Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

18 gru 2007, 09:52

Witam Was!

Misia, dobrze ze u Ciebie OK! Trzymam kciuki, zeby Malenstwo jeszcze poczekalo troche.... :ico_oczko:

Same duze dzieci sie szykuja.... mam nadzieje, ze moj troche mniejszy bedzie :ico_sorki: Dobrze, ze Marcie wypuszcza na Swieta do domu :-)

Ja dzisiaj go gina po poludniu, juz sie troche denerwuje (jak zwykle)....
W pracy mam wesolo, bo wrocili moi szefowie... i juz taka swiateczna atmosfera sie zrobila :-)

K@tk@ pisze:Mysle, ze gdyby cos było nie tak, to gin z pewnoscia zwróciłby na to uwage, prawda?


Napewno, nic sie nie martwcie!!!

K@tk@ pisze:Moim marzeniem jest latac z takim slicznym brzuszolkiem jak Wy wszystkie macie, tak za rok :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:


Kasiu, zycze Ci tego z calego serca, zeby ten nadchodzacy Nowy Rok przyniosl Wam tylko same pogodne i szczesliwe chwile!!! Trzymam kciuki!!

Buziaczki dla Wszystkich!!!

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

18 gru 2007, 10:58

mz74 pisze:Kasiu, zycze Ci tego z calego serca, zeby ten nadchodzacy Nowy Rok przyniosl Wam tylko same pogodne i szczesliwe chwile!!! Trzymam kciuki!!

DZIEKUJĘ :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Nawet nie macie pojęcia, jaka jestem ciekawa zawartości Waszych brzuszków :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

18 gru 2007, 11:07

Cześc Wam dziewczyny.Ja już po sniadanku i kawce.Moje dziecko jutro ma jasełka w przedszkolu i wystepuje jako aniołek wiec wczoraj robilismy jej skrzydla super wyszly az jestem w szoku ze mamy takie zdolnosci.Kolezanka powiedziala ze ona ma kupione to mi pozyczy ale ja sie tak napracowalam ze az mi szkoda ze Julka pojdzie w innych bo te sa tak duze co jej zrobilismy z mezem jak ona i tak fajnie w nich wyglada. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

18 gru 2007, 11:18

Misia, a synek ok, jeszcze się nie przestawił, w dzień dużo śpi za to w nocy daje popalić, i te noce są strasznie dłuuugie :ico_noniewiem: jeszcze nocy spokojnie nie przespałam, więc dziewczyny jak się da to na zapas śpijcie. A z dobrych rzeczy to wczoraj nawet zaczął cyca jeść (wkońcu :ico_haha_02: )

naprawdę duże bobaski się urodzą w nowym roku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

18 gru 2007, 11:36

Cześć Kochane!!!!
Ja mam jutro wizytę i wtedy się mam umówić na usg to się dowiem czy moje Bejbe to też "kolosek" :-) Humor mam nadal taki jak zwykle, zaraz będę dzwonić do dentystki, czy ten ząb już jest ...
Kasia jestem przekonana, że Twoje marzenie się spełni :-D
Renia ciekawe, kiedy Arturek się przestawi i zacznie spać w nocy. Jest taka fajna książka dla mam "Język niemowląt" M. Blau, T. Hogg i tam w zależności od temperamentu dzidziusiów są różne fajne porady, min. właśnie kiedy jaki typ przestawia się na spanie w nocy. Ja ją przeczytałam i jestem ciekawa, jak się sprawdzi w praktyce. Będę chyba próbować z niej korzystać.
Gosia nie bój się wizyty, będzie ok.
W ogóle się cieszę, że te które mają wizyty za sobą są szczęśliwe i spokojne. Mam nadzieję, że ja tez jutro będę.
mariola pisze:skrzydla super wyszly az jestem w szoku ze mamy takie zdolnosci
gratulacje :-) Też bym się chciała tak pobawić.
Miłego dnia! pa!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

18 gru 2007, 14:47

hej kochane
Oj coś mało ostatnio piszemy,ale to pewnie przez zbliżające się świeta :ico_brawa_01:
Ja byłam wczoraj w szpitalu na ktg z powodu tego wysokiego tętna u małego,ale wyszło wszystko dobrze :ico_brawa_01: Mały był uparty i nie chciał sie ruszać,położna zaczeła mi ruszac brzuchem i troszke sie obudził,chyba sie zawstydził taka ilością kobiet hehe,a jak wyszłąm ze szpitala to brykał jak szalony :ico_szoking:

Dziewczyny dajcie znać po wizytach u lekarza :ico_sorki:

Pozdrawiam :-)

[ Dodano: 2007-12-18, 13:51 ]
mary pisze:Wczoraj byłam u ginekologa, zbadał mnie i powiedział, że główka Maleństwa jest już nisko i że na Sylwestra pewnie będę już miała Dzidzie.

Mary to bardzo fajnie też bym chciała na sylwestra mieć już synka przy sobie,ale na razie sie nie zanosi :ico_placzek:
Też już sie czuję ociążałą i nawet nie mam siły ugotować obiad,a gdzie tu mowa o gotowaniu świątecznym :ico_puknij: ,w tym roku sobie odpuszczam i objem rodzinkę :ico_oczko:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

18 gru 2007, 15:15

Ja w tamtym roku zaprosilam tesciow na wigilie do mnie i mimo iz pracowalam cieszylam sie i juz przed praca o 6 rano przygotowywalam ale teraz nie chce mi sie nawet dla nas 3 osob robic mamy nie ma wiec tez zmykam na wigilie do tesiow.Wolalabym u mamy bo nie wszystkie potrawy mi smakuja np u nas na slasku robi sie makowki no a tesciowa robi je ale okropne a ja tak przepadam za makowkami trudno zrobie sobie i zjem pozniej w domku. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

18 gru 2007, 15:35

Hej!
Coś jest z tym spaniem i ociężałością, bo ja mam to samo...pół godziny temu zresztą spałam :-)Ostatnio też czuję w podbrzuszu kłucia i co prawda nie skurcze, ale tak jakbym miała dostać okresu....

[ Dodano: 2007-12-18, 14:46 ]
Na święta też się nie będę wczuwała strasznie. Na wigilii będą moi rodzice i może babcia. Jak znam życie to mama nie pozwoli mi się przemęczać i będzie z tatą szaleć w kuchni :-) Ja zrobię rybkę po grecku bo jest łatwa i smaczna. Pewnie też przywiozą dużo gotowego jedzonka, więc jak nas odwiedzą teściowie to bedzie co jeść :ico_oczko: Może jeszcze coś tam upichcę, jakieś śledziki, sałatkę... no nie wiem...nie będę się wczuwać...

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

18 gru 2007, 15:47

Kochane...
Moja Siostrunia to czuje sie jak słonik albo hipopotamik :ico_wstydzioch: Tak mi mówi i płakac sie jej chce z bezradnosci, jak nie umie załozyc bucików :ico_olaboga: Ona przytyła 19 kg, tej wagi absolutnie po niej nie widac. Urósł brzuszek, nie roztyła sie :ico_nienie: I tez juz bardzo chce urodzic dziecinke. No i hormonki jej buzuja, bo na przemian jest płaczliwa albo rozkrzyczana :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-18, 14:48 ]
Goonia rozumiem Ciebie kochana z tym ząbkiem , ja tez bym wariowała gdybym miała uszkodzona jedynke :ico_chory:
Kiedys w zabiawie moja owczarzyca ubiła mi własnie jedynke, byłam załamana :ico_placzek: , ze w tak głupi sposób złamał mi sie ząb :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

18 gru 2007, 15:55

K@tk@ pisze:Goonia rozumiem Ciebie kochana z tym ząbkiem , ja tez bym wariowała gdybym miała uszkodzona jedynke

dzięki, no dopóki ta sprawa się nie skończy, to będę chodzić jak cień....
tłumaczę sobie, że to z braku wapnia itd....ale zaraz potem mi wskakuje opcja dlaczego teraz?
wszystko robię ostrożnie, dużo leżę, bo się boję, żeby mi Maleństwo nie chciało już startować...to chyba bedzie najgorszy i najdłuższy tydzień mojego życia, bo dentystka powiedziała że raczej w piątek, albo sobotę mi tego ząbka zrobi :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość