Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

20 maja 2007, 11:47

czesc :))
Co dotyczy wędkowania, mój K. tez lubi, ale jakoś nie jeździ specjalnie, tylko jak jakaś okazja się trafi, to posiedzi nad wodą. Cieszę się, ze nie ma tej obsesji...chociaz z drugiej strony dobrze kiedy facet ma jakieś hobby i ma się do czego uciekać
Tak czytałam o tych spacerkach na plazy :-) :-) :-) mielismy zamiar z K. na 2 dni wybrać nad morze, póki jeszcze mozemy, pooddychać zdrowym powietrzem, odpocząć przed cięzka pracą (hehe poród i pierwsze tygodnie z dzidzią) i nie wiem czy nam się uda... ale pomysł fajny, nie? Na 2-3 dni wybrać się nad morskie plaze :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Wczoraj byliśmy na spacerku, pokazę Wam zdjęcia :-D

[ Dodano: 2007-05-20, 11:49 ]
Obrazek

a na tym zdjęciu widać kopniaka :-D :-D :-D widzicie go? taki wykrzywiony dół brzucha :ico_smiechbig:

Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 maja 2007, 12:02

Alinko faktycznie widac :-D
Madziu ty lepiej uwazaj nie szarzuj :ico_nienie: :ico_nienie:

A u nas dzien smiechu warte moj robil ten kran ktory niby nie dziala :ico_oczko: i woda nie leciala no i mowi trudno nowy kupimy i poszedl do pokoju ja poszlam bo cos mi nie gralo odkrecilam popatrzalam i wszystko zrobilam a bylo tylko krtzywo wlozone taki cypelek co reguluje wode ciepla a zimna i wolam P on przychodzi o dziala ja mowie tak jak naprawailam :-D :-D hehe i teraz jestem dumna a on mowi ze to on zrobil :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-05-20, 12:41 ]
A mam pytanie czy wasi panowie maja zamiar po porodzie uczcic to w sposob :ico_zdrowko: rodzinny ze tak napisze :-D :-D :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 maja 2007, 12:47

ehh ci faceci :ico_smiechbig: madziorka ja wyjelam dopiero moja kolderke i zobaczylam,ze ona taka cieniutka 86na 110cm ...kupilam ja na samym poczatku,bo sie nie znalam i totalnie bez pojecia (zolta w zyrafki) ale to nawet lepiej ,bo jest cienka i na koniec lata,poczatek jesieni moze byc,a tak to mam same kocyki :-D na zime kupie w takim razie grubsza ,a poszewki mi mama przywiezie,ale w takim razie nie wiem jakie rozmiary :ico_haha_01: zrobie tak jak ty,kupioe pozniej,bo teraz to i tak sie nie przyda ,taka gruba kolderka :-D alinko sliczne fotki,a ty wciaz szczuplutka,tylko brzusio urosl :-D a kopniaczka widze ;)

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

20 maja 2007, 12:54

hurrra, udalo mi sie wlozyc zdjecie za ktoryms podejsciem... tamto bylo za duze...
co do mojej wagi to plus 20 kg :-) wygladam dosc apetycznie, choc brzusio raczej normalny, ale taki moj urok...
co do platkow kosmetycznych... to dla dzieci sa troche wieksze,,, cholera wie... wiadomo ze wszystko to marketing...
upss.. kurczak mi sie przypala :-(

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 maja 2007, 12:55

avisek synek sliczny :ico_oczko: ja mialam dzisiaj miec pieczonego ale chyba ugotuje :ico_oczko: a teraz zegnam sie i biore sie za obiadek :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

20 maja 2007, 13:07

kurczak jeszcze zjadliwy :-) chłopaków wysłałam po frytki... mój chłop za dużo czasu spędza przed komputerem - wiem że to jego praca i takie uroki prowadzenia własnej firmy, ale teraz ja nie mam siły chodzić z małym na spacery więc tatuś musi się ruszyc a spacer dobrze im zrobi :-)

madziorka - co do tych szczypiących bóli to właśnie może oznaczać skracanie się szyjki, tak powiedział mój lekarz bo ja tak właśnie maiłam

ja jestem jakaś do niczego, nie dość ze przeziebienie mnie trzyma ( jedynie bol gardla zniknal), ale glowe mam jakas zawalona katarem, slaba jestem, ledwo zipie i czuje ze teraz gdyby zaczela sie akcja porodowa nie dalabym rady ;-( do tego pojawily sie znow jakies swedzenia w miejscu intymnym... to mi sie czesto powatrza ale lekarz nic nigdy nie widzi, nic nie zaleca bo lepiej przeczekac a zadnych stanow zapalnych nie ma... nie wiem, jakas psychoze ma czy co? a teraz to sie boje bo im blizej porodu to sie boje ze dzidzia sie o to otrze :-) a to swedzi jak cholera glownie z rana... lapie mnie to zawsze jak jestem oslabiona

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 maja 2007, 13:22

dziewczyny to ja tez sie za obiadek zabieram...avisek a zrobil ci jakis wymaz,czy cos w tym stylu...bo przeciez bez powodu raczej nie piecze :ico_noniewiem: chyba,ze masz jakies podraznienie...sama nie wiem...ja tez bym sie pewnie martwila,ale jesli zbadal i jest ok to znaczy ze tak jest :-D

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

20 maja 2007, 13:45

witam :ico_ciezarowka:
Co do uczczenia narodzin Madziu to mój już planuje kupić skrzynkę piwa i parę 0,7 żeby być przygotowanym na wszystko hihi :ico_olaboga: Wszyscy znajomi mężczyźni tylko dlatego nie mogą sie doczekać kiedy urodzę - wredniaki! :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 maja 2007, 13:49

:ico_smiechbig: moj tez cos wpominal o uczczeniu narodzin :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 maja 2007, 14:19

ALINKASUPER BRZUSIO :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość