Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

04 lis 2007, 23:02

Hej,
czytałam was na bieżąco , ale nie miala kiedy odpisać a poza tym weny jakoś przz to choróbsko nie mam.
Wczoraj byłam z małą na pogotowiu bo kataru już nie ma za to kaszel taki że aż się dusi i dostała jakieś krople.Jutro idę do naszego pediatry bo wiadomo jak to jest na pogotowi , człowieka traktują jak natrętną muchę , mało tego ten głupi lekarz osłuchał ją na klatce piersiowej i zamiast przewrócić na brzuszek to debil jeden ją posadził i spadłaby ze stołu "bo myślał że ona już siedzi"Myślałam ,że zawału dostanę , sory ale ona ma dopiero 5 miesięcy to skąd ten pomysł że sama będzie siedziała :ico_szoking:

Frydza super ,ze jakoś poukładały się sprawy z bratową , ale bądż czujna i oczywiście brawa dla Wiki za siadanie.Duża , dzielna dziewczynka :ico_brawa_01:

Jaśnie pani to musiał być dla ciebie horror, dobrze że zachowałaś zimną krew.Ja małej nawet dodeserku owocowego zawsze daję herbatkę do popicia.

Juli twoje posty zawsze humor poprawią

Asiula gratuluję pracy , nie martw się jakoś to wszystko się ułoży.Faceci to duże dzieci i czasami poprostu im się nie chce , ale przyparci do muru radzą sobie świetnie.Ja swojego też rozleniwiłam przez ten rok , ale skończą się laby pod koniec miesiąca jak wrócę do pracy.

Lucy wcale nie miej wyrzutów sumienia ,że lubisz czasami pobyć sama.To się nazywa zdrowy egoizm a i T się przekona że opieka nad niemowlakiem to nie jest kawka , cieple kapciochy i telewizor.Ja też się cieszę , że wracam "do ludzi".

Kamila wypoczywaj u mamci i czekamy na ten filmik

Alinko super ,ze przyjaciółka cię odwiedziła , na zdjęciach wyglądasz jak modelka a nie mama takiego maluszka

Jak o kimś albo o czymś zapomniałam to przepraszam ,ale tyle postów naprodukowałyście że już nie pamiętam.
Wszystkie zdjątka super , filmik z Leosiem w roli głównej też :ico_brawa_01:
Pozdrawiam Was serdecznie i zmykam do łóżka.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 lis 2007, 01:05

Aciu dziekuje...T coraz bardziej sie przekonuje jak ,,fajnie,,sie siedzi z maluszkiem,bo chyba jak wyszlam to dal mu troszke popalic hi hi

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 lis 2007, 03:48

alinko ladne foteczki , z ciebie niezla modelka hihi a wanka? :ico_szoking: nie do poznania.. ciesze sie ze spedzias tak intensywny i wesly czas z przyjaciolka. czytalam ze shoppingi zaliczone hhii wiec czas uwazam ze udany na maxa hihi

juli no u nas w miescie ciagle cos sie dzieje?raczej nie.. ostatnio byly te fajerwerki bo jutro jest tu swieta Fireworks.. na pamiatke podpalenia parlamentu z chrzesciajaninami.. uratowali sie i w ten sposob tu swietuja hihi
nie wiem czy czegos nie pokrecilam.. ale blisko bylam jakby co hihi

asiula26 pisze:do zaś

asiu moja kumpela z bielska (poznana tutaj) tez zegna sie tymi slowami z nami...co mnie zawsze dziwi hihi

a co do atmosfery domowej. hmm napewno z czasem sie unormuje.. maz zrozumie ze teraz skonczyly sie luzy.. kiedys musialo to nastapic.... napewno dasz sobie rade..
trzymam kciuki

kamilka no u nas na razie pogoda swietna jka na jesien.. bez wietrznie, sloneznie itd
ale dzis wieczorem jak wracalismy to juz bylo znaczniej chlodniej. jakos tak mrozniej sie zrobilo hihi
poki co leos lekko ubrany, bo nie ma potrzeby na wiecej, zwlaszcza ze on i tak prawie caly czas w wozku spedza hihi

ale buda musi byc otwarta bo on taki ciekawski... swiata.. hihi

lucy dzieki , spodnie kupione w slynnym tk max hehe
brawo za udane zakupki i poprawe humoru..
ja mam tak ze wole chodzic na zakupki z wozkiem. lubie to.. jest fajnie. i tak jakos wygodniej z wozkiem.. lyso bym sie czula bez hehe
i smsieje sie ze od pasa w dol nie musze sie zbytnio ubierac bo i tak wozek pcham przed soba hehehehehhe


madziu slodki kubus!!!

a my dzis bylismy w kosciele, mamy teraz polska msze w kosciele w centrum miasta, gdzie mozemy przejsc sie na nogach z wozeczkiem ok 15-20 min, a wczesniej mussielismy jezdzic autem , takze super
pelno znajomych.. i taka swietna atmosfera... wozkow tyle w kosciele ze ciezko zaparkowac hhi az milo .. hihi
leos byl super, spokojny na maxa... bo w wozku jest taki grzeczny i zasypia bez problemu. a wczesniej w foteliku samochodowym nie za bardzo chcial siedziec... na rekach tez do czasu kiedy nie zrobil sie znuzony, a on nienauczony zasypiac na rekach i zazwyczaj marudzil, plakal, i uspokajal sie dopiero na zewnatrz hihi
no a teraz w wozeczku zadowolony , spokojny.. a my od razu tez weselsi hihi
takze super, oby tak dalej hehe
po kosciele szybki obiadek i pojechalismy do znajomych w odwiedzinki hihi
leos rozkoszny, gaworzyl smial sie itd milo bylo hihi
po powrocie maraton na skypie... odezwala sie adasia rodzinka z ktora nie rozmawial kupe lat, wujek i kuzynka z irlandii , moze do nas przyleca... strasznie fajni ludzie, szaleni na maxa
potem zadzwonila adasia siostra i znow ploty hihi

teraz adas juz spi. a ja nadrabiam zaleglosci
mam nadzieje ze jutro bedzie pogoda to pojdziemy z dziewczynami do parku
kurcze normalnie park polubilam hihi ale w wiekszym towarzystwie i przy ladnej slonecznej pogodzie jest super
i te zoltawo rdzawe kolorki drzew... normalnie uwielbiam hihi
buziaczki kochane i do jutra

[ Dodano: 2007-11-05, 03:14 ]
a propos @ ja mialam tylko jeden.. 30 wrzesnia.. i na razie.. nic. cisza. znaczy sie.. sucho jak na pustyni hihi
nie zebym sie stesknila ale wiecie... oznaka okresu niwegdys wskazywala na jedno.. hihi wiec lepiej niech przybedzue
tym bardziej ze te pigulki chyba nie dla mnie... codziennie biore je coraz pozniej.. a przeciez powinny byc zazyte do 3 godzin :ico_olaboga:

alinka zrozumialam ze ty juz rzucilas calkiem cyca? czy tak?

[ Dodano: 2007-11-05, 03:16 ]
o cholera wlasnie dzis nie wzielam pigulki :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: 4 godziny po... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-05, 03:17 ]
tylko czekac az pojawi sie nowy suwaczek hehehehehehe

a dzis dowiedzielismy sie ze adas kuzyn z tym samym stazem malz bedzie tatusiem. najlpesze ze zaciazyli w tym samym czasie co my.. i termin na koniec czerwca .. super!!!
pamietam jak dzis jak szalelismy u nich na weselu.. jedno z lepszych na jakich bylismy hihi

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

05 lis 2007, 09:16

witam z rana wpadłam tylko żeby złożyć życzenia bo dziś 5 miesiąc zaczynają

[size=150]LAURA

FRANEK

KALINKA
[/size] córcia BeWu

ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Avisek i Leatka wysciskajcie od cioci Asi swoje pociechy

A ja miałam paskudną noc niewiele co spałam. Emi dostała takiego katarku że ciągle się budziła a mi jak na złość skończyła sie sól fizjologiczna do zakrapiania noska, a ta głupia gruszka nic nie wyciągała z noska bo ten katar taki gęsty jest. W końcu rano wygrzebałam z szafy nieużywaniy jeszcze nose fride kupiony w aptece i coś tam wyczyścił ten nos ale musze jej go zakropić żeby końca wydmuchac ten nochal. Miejmy tylko nadzieję że na katarku się zkończy, bo Ami w czwartem ma szczepienie.

No więc teraz próbuję się obódzić kawą, a zaraz musze wyjść, na sprzątanko do hurtowni, czekam tylko na szwagierkę.
Po południu muszę iść na badania lekarskie żeby mi lekarz podbił zdolność do pracy.
Chciałabym też sobie na mieście kupić jakieś gatki bo tego tylko na giełdzie nie kupiłam. Także czeka mnie busy dzień, ostatni dzien błogiej wolności bo jutro do pracay.

Z M. pogadaliśmy sobie wieczorkiem a własciwie to już noc była, mam nadzieję że ta rozmowa coś zmieni i że będzie dobrze

Dzięki za rady i wsparcie :

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 lis 2007, 09:53

Witam dla solenizantow :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Asiu super ze juz dobrze u mnie tez miodoo hehehhee :ico_oczko:
A my wstalismy Marcinek o 8..00 mnie obudzil a tatus spi bo nocki ma caly tydzien :ico_placzek:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

05 lis 2007, 10:00

witam z rana :ico_kawa: ,

Asiulka ciesz się tym dniem na maxa , facet jak to facet z czasem zatrybi o co chodzi :-D

Laura Franek i Kalinka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:



Już zarejestrowałam maluchy do naszego pediatry.
Wpadnę do Was popołudniu.
U nas od rana słoneczko za oknem rozpieszcza........


papapapapa

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

05 lis 2007, 10:46

Hej!
Dla wszystkich dzisiejszych solenizantow, wielkie usciski, najlepsze zyczonka i promyki sloneczka na te jesienne dni od Cioci Justynkii Krzysia!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Obrazek

A ja dzis pirwszy raz od niepamietnych czasow nieprzytomna! Misiek zbudził sie o 6:30 i juz nie zasnął! Wzielam go nawet do siebie do lozka..Ale na nic sie to nie zdało.. Fakt - nocke przespał calusienka.. ale ja sie polozylam o 1 - no bo oczywiscie wczoraj wystawialam aukcje, a pozniej 2 odcinki Gotowych na wszystko :): I masz Ci los.. Teraz siedze z oczyskami na zapałkach, nieprzytomna.. A ten mały gnom zaraz pewnie pojdzie spac.. I zebym jeszcze kawe mogła wypic.. :ico_noniewiem: marzeeenia...
Co do Małego - to złosci sie dzis okrutnie.
Znow zeby - rzuca sie wsciekle na wszystko co da sie wepchac do buzi.
I krzyczy.. Ale tak strasznie, ze szok :ico_szoking: :ico_olaboga:
Ciagle gryzie mi palce z radoscia- widocznie konsystencja dloni odpowiada mu najlepiej :): I ma mine mowiaca "mniam mniam, koncu cos do pociumciania :):"
Coswolno muidzie ten kiełek. Od miesiaca widac białą kropke, wypukłą pod dziąsełkiem, ale zeby miała się przebic.... :ico_nienie: :ico_noniewiem: no i nonono..

Wiec super.
Ide ogarnac chałupke, wstawie pranie, posiedze przy sniadaniu z dzien dobry tvn,a pozniej.. a pozniej sie zobaczy :):

A co do @.. Cały czas cieknie ze mnie niesamowicie! :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Madziorka- fajnie macie, ze u was jeszcze nie jest tak zimno.. U nas nie dosc ze pogoda brzydka i juz typowa szara jesien, to ja mieszkam na najwiekszym wzniesieniu w Gdansku i pizdzi niesamowicie.. no halny normalnie! :): hyhy.

Asiula- super, ze pogadaliscie z mezulkiem. To najwazniejsze. Oby teraz juz bylo coraz lepiej, no ale wiadomo, musi sie przyzwyczaic do tego, ze juz go we wszystkim nie wyreczasz.

Lucy - hehe.. Moj Duzy tez jak zaczal zostawac z małym na cały dzien, zrozumiał, ze to jest cholernie ciezka praca isztuka cierpliwosci :):
I jest dlatego teraz taki kochany i wyrozumiały.
No ale wiadomo - wszystko z czasem :-)

Aciu- biedna jestes z tymi chorobskami.. Kurujcie sie i oby bylo dobrze!

No,zmykam w koncu, bo tego posta pisze od godziny :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 lis 2007, 11:24

Witam rańca!
Wanesska tez dziś świętuje :-D tyle ze o miesiąc mniej :ico_oczko: więc stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Dziękujemy za komplementy :ico_respekt: Wanesska rzeczywiście urosła.. taka buzia doroślejsza się zrobiła hehe :)

Juli moja tez dziś się wściekła!! O 4.40 obudziła się z wrzaskiem, ja łapiąc się za ściany do kuchni robić melko :548: Dobrze ze z wieczora wlewam wrzątek do termosu, to nie trzeba czekać az się zagrzeje woda w podgrzewaczu :ico_noniewiem: Mała jadła i tak mlaskała ze nie dałam rady zasnąć.. a o 6.30 ona stweirdziła, ze juz się wyspała zaczęła śmaić się gaworzyć, a matka na oczy nie moze patrzeć.. Dodam, ze wczoraj wstała o 5.30 zeby odprowadzić kolezankę na dworzec, więc dzisiaj miałam nadzieję, ze pośpię chociaz do 8 jak to u nas ostatnio bywa i niestety...

Beatko zyczę Wam zdróweczka :-) a lekarz.. co za palant! :ico_szoking: kto kto, ale lekarz powinien wiedzieć, ze dziecko w wieku 5 miesięcy jeszcze nie siedzi!!!!

Madziorka, rzeczywiście dni intensywne byłu, ale ja tak uwioelbiam, byłam w swoim zywiole! ja trochę taka jak Ty jestem, tyle, ze Karol nie chce nonono z domu ruszać, więc siedzimy w domu :ico_noniewiem: Widzę, ze macie dobre stosunki między rodzinami! Brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to jest coraz rzadsze zajawisko niestety! Więc zostaje tylko pozazdrościć :) Karol ma 7 rodzeństwa, a my tylko z bratem "kumplujemy", a z reszta jakieś takie chłodne stosunki.. Fakt, ze rozsypane [o świecie, ale przeciez w dzisiejszych czasach nie jest trudne utrzymywać kontakty..

Madziorka cyca juz odstawiłam zupelnie :ico_noniewiem: 30 października ostatnie "karmienie " było :ico_noniewiem:

Lucy nie miej do siebie pretensji o tę wyprawę! Bardzo dobrze, trzeba czasem tak :)) Przeciez dziecko ma tez ojca i on moze się nim zaopiekować :ico_oczko:

Asiula jutro do pracy? :ico_szoking: ale szybko minł czas.. Pochwa się co kupiłas :ico_oczko: ]

Juli co dotyczy słoiczków, to skomponowałam sobie menu ( w bobovicie) dla dzieciaków bezmlecznych, zeby czasem nie kupić czegoś szkodliwego Wańce :ico_olaboga: a swoją drogą.. późnawo ta alergia wylazła, co?

A ten @ :ico_zly: no wodospad poporostu!

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

05 lis 2007, 11:42

dziekujemy za zyczonka, a my wlasnie mielismy torta stawiac
mala dzis niezle pospala, wstala o 10,30 po nocy, teraz sie obudzila wiecv znikam do niej

asia trzymam kciuki za pierwszy dzien w pracy!!!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 lis 2007, 12:31

WITAM I DLA SOLENIZANTOW :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości