Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

05 maja 2007, 06:45

gratuluje nowych postepow u maluszkoe pierwszych kroczkow dla kurosha i nicolci i pobytu w zlobku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nie wiem za bardzo co tam jeszcze u was ....
no coz pseprasam i chyba musze zmykac bo moj juz nie spi od wpol do 6 i caly czas rece :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 maja 2007, 10:24

cze ść dziewczynusie
Oj cięzko u nas w nocy było, ale jakoś wspólnymi siłami przetrwaliśmy.
Buziaczki dla wszystkich Szkrabów i mamusiek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

05 maja 2007, 12:35

hej a ja pierwszy raz od dawna sie wyspalam pomimo tego ze Monika i tak sie wiercila i wstala w nocy na jedzenie ale zasluga wyspania jest to ze bylismy na noc u tesciow i spalismy na duzej i mieciutkiej sypialni (Monika w srodku) jednak lozko duzo zmienia hihi

[ Dodano: 2007-05-05, 12:36 ]
jejciu znowu walczylam z Monika zeby usnel;a byla strasznie spiaca a spac nie chciala za bardzo podoba jej sie wspinanie po mnie juz nie mam sily caly czas by tylko wstawala na te nozyska najgorsze jest to ze male dziecko nie widzi nigdzie zagrozenia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-05, 12:38 ]
i definitywnie odstawilismy chodzik zeby wreszcie nauczyla sie raczkowac, narazie zalicza duzo duzo wywrotek z czego placzu tez duzo ale co tam bedziemy twardzi i pilnujemy ile mozemy.

pogoda dzisiaj do d@@@%# coz szkoda chociaz moze to i dobrze nie bedzie mi zal ze ladna pogoda a my w domku siedzimy bo malej cos bardzo cieknie z nosa

[ Dodano: 2007-05-05, 12:39 ]
monologow to ja nie lubie pisac.

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

05 maja 2007, 12:50

hej hej :ico_haha_02:
mielismy znajomych przez kilka dni w domciu wiec nie siadalam przed kompem bo i nie bylo kiedy :ico_noniewiem:
Pogoda sie u nas popsula :ico_placzek: jest okropnie zimno i wieje jak zwykle ...
Kourosh coraz czesciej sam stoi i robi nadal pierwsze niesmiale kroki :ico_brawa_01:
zyczymy zdrowka Piotrusiowi :ico_buziaczki_big:
mojej marudzie poprzestawialo sie : wstaje ok 10 zasypia na godz. okolo 20 budzi sie i tak do 23 :ico_olaboga: moj dzien nie ma konca,a D tez za bardzo pomoc mi nie moze bo teraz pracuje na gorze ...
buziaki dla was kochane

Awatar użytkownika
kasia1974
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:41

05 maja 2007, 13:24

Hej wam,nie jest za pozno zeby sie do was przylaczyc?

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

05 maja 2007, 14:10

kasia1974 pisze:Hej wam,nie jest za pozno zeby sie do was przylaczyc?

witaj kasiu :ico_haha_02:
nic podobnego :ico_nienie: na to nigdy nie jest za pozno :ico_haha_01:
napisz nam wiecej o sobie i o chlopcach ... a moze jakies fotki ? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 maja 2007, 19:43

Witajcie kochane
Nie odzywalam sie dlugo bo.. Nie mialam za bardzo czasu ale sie u mnie pozmienialo jak wam zaraz opowiem to nie uwierzycie :ico_szoking: :ico_haha_02:

A wiec na poczatku to tak wczoraj byl piatek i mielismy grilla z tesciami i z ciotka i tym wujkiem bylo fajnie,wykorzystalismy pogode ale to z ledwoscia bo zjedlismy i zaczal padac deszcz a bylo juz parno i sie na deszcz zbieralo.Potem kobiety czyli ja,tesciowa i ciotka poczlismy do domku a facety czyli maz,tesc i wujek zostali jeszcze w ogrodku nie padalo na nich i sobie tam siedzieli i pili alkohol..
W tym czasie to zdazyla tesciowa z ciotka pojsc i moj malzonek wrocil z ogrodka,i nie uwierzycie co?? Zawsze mowilam wam ze ja bym chciala poczekac jeszcze z drugim dzidziusiem ze wzgledu na moje zdrowko itd.. ale ja musze powiedziec ze my wlasnie rozpoczelismy Wczoraj Starania o Drugiego Dzidziusia Sama jestem jeszcze w szoku :ico_szoking: i jestem ciekawa kiedy nam sie uda?? Jak bede cos wiedziec to dam wam znac niewiem czy to nie za szybko ale moze akurat sie uda miec dwa bobaski niewiem co bedzie to bedzie ale juz wiecie ze staramy sie o drugiego brzdaca :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_oczko:

A tak pozatym to dzisiaj od rana pada deszcz,byli tez dzisiaj tesciowie z ciaotka i wujkiem na obiedzie a potem zostali na kawie i poszli tak o 17 00 i juz jutro wracaja do Pl A my jutro sobie leniuchujemy w domku i jutro was odwiedze i napisze cos tez A mala Nicole to jest taka sprytna i madra ze ja nomalnie chodze dumna i szczesliwa,A ile ma w sobie energi malutka to szok Ok ogulnie czuje sie dobrze i pozatym ze wczoraj mnie maz zaskoczyl tymi staraniami o dzidzie to jestem w szoku ale ciesze sie i jest OK Ja to was traktuje jak jakis pamietnik ale wiecie ja mam potrzebe mowienia i dlatego ciesze sie ze jestecie :ico_buziaczki_big: :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Maggie tak masz racje mam nadzieje ze malutka opanuje dwa jezyki i ze nie beda sie jej mieszac i ze bedzie ok ja nawijam z nia po polsku a maz po niemiecku i sama jestem ciekawa jak jej to wyjdzie

Diem to masz nie za ciekawie jak twojemu malemu sie godzinki poprzestawialy oj ale mam nadzieje ze wroci znowu maly do normy spanka Pozdrawiam

Ok zycze wam milej nocki i wsyzstkiego dobrego ja dzisiaj ide sobie popatrzec na tv bo fajny leci Idol niemiecki i dzisiaj jest juz Final.. Pozdrawiam was do jutra zajrze napewno paa :ico_haha_02: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

05 maja 2007, 20:19

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla kristi zycze powodzenia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 maja 2007, 22:00

weszlam na chwilke bo sie wlasnie skonczyl superstar czyli idol
Dzieki iwona oj przyda sie ale nie mysle o tym co ma byc to bedzie tak mysle i zyje i jest mi tak dobrze jak jest Dobranoc pa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 maja 2007, 22:10

Kristi, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . My też zaczynamy staranka o dzidzię, ale od czerwca- jak Kinga skończy roczek. :ico_haha_01:
kasia1974, witamy!!!

My dziś byliśmy na grillu. G. rano pracował, a grill był w ramach obiadku. Wróciliśmy przed 21. Umyłam Niunię, już śpi, a G. to mi podniósł strasznie ciśnienie. Tak się napił, że spał mi już właściwie już w samochodzie... :ico_zly:
Kinga od kilku dni strasznie marudna się zrobiła. Wstaje o koszmarnej dla mnie porze- już o 6 ostatnio wstaje. Masakra...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości