no ja dzisiaj idę też zobaczyć ile kosztuje bo w KFC kosztuje tez 4 zł ale już gotowa ale nie ma to jak samej zrobić sobie.uz dawno jest w sklepach ale kosztowała chyba 4 zł za jedną sztuke więc czekam sobie aż stanieje!!!
Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość