 lis 2011, 21:12

cześć

rzadko zaglądam, bo nie nadążam :D Sporo piszecie :)
ja nie wiem ile przytyłam do tej pory. Dawno się nie ważyłam.

Do mnie zmierzch jakoś nie przemawia. Ot film jak film. Obejrzałam 1 część, ale nie czytałam ;) bo jakoś nie czułam się zachęcona przez film i tę aktorkę o mętnym spojrzeniu, jakkolwiek się nazywa :ico_oczko:

Co to za program "porodówka" o którym mówicie?

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

17 lis 2011, 21:15

nie wiedziałam że tu tyle fanek zmierzchu :-) ja przeczytałam 1 część i 4 żeby wiedzieć jaki koniec będzie :ico_oczko: no i obejrzałam też:) póki co nie wybieram się na seans, może w przyszłym tygodniu... w spoilerze pokazywali poród, więc pewnie nakręcili też jego i jak ona umiera, a reszta za rok będzie, co by widza też przyciągnąć...
ja już mam 4kg na plusie, z tym że ani razu nie wymiotowałam i nic nie schudłam :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

17 lis 2011, 21:16

a, dobra, znalazłam sobie trailer tej porodówki. Obejrzę dzisiaj z ciekawości.
A ja polecam "pierwszy krzyk". Ja jestem w połowie oglądania, bo nie mam albo czasu albo spokoju, ale polecam. dzisiaj chyba sobie dokończę oglądanie jak Bobki zasną.
link usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 17 lis 2011, 21:32 przez Martalka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

17 lis 2011, 21:35

Co to za program "porodówka" o którym mówicie?
na kanale TLC leci w środy o 20.30 ja sobie nagrywam na dekoderze wszystkie odcinki , ciąża z zaskoczenia i teraz też wyszedł nowy dokument ciąża w tajemnicy.

Ja sie przyznam że nie lubie czytać książek :ico_wstydzioch: a filmu nie oglądałam ale słyszałam że dobry .

Wiecie co 3 dni mam do wizyty a jakieś schizy mnie dopadają przez to że brzuszek twardnieje :ico_olaboga: i w środku tak dziwnie szczypie i kłuje wydzieliny mam dużo takiej mętnej mlecznej :ico_wstydzioch: jejku niech te 3 dni szybko zlecą :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 lis 2011, 21:52

Obejrzałam 1 część, ale nie czytałam ;)
- bo film przy ksiazce blednie :ico_oczko:
Wiecie co 3 dni mam do wizyty a jakieś schizy mnie dopadają
- ja tez tak mialam,bo mnie wieczorami brzuszek pobolewa i stawia sie,a jak poszlam na wizyte,to lekarz zbadal mnie i mowi,ze git - wszystko pozamykane :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

17 lis 2011, 22:00

czesc leseczki


kingoza pięknie Twoj brzusio rośnie... :ico_brawa_01:

asiab
jaki juz spory brzuchalek :ico_brawa_01:

mamazuzi jak ja ci wspólczuję tego bólu głowy... :ico_sorki: a moze dopiero przeziebienie sie rozkręca..
mnie dopadają przez to że brzuszek twardnieje
kochana nie zamartwiaj sie az tak mocno..na pewno nic złego sie nie dzieje...mi też brzuszek bardzo czesto twardnieje...

najbardziej dokuczaja mnie swedzące piersi...mam już potworne strupy na nich. te swedzenie jest nie do zniesienia..jakieś liszaje mi sie porobiły... :ico_olaboga: . I dokucza mnie wciąz przewlekły katar...jadę wciąz na kroplach do nosa :ico_noniewiem:

i poszę was...nie wpiszcie nic wiecej o wadze.. :036: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 lis 2011, 22:03

najbardziej dokuczaja mnie swedzące piersi.
- mam to samo,a najgorsze jest to,ze jak sie podrapie,to zaraz brzuch twardnieje :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

17 lis 2011, 22:07

asiab jaki juz spory brzuchalek
niom mam taki jak z Frankiem pod koniec 6 miesiąca :ico_wstydzioch:
kochana nie zamartwiaj sie az tak mocno..na pewno nic złego sie nie dzieje...mi też brzuszek bardzo czesto twardnieje...
:ico_sorki:

Właśnie do mnie dzwoniła kuzynka była wczoraj na usg 4d jest w 32 tyg. opowiadała mi jak było bo chce jechać do tego samego lekarza polecała mi mówiła że bardzo dokładnie zbadał malutką policzył paluszki każdą część ciała zbadał. Dał płytkę i zdjęćia zapłaciła 200 zł.

My w grudniu sie wybierzemy na święta :-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

17 lis 2011, 22:15

zbadał malutką policzył paluszki każdą część ciała zbadał. Dał płytkę i zdjęćia zapłaciła 200 zł.
myśle ze cena nie jest wygórowana..wiec na pewno warto :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość