Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 wrz 2007, 09:52

Gosiu...najlepsze i najszczersze zyczonka urodzinkowe przesyla Daria i Maya :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Kamilko...dla Ciebie takze przesylamy moc najgoretszych zyczen :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

U nas nocka normalna..mala jadla nabieząo tak ze rano cyce puste ale cosik sie tam uzbieralo do uspania..i teraz juz drzemkuje z tatusiem pijakiem...ktory teraz kona :ico_zly: a dobrze mu tak :-D

Pogodaa u nas ladna sie zapowiada...i mialabym ochotke gdzies pojechac...chociaz do kosciola...a tu lipa bo tata pijak nie jest w stanie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 wrz 2007, 09:59

glizdunia odpuść tatusiowi :-D

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

16 wrz 2007, 10:06

ja rowniez dolanczam sie do zyczen dla dziewczyn....
wszystkiego naj naj naj najlepszego,spelnienia marzen,pociechy z dzidzi i tego czego dusza zapragnie :ico_prezent:

my nocke mielismy znosna,ale jest tak zimno ze nie wytrzymuje i zaraz chyba farel;ke wlacze....na dworzu 14 stopnii wiec zimnoi strasznie,nie lubie jak jest tak zimno....

narazie fotek wozka nie mam,ale jak zrobie napewno sie pochwale:))

a teraz idem na sniadanko... pozniej wpadne....

buzka...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 wrz 2007, 10:21

odpuscic...hmmmmchyba nie mam innego wyjscia ale wkurza mnie tto ze dobra ,przyszli znajomi...bylo fajnie...poszli..ja zostalam ze stertą garow,zmierzlą Maya ktorą trzeba bylo wykąpac i uspac...a ze kupa nie cciala wyjsc to placze trzeba bylo uspokajac...a KROL zasnąl od razu na kanapie...w nocy tez tylko ja sie zajmuje małą...rano tez tylko ja....a on jest w domu tylko ze LEZY :ico_zly: ...no i ladna pogoda dzis...i tez ja poszkodowana...co z tgo ze caly tydzien siedze w domu...to weekendu tez nie mam ...i dzis idzie do pracy wiec tydzien sie zaczyna od nowa...i kiedy odpoczne?za tydzien???tez nie bo auta nie bedziemy mieli bo na przegląd trzeba oddac...a za 2 tygodnie kuzynke na lotnisko zawozi....czyli najpredzej za 3 tygodnie gdzies pojedziemy...czyli w pażdzierniku!!!!przesada...bleee :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 wrz 2007, 10:30

Kurczę przydałoby się tym naszym facetom złoić tyłki i pogonić ich do opieki nad maluchami...Jakby zostali z nimi na jeden dzień, mieliby przy okazji posprzątać, zrobić zakupy i ugotować obiad to wtedy może by nas zrozumieli...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 wrz 2007, 10:59

przedewszystkim najserdeczniejsze życzonka dla solenizantki i jubilatki :ico_tort:

ja juz troszke lepiej sie czuje temp nie mam na szczescie ale leze i nie widze mojej niuni
jutro jade na rozmowe kwalifik do szkoly ma byc test ze znajomosci zarządzania :-D
ciekawe to..........
mam nadzieje że poczuje sie lepiej

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

16 wrz 2007, 11:01

hejo! Ja już po kąpieli i po śniadanku. Zaraz zbieramy się na spacerek bo pogoda śliczna dziś i żal nie skorzystać.
Mój mąż będzie miał próby jak ja na studia wrócę. Zajęcia w soboty od rana do wieczora....

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 wrz 2007, 11:40

Glizdunia no biedna dziś jesteś! i podziwiam...ja bym normalnie chodziła po domu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i jeszcze bym go :wpale: ze złości!!!

Nasza Misiaczka od rana uśmieszki i te sprawy. Zjadła cyc o 10 i jakaś taka...no myślę sobie, może głodna...zrobiłam jeszcze 40ml i wyciągnęła do dna! :ico_szoking: i ważyłam się z nią na naszej wadze...wyszło...6100...malusio... :ico_placzek:
A potem znów towarzyszyła nam w śniadaniu i co? i kupa! podniosłam ją i już czuję...siuśki przeciekły...rozbieram w pokoju a tu kupa też się bokiem pcha! ja nie wiem jak ona to robi...? i niestety ponownie trzeba było myć pod kranem...A teraz śpi w huśtawce...My obmyślamy plan działania. Mama chce jechać gdzieś do miasta, żeby mi dać kaskę urodzinową na buty. Ale ja jakoś dziś nie mam chęci na zakupy. Może pooglądać ok..ale chciałabym żeby J z nami pojechał...tylko co z Hanią? bo jakoś mi się jej nie chce ciągać...może tata by z nią został???

Jagódka kuruj się!!!

Ewcik podziwiam...ja bm już nie miała chęci na studiowanie...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

16 wrz 2007, 11:53

zborra, mnie też już sie nie chce, ale skoro zaczęłam to wypadałoby skonczyć

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 wrz 2007, 12:05

Ja też chcę skończyć studia bo jak na razie mam tylko licencjat - ale pomyślę o tym, jak mały skończy 2 latka :-D

zborra mój mały przynajmniej raz dziennie ma osrane plecki :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość